Zrak část 2

10. srpna 2014 v 11:00 | Katy |  Zrak
Zrak část 2

Doma si dá Márk teplou sprchu a poté si vezme prášek na chřipku a nachlazení. "Snad jsem to chytil v začátku a zítra mi bude,už zase lépe."Pomyslí si Márk pro sebe.Nakonec se obleče do teplého pyžama a jde si lehnout.V koupelně ho vystřídá Karin a on na ní čeká v jejich manželské posteli.Už se moc těší,až se jeho manželka vrátí zpátky do ložnice a ulehne vedle něho,aby on jí mohl obejmou a políbit do vlasů.Karin na sebe nenechá dlouho čekat a dojde do ložnice.Jakmile jí Márk uvidí,tak se na ní zamilovaně usměje.
Karin si k němu láskyplně lehne a políbí ho.Najednou z Márka ucítí sálat teplo.Opatrně mu přiloží svou dlaň na čelo a zhrozí se,už na dotek je poznat,že má Márk horečku. "Lásko copak,ty úplně hoříš."Řekne starostlivě Karin,vstane a jde do lékárničky pro teploměr. Když ho najde,tak se vrátí zpátky k Márkovy a nekompromisně mu ho podá. Márk jelikož,nechce naštvat svoji těhotnou přítelnici si ho bez řečí vezme a začne si měřit teplotu. Když se ozve příslušný zvuk,který hlásí že je teplota změřená,tak vzorně Márk ten teploměr podá Karin.
Jakmile se Karin na teploměr zadívá zhrozí se. Márkova teplota je čtyřicet stupňů. "Márku lásko,vždyť ty máš horečku."Řekne zděšená Karin. Márk se posadí na postel a vezme si od ní teploměr,aby se taky podíval a pak jí začne uklidňovat. "Lásko to nic není mám jenom chřipku,už jsem si dal tabletku do rána mi určitě bude lépe." Karin se trošku uleví a kývne na souhlas,ale pro jistotu mu jde uvařit čaj a k čaji mu donese ještě jednu tabletku,kdyby potřeboval v noci.Nakonec Márka znova políbí,popřejí si dobrou noc a usnou.
Jenže Márk nemá klidné spaní,jelikož do toho ho v noci začne nehorázně bolet hlava.Neví jak si má lehnout.Nakonec je nucený si vzít,ten prášek co mu donesla Karin,ale moc mu nezabere.Nakonec nad ránem se mu podaří tu bolest trochu zaspat. Spí ale dost neklidně a strašně mělce.
Poté co se Ráno Karin vzbudí a jde si popovídat ze záchovou mísou se vrátí do pokoje a sedne si na lenošku. U toho se zadívá na Márka. Dělá jí starosti jeho zdravotní stav.Celou noc se převalovat a je stále horky a zpocený. "Copak asi je mé lásce?"Pomyslí si Karin a zkoumá Marka. Ten se po chvíli probudí a jejich pohledy se střetnou. Jenže Márk netušil,že bude takto přecitlivěle reagovat na světlo v místnosti a zase zavře oči ze slovy. "Lásko nevěděl jsem,že jsme večer nezatáhly závěsy.To slunce je dneska pěkně ostré." Karin se na něj zmateně podívá a řekne. "Ale Marku,naše okna nejsou směrovaná na východ." Márk se na ní dívá zmateně.
Karin se na něj podívá "Márku tohle není obyčejná chřipka. Dělej obleč se a půjdeme k doktorovy."Řekne rázně Karin. Márk nemá sílu ani protestovat,jelikož mu není dobře.Strašně ho bolí hlava a je mu špatně od žaludků .Jenže,když vstane,tak se mu žaludek zvedne a musí rychlým vrávovarým krokem na záchod se jít vyzvracet.Karin to velice vyděsí a ihned jde ke dveřím záchodu a čeká,až Mark skončí se zvracením.Poté vstoupí za ním a čapne si k Márkovi co teď sedí na patách. "Lásko copak to z tebou je?"Zeptá se ho Karin něžně a podá mu sklenici vody. Márkuv stav se během posledních dvaceti čtyř hodin prudce zhoršil. "Já nevím Karin."Řekne Márk a vypadá vyčerpaně. "Já zavolám Thomasovi,aby mi z tebou pomohl tě dostat do nemocnice.Zvládneš se dostat do ložnice a pomalu se tam obléct?"Řekne Karin a snaží se být silná. Márk kývne,že tohle zvládne.
Karin vyjde ven ze záchodu a jde si pro mobil.Po chvíli vyjde i Márk a jde pomalu do ložnice,kde si sedne na postel. Karin volá Thomasovi. Ten to zvedne po druhém zazvonění. "Wächter prosím."Řekne. "Ahoj,tady je Karin potřebuji tvou pomoc."Začne Karin. "Ano a co potřebuješ Karin?"Zeptá se jí Thomas. "Jde o Márka. Není mu dobře,má horečku,bolí ho hlava a je celkově slabý.Musím ho dostat do nemocnice,ale své pomocí ho tam nedostanu.Thomasi prosím přejeď k nám mi s nám pomoc."Odpoví mu zoufalá Karin. "Dobře,za chvíli jsem tam.A Karin neboj se určitě to je jen chřipka a ty máš zbytečně obavu."Řekne Thomas na povzbuzení Karin.

Nakonec se rozloučí a Karin se jde podívat,jak to vypadá z Márkem. Ten se oblekl,ale není to nic moc. "To je dobré.Hlavně,že není v pyžamu."Pomyslí si Karin a sedne si k Markovi,který zase leží.Vypadá hodně slabě a unaveně. Proto ho Karin začne hladit a dodávat mu tak odvahu. Za Par minut u nich zvoní Thomas.Karin mu jde otevřít a pak ho odvede do pokoje,kde leží Márk. Thomas bez jediné vtipné narážky Márkovi pomůže do auta a pak všichni společně jedou do nemocnice.Márk má co dělat,aby neusnu.Za chvíli jsou v nemocnici a Thomas znova Márkovi pomůže z auta ven.Společně pak odcházejí na příjem…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 10. srpna 2014 v 11:04 | Reagovat

SKvělé pokračování, jsem napnutá jak krátké kšandy, snad do zítra nerupnu :-D

2 Míša Míša | 11. srpna 2014 v 9:28 | Reagovat

Tééda, velice napínavá povídka 8-O  jsem zvědavá co bude dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama