Zrak část 1

9. srpna 2014 v 11:00 | Katy |  Zrak
Zrak část 1

Je to týden,co se Karin a Már vrátili ze svatební cesty.Oba se velice miluji.Karin mu na líbánkách řekla,že je těhotná.O to krásnější měli líbánky,ale teď se musí vrátit zpět do reality.Márk musí do práce.Karin jede s ním,jelikož musí tát Ebelziderovi neschopenku a jít ze svým těhotenstvím zatím na nemocenskou,než bude moci nastoupit na mateřskou.
Když dojedou na základu,tak Márk se jde převléknout do pracovního a Karin jde k šéfovy do kanceláře.Zaklepe a po vyzvání vstoupí. "A paní Harlandová. Zrovna s vámi jsem chtěl mluvit ohledně směn."Řekne první Ebelzider. "V tomhle ohledu vám nemůžu být nápomocná."Řekne mu na to Karin. "A proč ne?"Podiví se Ebelzider. Karin se na něj usměje a podá mu papíry na neschopenku. "Vám něco je?"Zeptá se šéf,tak trochu vyvedený z míry. "Ne není,jen jsem…"Začne Karin,když v tom jí do řeči skočí Ebelzider,tak jak to má ve zvyku. "Tak když vám nic není,tak proč jdete na nemocenskou?"Karin se na jeho vpád do řeči zamračí a rychle dokončí větu. "… Protože,jsem těhotná." Šéf,se na ní dívá a,když se vzpamatuje z prvního šoku,tak jí pogratuluje k těhotenství a dodá. "V tom případě máte ode dneška nemocenskou,zavolám na centrálu a zařídím váš záskok."Karin se na něj usměje,poděkuje mu.Nakonec se s ním rozloučí a opustí jeho kancelář.
Než však odejde ze základny,tak ještě navštíví své kolegy v pohotovostní místnosti.Márk už sedí za stolem a popíjí kávu z Thomasem a Petrem. Karin jde ke svému manželovi a sedne si mu na klin,tak jak to má ve zvyku.Políbí ho a z usměje se po podívá do tváře,ten je v obličeji trochu bledý.Proto,se Karin zamračí a řekne. "Mám dojem,že bledý z nás dvou by měl být někdo jiný." Márk jí pohladí po tváři a odpoví. "Neboj se lásko,jenom se musím aklimatizovat.To víš,ještě stále jsem v mysli na našich líbánkách." Karin se usměje a,tak trochu se začervená,před kolegy co jsou v místnosti. Když se Karin vzpamatuje,tak políbí znova marka a pronese. "No nic,nebudu vás déle zdržovat.Jedu domů lásko,jelikož mám ještě doma dost práce."Po těchto slovech Karin vstane z Márka. Márk se taky postaví a doprovodí Karin před základnu. Znova ji políbí a řekne. "Jeď opatrně a dávejte na sebe pozor.Hlavně se moc nepřepínej." Karin se usměje a odpoví mu. "Neboj se Márku."Poté nasedne do auta a jede domů.
Márk se vrátí ke kolegům a ty si z něj,jako obvykle dělají dobrý den.Jenže Márk na jejich hašteření němá nějak náladu,což je klukům divné. Konečně se po nějaké době ozve poplach na výjezd. Všichni tři vyběhnou ze základny a nasednou do mašiny. To,už i Márkovi se zdá,že mu něco je. Pociťuje lehké příznaky chřipky,ale nedává to na sobě znát. doletí na místo zásahu a jako první z mašiny první vyběhne Márk z Petrem. Jde o zraněného chodce.Auto ho zmetlo z chodníku a z místa činu ujel. Márk dá hlavu dolu a v zátylku pocítí divnou bolest.Proto hlavu rychle narovná a začne ošetřovat pacienta. Za pár minut je ošetřený,naložený na nosítka a následně donesen do vrtulníku.Nakonec s ním letí do nemocnice. Po předání pacienta,na Marianské klinice se vracejí zpátky na základnu.
Do konce směny mají,už klid a tak si Márk lehne na pohotovostní gauč a odpočívá.Je mu zase o něco hůře. "Zatracená chřipka." Pomyslí si pro sebe Márk. Nakonec vstane a jde si do příruční lékárničky pro paralen,aby aspoň trochu srazil teplotu. Je konec směny a Márk se jde převléct do civilního oblečení. Znova dá hlavu k hrudi a zase ucítí divnou bolest v zátylku. "Sakra co to se mnou je?"Pomyslí si znova. Proto rychle zvedne hlavu do normální pozice a rychle se obléká. Najednou slyší na základně ženský hlas. "A má láska si pro mě přijela." Řekne si v duchu Márk a pro sebe se usměje.
Rychle se doobléká a jde do pohotovostní místnosti,kde na něj čeká Karin. "Ahoj má krásná ženuško."Řekne Márk a usměje se.Jakmile se Karin na něj otočí,tak se zděsí,jak hrozně vypadá její manžel. "Pane bože Márku,jak to vypadáš?"Zeptá se ho Karin šokovaně. "To nic lásko,to je jenom obyčejná chřipka.Přeci jsme z teplých krajin přijeli sem do toho Německého,kde je sychravo. A to udělalo své.Za pár dní budu v pořádku."Začne jí Márk uklidňovat. Karin mu kývne na souhlas,ale stejně mu moc nevěří.
Nakonec se rozloučí z kolegy,a jelikož Karin je ode dneska na neschopence,tak tudít službu berou jejich kolegové z druhé základny. Karin jede z Michaelem domu,jenže ani jeden ani druhý neví,co jim za hrozné věci chystá osud.
Co myslíte,že je Márkovi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 9. srpna 2014 v 17:44 | Reagovat

Wau, tak z toho nebudu spát. No buď je to něco tropického a nebo, podle příznáků boleti v zátylku, meningitida nebo to druhé? :D  Raději se nechám překvapit

2 AbiobPlaig AbiobPlaig | E-mail | Web | 8. října 2018 v 23:53 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre coeur  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-fiable-sur-internet/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama