Beznaděj část 12 závěr

2. srpna 2014 v 10:53 | Katy |  Beznaděj
Beznaděj část 12 závěr

To už se Thomas prudce posadí na postel "Ne to není pravda."Řekne Thomas. "Bohužel ano,je to pravda už je apatická a nic nevnímá. Zavolal jsem kolegy,aby jí dopravily do nemocnice, snad je ještě čas."Řekne Márk a,je z toho špatný,že jeho kamarádka a dlouholetá kolegyně právě dneska umírá.
Za pár minut doletí Medicopter a Karin z Enricem dojdou z nosítky,aby na ní naložili Biggi. Jenže tak už je tak apatická,že nikdo neví jestli jí dopraví do nemocnice živou. Karin dá hned Biggi adrenalin a doufá ,že zabere.Nakonec jí napojí na monitor a přenesou na nosítka. "Můžu letět s vámi?" Zeptá se zoufale Thomas. Karin se podívá na Ginu a ta kývne na souhlas,že s nimi může letět. "Dobře můžeš,ale když se bude dít cokoliv,tak ty zachováš chladnou hlavu je ti to jasný?"Řekne přísně Karin. Thomas kývne že,je.
Nakonec jim Biggi pomáhá snést do mašiny a v duchu se modlí,aby let přežila a v nemocnici jí pomohly.Ale taky ví že vzhledem k tomu jak,je nemocná,to asi nebude k ničemu.Za chvíli vzlétají a Thomas si nasadí helmu a Biggi sluchátka. Gina si toho všimne a ostatní členy odpojí od inter comu,aby se Thomas mohl z Biggi rozloučit aspoň Takhle o samotě.
Thomas jí jen chvíli hladí a hledá správná slova.Nakonec začne mluvit. "Biggi lásko copak nás to potkalo?Tohle není spravedlivé,abys umřela a mě tu nechala samotného. To mi zláme srdce.Vím,že mě nepoznáváš,ale zkus prosím tě bojovat a ještě chvíli tu se mnou buď,aspoň tak jako do teď lásko.Moc tě miluju.Nikoho nebudu milovat,tak jako tebe.Jsi pro mě vším."V tu chvíli když Thomas domluví,tak Biggi otevře oči a dívá se upřímně do Thomasových očí.
Nakonec Thomas vezme vysílačku,aby ho slyšela i Gina. "Gino neleť do nemocnice,tohle už nemá cenu.Prosím tě proleť se s námi jen tak po okolí,chci aby Biggi umřela na místě které nejvíce milovala."Řekne Thomas do vysílačky. "Dobře Thomasi."Řekne Gina a plní tak jeho přání.Letí na místo kde to Biggi měla nejraději a do nad základnu,kde toho prožila nejvice .Tam na tom místě potkala Thomase a zamilovala se do něj.
Biggi má stále otevřené oči a dívá se do Thomasových.teď nemá prázdný pohled.Její pohled je vyplašený a ptají se mlčky Thomase co se bude dít.Thomas jí hladí po ruce a uklidňuje jí tak,aspoň si to myslí. "Thomasi můžu?"Najednou řekne Biggi jako by jí nic nebylo. Thomasovi se zalesknou oči a řekne. "Ano Biggi můžeš už se netrap.Miluji tě a milovat tě budu."Řekne Thomas a letmo jí políbí.
Nakonec Biggi pustí Thomasovou ruku zavře oči a EKG ukazuje sinusový rytmus.Karin chce začít z oživováním,ale Thomas jí zarazí. Ví,že by už Biggi nevrátili mezi živé.Tak tedy Biggi umřela. Všechny ve vrtulníku to vzalo.Nejvíce Thomase ač je muž,tak teď se mu po tváří stékají slzy jako vše. Gina se spojí z centrálou a řekne že pacientka při převozu zemřela.
Za pár dní má Biggi pohřeb,kde se sejdou její kolegové v pracovním oděvu.Thomas to nese statečně ,jelikož ví že se teď už jeho láska netrápí a je jí dobře. Vystrojili jí opravdu nádherný pohřeb a pak i krásnou smuteční hostinu,kde na ní všichni vzpomínají jenom v dobrém.Jelikož to byla jejich velice dobrá kamarádka a kolegyně.
Thomas se,už k Medicopteru nevrátil.Neměl na to sílu,jelikož když přišel na základnu,tak všude viděl Biggi a to ho bolelo.Proto,se tam nechtěl trápit,tak si našel jinou práci.Teď dělá letového učitele na vojenské škole.Učí žáky létat na trenažéru a ve vrtulníku. Ze svými bývalými kolegy,ale nadále udržuje kontakt.
Thomas stále Biggi Miluje i po smrti,že si nenašel žádnou novou přítelkyni kterou by miloval.To zkrátka nedokáže. Je mu tak dobře. Jeho bývalí kolegové mu ale první těžké měsíce hodně pomáhali a on je jim za to vděčný. Každý den chodí k Biggi na hrob a říká jí co je nového.A slibuje jí,až ho to přebolí tak si někoho možná najde,ale zatím ho to nepřebolelo.A jen tak nepřebolí… .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 2. srpna 2014 v 11:04 | Reagovat

Měla jsem dát na tebe... jdu si pro kapesníky... Jinak báječná povídka, jen tak dál, jsi moc šikovná kolegyně ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama