Beznaděj část 6

20. června 2014 v 6:00 | Katy |  Beznaděj
Beznaděj část 6

Další den Biggi absolvuje různá vyšetření.Všechno to musí vyšetření musí bohužel prožívat sama,jelikož má Márk z Thomasem ranní směnu. Je to pro ní velice těžké,že to podstupuje bez svojí největší opory.
Thomas v práci je nervózní,z toho všeho co se kolem jeho lásky děje.Celý den se dívá na telefon,jestli mu Biggi nevolá a když jsou v akci dělá boty.Márk ho uklidňuje na základně mezi Akcemi. "Thomasi klídek prosím tě ano.Ona to vyšetření zvládne. A uvidíš,že to nebude tak zlé jak to všechno vypadá..Dodává mu Márk odvahu. "Já se bojím co všechno se bude dít.Něco jsem si o té nemoci hledal na Internetu a je to vážně síla."Odpoví Thomas zoufale.
Když toto Márk uslyší,tak se na Thomasi zamračí. "Thomasi proč si čteš takové kraviny,co jsou na internetu.Nemusíš to být tak jak to tam píšou u některých osob díky posilování mozku a správných leku ani není poznat,že mají nějakou nemoc."Uklidňuje ho Márk. Thomas kývne na souhlas,že mu rozumí a podívá se na hodiny kolik je ještě do konce.
Nakonec se konečně dočkají konce směny.Thomas se vřítí do šatny rychlosti větru a na šatně narazí na neznámou ženu.Oba dva se navzájem leknou. "Co tady děláte?"Zeptá se naštvaně Thomas. "Na to bych se měla zeptat já vás."Odsekne ta cizí žena. "Já,tu pracuju na rozdíl od vás."Odpoví kousavě Thomas. "To je mi ale náhodička já tu,taky pracuju jako pilot."Odpoví žena a dodá. "Jsem Gina Aigner nová pilotka."Odpoví a opovržitě se na Thomase dívá.
Thomasovi spadne čelist až dolů.Z kanceláře a bez zaklepání vejde do kanceláře šéfa základny. "Můžete mi laskavě vysvětlit co ta neznámá žena dělá v naši šatně?"Zeptá se Thomas naštvaně. "Uklidněte se laskavě.Copak vás neučili klepat?"Odpoví Höppler. "Já se vás na něco ptám.Teď neřeším klepaní dveří."Odsekne naštvaně Thomas a bouchne pěstí do stolu.
To už se Höppler prudce postaví a jeho pohled metá blesky. "Jak si dovolujete na mě zvyšovat hlas pane Wächtre?"Řekne zvýšeným hlasem a Thomasovi dojde řeč.Höppler chvíli čeká než se uklidní a pak mu naznačí aby si sedl naproti ni.Nakonec si sedne i on. "Pane Wächter podívejte se.Paní Schwerin bude dlouho na neschopence a podle toho co jsem slyšel,jaká nemoc jí postihla nebude schopná dál pracovat u Medicopteru. Proto jsem byl nucen zaměstnat novou pilotku."Začne mu to vysvětlovat šéf základny. "Ano naprosto vás chápu,ale měl jste mi to říct na začátku směny,abych tu teď nebyl a nevyjížděl po vás.Za to,se omlouvám."Řekne Thomas.

Po této debatě a omluvě se jde Thomas konečně obléct do civilu a nakonec se omluví nové kolegyni za své chování. Ta mu to mile ráda odpustí.Nakonec jde za Márkem,který ho už čeká v autě. "Prosím tě,co tě tam tak zdrželo?"Podiví se Márk,když si Thomas sedne k němu do auta.Nakonec mu Thomas vylíčí všechno co se stalo.I Márk se tomu diví. "Nečekal jsem,že za Biggi seženou náhradu tak brzo.Myslel jsem,že základna pojede jen na jednu směnu."Řekne na to Márk. "To jsem si taky bláhově myslel."Přitaká Thomas. Nakonec se z Márkem rozjedou k nemocnici,aby zjistili výsledky Biggininého vyšetření. To Thomase zase vrátí zpátky do reality a strach o svou lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 20. června 2014 v 8:48 | Reagovat

Dobře ty, do příštího dílu neusnu napětím, jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama