Beznaděj část 2

12. června 2014 v 6:00 | Katy |  Beznaděj
Beznaděj část 2

Další den ráno zvoní Biggi budík,ale nechce vstávat.Vůbec se jí na to kontrolní vyšetření nechce. "Lásko je čas vstávat."Ozve se Thomas a Biggi jemně políbí,aby jí probral.Nakonec Biggi otevře oči a podívá se na Thomase. "Ahoj."Pronese Thomas,když se Biggi probere. "Ahoj."Odpoví Thomas. "Co máme k snídani?"Zeptá se ho Biggi a začne se protahovat. "Ehm,lásko najíme se po tom vyšetření,výš,že ti budou brát krev a měla jsi přijít na lačno."Řekne nežne Thomas. Biggi se na něj zadívá a řekne. "Aha nějak jsem zapomněla." Thomas se zamračí,jelikož tohle není poprvé na co Biggi zapomněla.
Za chvíli,když se oba převlečou,tak jedou do nemocnice. Cestou je Biggi zase nervózní co se doví a zdali bude moci dál lítat ze svou milovanou helikoptérou. Thomas se,na ní sem tam podívá děla mu to starosti,ale rozhodl se,že se přední bude tvářit normálně. Už několik dní na ní pozoruje,že je nějak zapomětlivá a dokonce i dezorientovaná. Když tyhle problémy začali,tak si ze začátku myslel,že si s něj dělá srandu,ale už se to zintenzivňuje. Doufá,že to nebude něco vážného a že to je jen zkrátka způsobeno tím jejím úrazem hlavy a že se to dá do pořádku.
Když dojedou k nemocnici,tak Thomas obejde auto a pomůže Biggi vystoupit. Jeho láska mu to oplatí úsměvem. "Neboj se Biggi,to tvé vyšetření dopadne dobře a ty budeš moc dál lítat."Dodává jí Thomas odvahu. "V to doufám,že to bude v pořádku.Už tenkrát je přesvědčit,abych mohla pracovat bez té kontroly bylo dost namáhavé a jestli by mi to zakázali po kontrole,tak nevím co bych dělala."Řekne pro změnu Biggi. Thomas jí vezme za ruku a spolu jdou na recepci,kde se Biggi nahlásí že jde na kontrolu.Sestra je pošle do třetího patra kde je neurologie.
Ve třetím patře najdou dveře příslušné ordinace a oba si sednou v čekárně.Thomas jí stále nepustil jí.Hladí jí po kloubech prstu,dokud sestra Biggi nevyzve aby vešla do ordinace.Biggi se podívá naposled na Thomase. Na konec se zvedne a jde za sestrou do ordinace.
V ordinaci se postaví lékař. "Dobrý den paní Schwerin posaďte se.Sestra vám vezme krev."Řekne .A Biggi udělá co jí lékař řekne.Biggi sestře nastaví ruku a ta jí odebere krev. Nakonec odejde z tím do laboratoře. "Takže paní Schwerin dneska vám uděláme CT a pro výsledky si přijdete protože,jelikož dneska tu nemáme kolegu co čte výsledky vyšetření."Vysvětluje Lékař. Biggi kývne na souhlas,že rozumí.
Po tomto krátkém rozhovoru si pro Biggi dojde zdravotní bratr a vezme si od lékaře žádanku na CT vyšetření. "Madam prosím můžete jít se mnou."Řekne zdravotník .Biggi se zvedne a jde s ním. Vyjdou spolu ven a procházejí kolem Thomase. Ten se k nim připojí k nim a vezme jí za ruku.A tak společně jdou do výtahu,který je odveze do patra kde je CT vyšetřovna. "Prosím počkejte tady."Vyzve zdravotník Thomase. Ten ještě v rychlosti políbí Biggi než zajde na vyšetřovnu.
Biggi si převezme jiný lékař a zdravotní bratr odejde. Lékař na CT jí řekne co a jak.Stejně ho Biggi vůbec neposlouchá. "Tak paní Schwerin můžete si lehnout na vyšetřovací pojízdný lehátko."Řekne nakonec. Biggi ho poslechne a lehne si na lehátko.Za chvíli začne zajíždět do CT komory a ozvou se vyšetřovací zvuky. "Tak a je hotovo."Ozve se lékař přes mikrofon a Biggi dojde za ním. Ten jí da papír,který předá lékařovi co umí číst tyhle snímky.
Po pár minutách Biggi vyjde ven a Thomas se hned postaví. "Tak co lásko jak to dopadlo?"Zeptá se jí Thomas,hned jak vyjde ven z vyšetřovny. "Nevím lásko.Budu sem muset jít po zítří dneska tady není lékař co čte v CT vyšetření."Odpoví Biggi. Thomas přikývne na souhlas. "Pojďme prosím od tut."Řekne poté Biggi.Thomas jejímu přáni vyhoví a jdou spolu ven k autu. "Kam si bude mladá dáma přát jet?"Zeptá se jí Thomas,aby jí trochu rozveselil.Biggi se usměje a řekne. "Prosím domů." Thomas jenom přikývne a rozjedou se domu.
Doma jim Thomas konečně připraví snídani a čeká až za ním Biggi přijde z ložnice,kde se šla převléknout. Jakmile dojde dolů podiví se. "Copak to tu máme lásko?"Zeptá se ho nevěřícně. "Biggi to je naše snídaně,jelikož jsme ráno před nemocnicí nesnídali."Řekne Thomas a zamračí se. "Zase si nic nepamatuje."Pomyslí si.
Nakonec se spolu nasnídají a Biggi si pak jde odskočit. Sotva se Biggi vzdálí začne jí zvonit telefon. Zvoní dlouho a vytrvale,ale Biggi se navrací proto ten hovor zvedne Thomas. "Telefon Biggi Schwerin u telefonu Thomas Wächter."Představí se doktor. "Tady Doktor Lincon. Máme výsledky krve vaší přítelkyně.Její výsledky ukázali,že má nějakou fázi Alzheimerovy choroby."Ozve se v telefonu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 12. června 2014 v 11:16 | Reagovat

nemam slov... tohle jsem necekala (y)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama