Beznaděj část 1

10. června 2014 v 6:00 | Katy |  Beznaděj
A je tu nová povídka.Tentokrát o Biggi a Thomasovi.Nebudu vám prozrazovat co se bude odehrávat ale jedno řeknu bude to hodně emotivní příběh.Tak příjemné čtení

Beznaděj část 1

Všeobecně je známo,že Thomas chodí z Biggi. Jsou do sebe zamilovaní a dokonce i zasnoubení.I když mají každý jinou směnu,tak dokážou z každé volné chvíle vytěžit co se dá.To znamená,že chodí spolu na výlety,za kulturou a hlavně na romantické večeře.Ale zatím v jejich vztahu nepadne zmínka o potomkovi.Oba si v tiché dohodě,kterou nikdo zatím ani nevyslovil nahlas říkají,že ještě mají čas a chtějí se mít zatím jen jeden pro druhého.
Jenže všechny jejich tajné plány překazí něco,co nikdo z těch dvou nečekal.Dokonce,ani jejich kolegové.To co,se stane je pomalé a nikdo z tím nedokáže bojovat ani to zastavit.Ale to ještě nepředbíhejme.Jsme teprve na začátku naší povídky.
Jeden den sedí Biggi z Karin u stolu v pohovotostní místnosti.Biggi se zdá být myslí někde jinde a Karin se tím chvíli baví.Když jí to přestane bavit,tak konečně na svou kamarádku promluví. "Země volá Biggi."Řekne a Biggi se vytrhne z divného zamyšlení.Na konec se podívá na Karin. Karin se,ale na Biggi zamračí. "Biggi. Děje se něco?"Zeptá se opatrně Karin. "Nic co by se mělo dít?"Podiví se pro změnu Biggi. "Nic. Přijde mi,že jsi nějaká zamyšlená.Je snad něco v nepořádku,mezi tebou a Thomasem?"Ptá se znova Karin.
Biggi jí nestihne odpovědět,jelikož se ozve poplach.Tak se obě holky zvednou,popadnou tašky první pomoci a vyběhnou ven.U dveří k hangáru se k nim připojí Enrico. Nasednou do mašiny a ještě čekají,až jim centrála řekne k čemu letí a jaké jsou souřadnice.Doví se,že letí k pohřešovanému vodákovy. A,že potřebují jejich pomoc při jeho hledání.
Za několik málo minut jsou na místě a začnou prohledávat místo zmizení vodáka. "Biggi leť trochu níž."Řekne Karin,mezi tím co otvírá dveře mašiny a jistí se,aby nevypadla ven do studené vody.Jejich pilotka udělá,co se po ní požaduje. "Níž,už nemůžu letět,aby se voda nedostala do rotoru a nezkratovala elektřina. "Řekne jim na to Biggi. "To je dobré Biggi. Bohatě to stačí."Odpoví pro změnu Enrico.
Tato akce jim zabere dost času.Pátrají po zmizelé osobě.Konečně asi po dvou hodinách pátrání najdou ztraceného vodáka. Najdou ho asi deset kilometru od místa zmizení.Zřejmě ho sem donesl proud.Leží na ostrůvku co rozděluje řeku na dvě půlky.Kousek od něj je rozpadly člun,ze kterého dotyčná osoba nestihla včas vystoupit a prudký proud ho strhl zpátky doprostřed řeky a teď ztroskotal tady. "Vypadá to,že je v bezvědomí."Začne Enrico. "Jo,taky to vidím Enrico. Na lano půjdeme oba.Budu tě tam dole potřebovat."Pronese Karin a začne se pásat do popruhů.To samé začne dělat i její kolega.
Když,už jsou připraveni na lanu,z potřebnými věcmi na záchranu zraněné osoby a čekají, až je Biggi začne spouštět,tak je začne Biggi poučovat. "Jeden z vás bude muset na tom laně zůstat přivázaný.Je boční vítr a já bych k vám to lano poté nemusela dostat." "dobře Biggi bereme na vědomí."Řekne na to Karin. A na smluvený signál je Biggi začne spouštět dolů.Karin díky intercomu říká Biggi kolik ještě metrů je má spouštět,na ten ostrůvek. "A stop Biggi jsme dole."Ozve se po chvíli Karin.
Karin se tedy odhákne a běží ke zraněnému. "Biggi povol lano,ať se můžu pohybovat a být Karin nápomocný."Řekne Enrico do vysílačky. Biggi udělá co po ní Enrico potřebuje.Za chvíli je Enrico u Karin a zraněného z pomůckami na záchranu života.Karin,už začala prohlížet pacienta a zjišťovat jeho životní funkce.Pak na Enrica záporně zavrtí hlavou a řekne do vysílačky. "Biggi spoj mě z centrálou,ten muž je už mrtvý.Měl těžké zranění hlavy a zřejmě mu praskla slezina."Při tom se zoufale podívá na svého kolegu.
Jakmile zadají pobřežní hlídce souřadnice pohřešovaného a teď už mrtvého,tak se vracejí na základnu. Na základně se už scházejí kolegové druhého týmu.Když Biggi vyjde z mašiny,tak za ní hned jde Thomas,aby se jak se patří ze svou láskou přivítal. "Ahoj lásko."Řekne a políbí jí. "Ahoj."Odpoví Biggi a polibek mu oplatí. Nakonec spolu jdou do pohotovostní místnosti.
Na zítřek mají oba volno,protože Biggi jde na kontrolní vyšetření po úrazu co,se jí stal docela nedávno.Tak,už z toho má tak trochu strach a Thomas to na ní pozná. Proto si jí k sobě přivine,aby jí dodal odvahu.Jenže zatím neví že tohle vyšetření pro ně přinese velice nepříjemnou věc co je muže dokonce i rozdělit.Udrží poté svůj vztah a nebude se chtít Biggi z Thomasem rozejít?To se dovíte v mé nové povídce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 10. června 2014 v 9:06 | Reagovat

Wau, dobrý začátek už se těším na pokračování

2 Míša Míša | 10. června 2014 v 14:41 | Reagovat

super začátek, už se těším na pokračování ;-)

3 Richterova Richterova | 10. června 2014 v 14:53 | Reagovat

Skvelý príbeh som zvedava na pokračovanie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama