Duben 2014

Nepravá láska část 2

30. dubna 2014 v 8:30 | Katy |  Nepravá láska
Nepravá láska část 2

Po další ranní jde Thomas sám do hospody a doufá,že tam zase potká tu krásnou servírku,co tam byla posledně,jak tam byl z Michaelem. Jakmile vstoupí,tak jí už od dveří pozná,jak se ladně pohybuje za barem.Proto se rozhodne,že si sedne zrovna ke zdroji.
Sotva si Thomas sedne na barovou židličku,tak se k němu otočí ta krásná neznámá. "Tak copak si dáte?"Zeptá se ho líbezným hlasem,kterým je Thomas docela okouzlen. "Dám si pivo."Odpoví Thomas. Servírka začne točit pivo a Thomas jí při té práci sleduje. Poté mu podá pivo ze slovy. "Kde jste dneska zapomněl svého kamaráda?" Thomas se usměje a odpoví. "Dneska po práci jel domů.Chodíme jen jednou týdně.Po zbytek týdne doma pomáhá v domácnosti a hlavně o výchovu syna." Servírka kývne na souhlas a jde obsloužit dalšího zákazníka.
Thomas popíjí pivo a tak trochu se jí dívá na zadek.A pro sebe se usmívá. Za chvíli má Pivo vypité a čeká,až se na něj obsluha otočí a on si objedná další.U toho chce zase flirtovat a tak trochu tu krásnou neznámou sbalit,protože se do ní zamiloval.
Za nedlouho se na něj kráska otočí. "Ještě jedno pivo?"Zeptá se ho. "Ano prosím."Odpoví Thomas a usměje se na ní. Servírka se na něj taky usměje a začne mu točit další pivo.Za chvíli ho postaví před Thomase. "A co vy?"Zeptá se náhle Thomas. "Co jako já?"zeptá se ho obsluha a tak trochu se zamračí. "No,ehm rád bych,se o vás taky něco dozvěděl."Začne se zakoktávat Thomas. "A co,by jste chtěl o mě prosím vědět?"Zeptá se ho zmateně servírka.
Thomas se zhluboka nadechne a zase promluví. "No,tak třeba v první řadě,jak se třeba jmenujete?" Servírka se začervená a odpoví mu. "Já jsem Věra a vy?" "Já jsem Thomas. Těší mě."Pak jí podá ruku a nesmělá servírka mu stisk oplatí a zmateně se na něj usměje. "Vy jste tu nová,že ano?"Pokračuje dál Thomas. "Ano jsem tu nová.Pracuji tady teprve týden."Odpoví mu. "Platím."Ozve se u jednoho stolu. "Omluvte mě."Řekne Věra a jde zkasírovat hosta.
Thomas jí nechá tak a věnuje se pivu,které před něj postavila ta nejhezčí obsluha z krásným jménem.Popíjí si ho a přizná si že je zamilovaný a že se musí pokusit jí sbalit.Je ponořen do svých myšlenek tak,že si ani nevšimne,že se Věra zase vrátila za bar a hledí si svého. "Budete si přát ještě jedno pivo,nebo tohle tady budete cucat,až do zavýračky ?"Zeptá se po chvíli Věra a tak Thomase vytrhne z jeho přemýšlení jak jí pozvat na rande.
Thomas se vzpamatuje a řekne jí. "To je dobrý,už za chvíli stejně půjdu.A teď jestli mě omluvíte musím si jít odskočit." Věra kývne,že rozumí a začne se věnovat jinému hostovy co zrovna přišel do hospody. Thomas jde na záchod a zjistí,že je obsazeno,tak si stoupne do fronty.
Před nim jsou tři lidi a tak zase začne zase myslet na to,jak Věru pozve někam na večeři.A jak,už je u něj zvykem,tak se zase zamyslí tak,že nic nevnímá. "Hej to tu budete meditovat,nebo už konečně půjdete na záchod.Rád bych si taky odskočil."Řekne jeden naštvaný chlápek z fronty. Thomas procitne omluví se mu za zdržení a jde si ulevit.
Nakonec se vrátí uvolněný a svěží zpátky k baru a čeká,než k němu dojde Věra,aby jí zaplatil útratu a při té příležitosti jí pozval na rande. Za chvíli dojde Věra k němu. "Platím."Řekne Thomas a vytáhne si peněženku. Věra mu řekne cenu a on jí zaplatí,jako posledně jí nechá velké dýžko. Jeho múza,se chce otočit,ale Thomas do toho promluví.
Rozhodl se konečně jednat. "Ehm Věro co děláš v sobotu večer?"Zeptá se Thomas. Věra se na něj zmateně podívá. "Mám volný víkend proč se ptáš?"Řekne zmateně oslovená. "No jenom mě napadlo,jestli by jsi nechtěla jít se mnou do kina a poté třeba na večeři?"Zeptá se nervózně Thomas. Věra na něj vykulí oči a není schopna slova.
Chvíli na něj jen tak kouká a Thomas si myslí,že u ní nemá ani šanci a tak chce odejít. "Počkej. Nikam nechoď.Já z tebou ráda půjdu do kina i na večeři."Odpoví Věra. "Páni tak v to,už jsem ani nedoufal."Pronese Thomas a spadne mu kámen ze srdce. Poté se spolu domluví,kde se setkají.Věra nechá výběr filmu a restaurace na něm. Thomase to moc těší a je rád,že dostává sympatie od,té krásné servírky.Do které se z největší pravděpodobností zamiloval.

Nepravá láska část 1

28. dubna 2014 v 8:30 | Katy |  Nepravá láska
Nepravá láska část 1

Nová posila u Medicopteru je Thomas nějaký čas se tam zabydluje a seznamuje se z prací. Práce ho baví.Má dobré kolegy a dobře si s nimi sedl. Nejvíce si,ale sedí z Michaelem. Oba dva si oblíbí jednu malou hospůdku nedaleko základny.Po směně si sem tam zajdou a popovídají si v klidu u jejich oblíbeného nápoje.
Jeden den tam dojdou a jako obvykle jsou oba dva v dobré náladě.A jelikož je Thomas velice všímavý,tak si všimne,že za barem je nová servírka.Thomas si jí chvíli prohlíží. Je to krásná blondýnka.Velice se soustředí na svou práci.Podle Thomasova mínění si myslí,že se tahle krásná slečna teprve zaučuje.
Z Michaelem si sednou ke svému oblíbenému stolu a čekají,až je někdo obslouží. To,už si jich všímá ta krásná servírka a jde k jejich stolu. "Dobrý večer pánové.Copak si dáte?"Zeptá se jich.Thomas se na ní dívá jako na svatý obrázek a není schopen odpovědět na její jednoduchou otázku.Tak situaci začne zachraňovat Michael. "Dáme si dvě piva."Řekne Michael. Servírka si to pečlivě zapíše a zeptá se ještě. "A Budou pánové něco jíst?" "Ne děkujeme."Odpoví zase Michael. Servírka kývne na souhlas a odejde udělat jejich objednávku.
Michael drkne do svého kamaráda. "Poslyš Thomasi tobě vypadl jazyk nebo co?" Thomas se,na něj zaraženě podívá a pak konečně promluví. "Ne proč se ptáš?"Zeptá se Thomas. "No,jak sem přišla ta servírka,tak ty jsi úplně oněměl,když sem přišla ta servírka,tak jí byl jako v transu."Vysvětlí mu Michael. "Ale to se ti jenom něco zdálo."Kryje Thomas svou nervozitu.
Za pár minut jim ta docela pohledná servírka donese pivo.Jak ho pokládá před Thomase,tak Thomas konečně promluví. "Děkuji." Krásná a neznámá servírka se na něj krásně usměje a odejde zpátky k baru,kde se zase věnuje své práci.Thomas se na ní zase zadívá,ale jen do doby než do něj Michael drkne,aby se soustředil na něj a ne na nějakou barmanku co,je stále jen za barem.
Nakonec Thomas stočí doopravdy pozornost na Michaela a povídají si spolu zase o všem možném jak to mají oba ve zvyku. Nejprve se baví o práci a,to Thomas doslova a do písmene ožije,jelikož se dlouhé hodiny dokáže bavit o jeho plechové kráse.To ho zase jen Michael poslouchá a všechno mu odkývá. Nakonec se směr jejich rozhovoru začne chvíli točit kolem Michaelova syna,kterému budou brzy tři roky. "Víš uvažuju,že mu letos na narozeniny koupím kolo.Už má taky na to věk,aby se na něm mohl začít učit."Začne Michael a Teď ho pro změnu poslouchá zase Thomas.Ten zatím nemá děti,ale rád poslouchá,jak Michael říká o svém synovy historky. Tak Trochu mu závidí,že už má dítě a on ne.
Už by se rád usadil,ale ještě nenašel tu pravou lásku,která by mu dala vysněného potomka.Nejlépe syna. Jenže cesty osudu jsou nevyzpytatelné a že už brzo se do někoho zamiluje a bude doufat,že si konečně našel tu pravou. Zatím je jen zmatený,když jim donese další pito ta atraktivní servírka.Neví co se to s ním děje.Ještě nikdy nic podobného necítil. Je z toho zmatený a před Michaelem to ani neříká,že se mu tahlensta servírka z krásnými blond vlasy líbí a to hodně. Neví co si má o tom myslet a zatím si to nechává pro sebe.
Za dvě hodinky Thomas mávne na servírku,aby zaplatil útratu,jelikož dneska padá všechna útrata na něj.Jsou z Michaelem domluvení,že jednou platí on a jindy zase Michael. To,už zase k nim přichází ta hezká servírka a řekne Thomasovi útratu.Thomas jí nechá docela velké spropitné,až to Michaela překvapí. Nakonec spolu vyjdou z hospody a jdou každý svou cestou domu.
Thomasovi se tu noc zdá krásný sen o té krásné neznáme barmance.Celou noc se proto usmívá a představuje si,jak si jí bere za svou manželku a mají spolu spoustu dětí.Ale aby,se sen stal skutečností,tak pro to bude muset něco udělat a ne jen stát v koutě a zakoktávat se před tou kráskou.Proto se ráno rozhodne,že zítra zajde do hospody a pokusí se sbalit tu krásku za barem.

Aprílový týden část 8 - Závěr

26. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 8 - Závěr

Max přijde do pokoje k Michaelovi a Karin. "Copak se děje Maxi?"Zeptá se ho zmatená Karin,když ho vidí takhle brzo po ránu. Max jim řekne v jakém stavu se probudil. "Dirku pojď sem."Zavolá na něj přísně Michael a jeho syn vyjde z koupelny. Jakmile ho Michael uvidí,tak Dirk dostane pár pohlavků. "Au za co?"ptá se nevinně Dirk. "Ty se ještě ptáš za co?"Zeptá se ho Michael.
Dirk se na něj nechápavě dívá a tak Michael naštvaně pokračuje. "No mám na mysli to,co jste udělali Maxovi." Dircovi to konečně docvakne a začne se usmívat. Michael mu dá další pohlavek. "Tohle,už jsi přehnal chlapečku.Sakra aspoň ty by jsi měl mít rozum,jsi nejstarší."Začne mu Michael hubovat.Dirk se cítí provinile.Má sklopenou hlavu.
Nakonec po hubování se jde omluvit Maxovi. Max jeho omluvu příjme a pak odejde z jejich pokoje.Mezi tím v pokoji kde spi děti Lisa z Laurou na Thomasovu pokyn uklízí nepořádek kolem Maxovy přistýlky.Jakmile uvidí Maxe,tak se mu zase začnou omlouvat. Max jim to dávno odpustil a už se tomu jenom směje.
Všichni dospělí si udělají válečnou poradu,co budou dále dělat z dětmi,jelikož je stále zlobí. Někdo navrhuje,aby je poslali z Maxem domů. "No to tak a až se vrátíme odtud odpočatí,tak budeme mít plné ruce práce uklidit popel po požáru v našem domě."Pronese Thomas a Michael s ním musí jen souhlasit.Nakonec se,ale všichni domluví,že děti rozdělí Thomas bude spát z Lisou,Max z Laurou a Dirk bude spát u Michaela a Karin,aby byli tak od sebe odděleni a nevymýšleli kraviny. Nejhorší pro rodiče je to,že je sebou budou muset brát i na procedury,ale co aspoň je budou mít stále pod kontrolou.
Nakonec mají zbytek týdne krásny a i z dětmi za zadkem si všichni na společném wellnes odpočinou a vracejí se domů v dobré náladě a dostatečně odpočatí,aby se mohli z elánem a dobrou náladou vrátit zpátky do práce,kterou mají tak rádi. Dokonce se rozhodou,že toto uspořádají někdy znova,a taky se všichni shodnou na tom,že příště pořídí dětem paní na hlídaní,aby se zase nestalo to co se stalo teď o této dovolené.
Je vidět,že děti někdy dospělí nedokážou uhlídat.I když je kolem nich dospělých jako much a stále pro ně vymýšlejí nějaký program,aby se děti nenudili.Samozřejmě,že se to ze začátku nedařili,ale do konce pobytu si to všichni dobře užili.Do konce i děti.A jsou rádi,že poté už nic nevymýšleli a měli z nich vzorné potomky.

Aprílový týden část 7

19. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 7

Jak holky na procházce předpokládali.Kluci šli spát stejně jako děti,jelikož blbli celou cestu s nimi. "Vidíš Biggi,já jsem to dobře věděla."Řekne Karin ze smíchem,když obě spolu sami sedí na vinku. Povídají si a pomlouvají své kolegy.Dobře se u toho baví. Ale dneska to brzo zabalí,jelikož jsou taky po procházce unavené.
Ráno se děti vzbudí dříve než Max a jdou společně do koupelny udělat si ranní hygienu.Potichu se domluví,že udělají Maxovy další naschvál. "Jo a jaký?"Zeptá se zvědavě Laura. "Možností tu máme spoustu.Například pasta na zuby,med,provázky,…"Začne jmenovat Dirk. "Počkej,kde jsi vzal med?"Podiví se Laura. Dirk se usměje a odpoví. "Včera jsem ho stopil na snídani,takže máme docela dost munice." Holky se škodolibě usmějí.
Po hygieně vyjdou ven z koupelny a jdou zjistit jak moc tvrdo Max spí. Zkoušejí všechny budící metody,ale vypadá to,že Max spí velice tvrdě. Proto,se děti dají do"Ozdoby" Maxe. Nejprve ho potřou medem pak pastou jednu nohu mu přivážou k posteli.Jako perličku Dirk udělá to,že mu do rozkroku nalije studenou vodu a pak z Lisou i Laurou utečou na chodbu,jakože vzbudit svoje rodiče.Jako hodné děti.
Mezi tím,se Max z leknutím probudí.Polekalo ho to,že cítí v rozkroku mokro a myslí si že zaspal to že potřebuje nutně na záchod.Když se ale podívá na místo kde se asi stala katastrofa,tak vidí,že je celí od pasty. "Ježíši. Co jsme to včera dělali?"Pomyslí si a projede si rukou vlasy a tím pádem si do vlasu parádně vetře med. V tu chvíli mu dojde,odkud vítr fouká. "Já je přerazím."Zavrčí Max a vyškrábe se z postele.
Jenže si neuvědomí,že má nohy přivázanou a tak spadne,na zem. "Tohle si odskáčou."Vrčí Max dál. Posadí se na postel a snaží se rozvázat provázek a osvobodit si,tak nohu,aby mohl najít děti.A pořádně si to s nimi vyřídit.Když osvobodí nohu,tak se na sebe jde podívat do koupelny.Tam se podívá do zrcadla a zhrozí se jak ho děti zřídili. Proto ani na minutu neváhá nějak se dostane z oblečení a jede se trochu zkulturnit,aby mohl jít na chodbu.
Max se umyje,obleče si čisté oblečení a poté vyjde na chodbu.Jde zrovna kolem Thomasova pokoje když v tom slyší hlasy holek. "Ale tati,když on Max strašně chrápe." Řekne asi Laura. Max se zastaví a zaklepe na dveře. "Dále."Ozve se Thomas a Max vstoupí do jeho pokoje. "Ahoj Thomasi nerad vám ruším rodinnou idylku dnešního rána,ale mám tu jednu stížnost na tvé děti."Začne Max a holky se na sebe podívají tipem,co asi z Maxe vypadne za řeč na jejich nevinné hlavy.Thomas se na něj otočí a řekne. "Ale copak zase prováděli?" Max mu řekne jak ho děti ozdobili a na závěr mu polili rozkrok,tak že si myslel že se ve spaní po….
Thomas se naštvaně podívá na holky,které se tváří skoro uraženě. "Já snad špatně slyším."Pronese Thomas a otočí se na holky. "Tohle,že jste udělali Maxovi?"Zeptá se. Holky skloní provinile hlavu. "On to byl nápad Dirka,že Maxe takhle ozdobíme."Žaluje Laura. "Ano?A proč tedy jste mu v tom nezabránili?"Zeptá se Thomas. Obě jeho dcery mlčí.Thomas se za holky omluví a pak dá svým dětem trest.

Aprílový týden část 6

17. dubna 2014 v 23:03 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 6

Odpoledne dojede Petr z Maxem a děti jsou smutní,že se k nim do pokoje stěhuje Max a že na ně bude dávat pozor.Když už je Max na místě,tak ostatní dospělí se rozhodnou jít si zarelaxovat na nějakou proceduru.
Děti nakonec přemluví Maxe,aby s nimi šel aspoň ven na nedaleké dětské hřiště.Max tedy jde z dětmi ven a snaží se je uhlídat. Je jich najednou plno a chtějí vyzkoušet všechny prolézačky co jsou na hřišti.No Maxovi jde z toho hlava kolem. "No a co,že blbnou,alespoň večer budou unaveni a já z ostatními zajdu alespoň na pivo."Pomyslí si Max a nechá děti,ať si řádí jak chtějí.
V čase oběda se vrátí na hotel a děti,se jdou převléknout do čistého oblečení a umýt si ruce.Nakonec se všichni kamarádi i z potomky sejdou na chodbě a společně vyrazí na jídlo do hotelové restaurace.Celá společnost se rozhodne,že se objednají menu.Jakmile obsluha odejde z jejich objednávkou,tak si začnou mezi sebou povídat.Děti jsou velice klidné a nic u stolu nedělají,hlavně se mezi sebou nebijí a netahají za vlasy.
Za několik málo minut jim obsluha donese polévku a všichni si popřejí dobrou chuť. "Dirku podáš mi prosím tě sůl?"Řekne Max. Dirk vezme solničku a v tu chvíli dostane nápad.Jakože solničku upustí a musí se pro ni zohnout pod stul. "Co děláš ty nemehlo."Okřikne ho Michael a dá mu pohlavek.Poté se Dirk sesune pod stůl ,kde zvedne solničku a povolí rafinovaně uzávěr. "Když vy jste nám do pokoje nasadili Maxe,tak hold bude mít u nás vojnu jako řemen."Pomyslí si škodolibě.
A vyleze z pod stolu. "Tady máš Maxi."Řekne Dirk a podá mu solničku. "No,to je dost,že jsi z pod toho stolu vylezl,už jsem si myslel,že jsi kvůli tý soli tady udělal šachtu a šel jsi jí těžit."Rýpne si do něj Thomas a šklebí se. Dirk se na něj zamračí a sedne si zpátky na svoje místo a začne jíst svou polívku.U toho sleduje o očku Maxe,jak si nakloní solničku nad polévkou a celý obsah slánky se mu do ní vysype. To,už je u stolu velké pozdvižení Max začne nadávat,děti se hlasitě smějí a rodičové rozdávají výchovné pohlavky.
Na závěr,poté co se situace u stolu uklidní promluví Michael. "To,už jste zašli až příliš daleko.Dirku tohle,jsi opravdu přehnal.Teď se Maxovi omluvíš a všichni tři bez odmlouvání,se půjdete najíst do pokoje." Lisa,Laura a Dirk samozřejmě protestují. "Tak a dost!Jestli se vám to nelíbí,tak se můžeme sbalit a jed domů."Řekne naštvaně Thomas. Všechny tři ratolesti,se zvednou od stolu a z remcáním jdou na pokoj.Michael pak zařídí u obsluhy,aby jim jídlo donesl tam.
Jak se všichni nají,tak se domluví,že dneska zase unaví děti nějakou namáhavou procházkou v okolí,aby si zase večer mohli jít všichni sednout do nedaleké hospůdky,dneska i z Maxem. Nakonec se domluví,že se půjdou dneska projít k jednomu odlehlému jezírku,co je od hotelu 4km.Poté,jdou svůj nápad říct i dětem.Ti z toho výletu nemají moc radost nechce se jim moc chodit.Zkoušejí škemrat že,už dneska dnes budou hodní a ať je sebou vezmou na nějakou tu proceduru. Jenže jim to neprojde a nakonec jsou nucení jít na procházku.
Zprvu nadávali,ale Michael,Thomas,Petr a Max pro děti cestou vymýšleli za pochodu bojovou hru.Úkoly vlastně vymýšleli za pochodu.Všichni se u toho skvěle baví hlavně kluci a děti.Biggi z Karin jdou za nimi a baví se tím,jak se kluci baví vymýšlet úkoly pro děti a doufají,že je tím unaví. "Pokud chlapi neusnou dřív než děti."Poznamená Biggi a Karin se nad jejími slovy usměje. "No doufám,že ne jinak bychom si na vinko zašli sami."Odpoví Karin a jdou pomalu j Jezírku.
Když k němu dojdou,tak zjistí,že je opravdu krásné. "Páni vypadá,jako nějaká oáza uprostřed pouště."Řekne Lisa a Laura s ní souhlasí.Tohle holčičí rozplývání Dirka nebaví a,tak z dlouhé chvíle začne na holky cákat vodu z jezírka.Holky nezůstanou pozadu a taky je začnou cákat.K velkému překvapení holek a dětí,se do boje přidají i kluci a řádí z dětmi jako malí.Karin z Biggi se tomu jenom smějí a všechno jedna fotí a druhá natáčí.

Aprílový týden část 5

15. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 5

Ti na sebe nenechají dlouho čekat. Ti se pomalu,ale jistě vracejí z ranní procházky,která se jim moc povedla. Dojdou na hotel a všichni si všimnou,že na dveřích svých pokojů mají balónky. "Je kdo má dneska narozeniny,že nám takhle vyzdobili dveře pokojů?"Podiví se Biggi. Michael chvíli přemýšlí,kdo by z nich měl dneska narozeniny,ale dneska nemá nikdo.Proto jde blíže k těm balonkům a prohlíží si je.
Nakonec se podívá na kolegy a řekne směrem k Biggi. "Biggi zklamu tě,ale dneska nemá nikdo narozeniny. A schválně se pojď k těm údajným balónkům blíž podívat."Biggi nic nechápe a jde se podívat.Jak je tak pozoruje,tak pak se začne červenat když to pozná. "Vždyť to jsou kondomy."Pronese nakonec Biggi. Michael kývne na souhlas.
Michael se zamyslí kde se tady vzali nafouklý prezervativy. "A sakra."Zakleje a vběhne do pokoje kde spává z Karin. Když otevře dveře,tak se zhrozí a málem to s ním sekne. Karin vejde za ním a začne se smát. "Já je zabiju."Řekne najednou Michael. V jejich pokoji je spousta provázku natažená přes celou místnost a na něm jsou přivázané prezervativy. "Thomasi,být tebou,tak se podívám do tvého pokoje."Řekne Michael.
Thomas se řídí jeho radami a jde se podívat taky do svého pokoje.Když ho otevře,tak taky vidí to samé co,je v pokoji Michaela a Karin. "Já ty dvě seřežu,tak že si týden na zadek nesednou."Zavrčí Thomas a začne si odepínat pásek u kalhot,z tím,že holkám pěkně zmaluje prdel.
V té chvíli ho zarazí Karin. "Thomasi počkej.Nech si pásek na kalhotách.Já z Biggi nemusíme vidět opravdu všechno."Začne Karin. Thomas se na ní nechápavě divá a znova si začne navlíkat pásek do kalhot. "Tak co mám podle tebe dělat.Jít za holkami a poplácat jim po ramenech a říct velice se vám to povedlo?"Zeptá se Ironicky Thomas. "Mám pro všechny jiný trest."Řekne Karin a usměje se svému plánu.Poté se otočí na Petra a promluví znova. "Petře prosím dojeď prosím tě pro Maxe. Od této chvíle je bude Max hlídat." Všichni se nad tímhle plánem zaradují.
Jak Petr odjede pro Maxe,tak Michael z Thomasem z vážnou tváří nakráčí do pokoje k dětem.Děti si hrají a,tak když vejdou kluci do pokoje,tak se jich leknou.Kluci se mračí. "Můžete nám vysvětlit tu spoušť u nás v pokojích?"Zeptá se Thomas. "No my jsme našli balonky a tak jsme je nafoukly."Řekne Laura. "To nejsou balonky."Řekne Michael. "A co to tedy je?"Zeptá se pro změnu Dirk. "Je to Prezervativ."Řekne Michael bez mrknutí oka. "To jako to co se používá,když si dva dospělí divně hrají?"Zeptá se Dirk. "Ano to."Odpoví teď Thomas. "Fuj."Vykřiknou všichni tři a vběhnou do koupelny a začnou si vyplachovat ústa.
Poté co se vrátí do pokoje,tak kluci se rozhodnou udělit jim trest. "Můžete být rádi a poděkujte Karin,že nemáte na svých zadnicích.Dirku ty se nesměj,jelikož určitě Michael by tohle udělal tobě.Proto díky Karin máme pro vás jiný trest."Řekne Thomas. "Ano a jaký?"Zeptá se pro změnu Lisa. "Bude vás tři hlídat Max a mi si budeme užívat relax."Odpoví Michael.
Děti na sebe vykulí oči začnou protestovat. "Tak a dost budete sekat latinu,nebo se sbalíme a jedeme domů."Pohrozí jim Thomas a pak dodá. "Teď se vy tři chytnete za ruce,vyfouknete ty nafouklé kondomy a uklidíte naše pokoje do původního stavu."Po této řeči kluci odejdou a děti za chvíli po nich jdou uklidit pokoje,tak jak jim bylo nakázáno. Zkrátka dneska svůj boj prohráli.Rozhodně to nebyl jejich poslední žertíček.

Aprílový týden část 4

13. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 4

Dospělí se v hospodě u vína domluví,že brzo ráno se půjdou podívat na východ slunce a bez tětí,aby si od nich na chvíli odpočinuli.Všichni se moc na ten východ slunce moc těší a tak si dají láhev vína a nakonec se vrátí na pokoje.Jak Michael,tak i Thomas jdou zkontrolovat dětičky jestli spí.Pak se vypraví do svých pokojů a usnou.
Jenže v noci vypukne bouřka a děti se jí hodně bojí,proto se přestěhují do pokoje rodičů.U Michaela si Karin lehne doprostředka a přitulí se k Michaelovi a Dirk si lehne na kraj.Spokojeně usnou a takhle spí,až do rána.Za to Thomas,se moc nevyspí,jelikož obě jeho dcery se převalují a stále do něj drkají.Thomas se snaží aspoň trochu vyspat.
Brzo ráno se vzbudí jako první Thomas a opatrně vstane od holek.Jde se převleknout a pak jde k pokoji kde spí ostatní členové.Zaklepe. "Dobré ráno Biggi. Je čas vstávat."Řekne Něžně když mu Biggi otevře dveře pokoje. "Jo dobře Thomasi dej mi chvilku,abych se převlékla."Odpoví mu Biggi. Pak Thomas postupuje dál,až má všechny obejdené.
Za chvíli jsou všichni na chodbě a popřejí si dobré ráno.Pak v dobré náladě z příslibem krásného dne v dobré náladě jdou ven na zdejší kopeček. Kde si povídají a čekají,až nastane východ slunce.Ten krásný moment nastane za pár minut a všichni si ho užívají. "páni."Vydechne Biggi a Karin najednou.Jsou z toho velice rozněžněné.
Mezi tím v pokoji rodičů se probudí dětí.Jako první je vzhůru je Dikr a jde do pokoje K Thomasovi,kde už jsou holky vzhůru taky. "Nazdar holky."Řekne Dirk. "Ahoj Dirku dobré ráno."Odpoví mu jeho kamarádky. "jak jste se vyspaly?"zeptá se jich Dirk,aby řeč nestála. "Jo dobře a ty?"Zeptají se pro změnu holky. "taky to ušlo."Odpoví Dirk a vytáhne krabičku ze slovy. "Tak co vyzdobíme pokoje rodičů balónkami?" "Jasně jdeme na to my máme taky dva balíčky.Jednou jsme je našli v naši koupelně."Odpoví Holky a vytáhnou další dvě krabičky balónků.
Během několika minut začnou nafukovat balonky.Jenže ze začátku byli,tak trochu zmatení,že ty balonky jsou takové divné a lepkavé. "Dirku co to jsou za balonky?"Podiví se Laura. "Já nevím,asi sou lepkavé proto,aby byli po nafouknutí pevnější."Odpoví jí Dirk a dál nafukují balonky.Sice se jim nafukují blbě,ale jim to nevadí.Nakonec jde Dirk ke svému batohu odkud vytáhne pořádně pevný provázek. "Tak a teď je čas tyhle pokoje vydobyt."Pronese z úšklebkem.
Nakonec začnou balonky navazovat na provázek a zavěšovat prvně po pokoji Thomase a pak po pokoji Michaela a Karin.Lisa,Laura a Dirk se dobře baví a smějí se u toho. Zbylé jejich balonky přilepí izolepou co měl Dirk taky v batohu přilepí na dveře ostatních pokojů,kde jsou kolegové jejich rodičů. Poté spokojeně zaplují do svého pokoje a začnou se věnovat jiným činnostem.
A tak nějak schválně zapomenou,na to,že ozdobili pokoje rodičů a jejich kamarádů. Věnují se dětským hrám a především jejich oblíbené polštářové bitce. A dobře se u toho baví.Ani neví že se rodiče pomalu vracejí k hotelu.Zatím nikdo nic netuší.co jim jejich ratolesti připravili za překvapení.

Aprílový týden část 3

11. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 3

Večer se pomalu vkrádá k nim a děti se nehorázně těší,až půjdou do bazénu a hlavně na jaké atrakce půjdou. Stále se mezi sebou ti tři dohadují,že Thomasovi,Michaelovi a Karin jde už hlava kolem.Neví jak je zklidnit a zabavit.
Nakonec se rozhodnou,že je už nejlepší čas jít teda na ten bazén. Všechny tři děti skandují radostí a jdou se připravit na svůj pokoj.Jelikož si Dirk zapomněl plavky u Michaela a Karin,tak jde k nim na pokoj Karin je v koupelně a Michael telefonuje.Tak se pustí do hledání plavek sám a celý kufr parádně rozhází.Když najde to co hledal,tak si všimne na stolku male krabičky. Na obalu je vyznačeno něco jakoby nafouknutého a tak si myslí,že jim rodičové koupili nafukovací balonky.Proto si vezme krabičku a vrátí se za holkami na pokoj.
Jakmile vstoupí do pokoje,tak jim ukáže krabičku ze slovy. "Dívejte holky táta měl na stole tuto krabičku z balónkami."Řekne Dirk a holky se ním začnou radovat. Ale nestihnou je nafouknout,jelikož už je dospělci volají,že se odchází směr bazén.
Děti radostně vyběhnou z pokoje a z indiánským pokřikem letí po chodbě. "Sakra děti.Nechovejte se jako parta neandrtálců v pralese."Snaží se je Thomas zklidnit.Ale nějak se mu to nedaří.Proto Karin,Thomas a Michael doufají,že se děti v bazéně unaví a oni si budou moct jít všichni jít sednout nějak na skleničku.
Za pár minut dojdou do části kde je Aqvapark a ukážou na rukou štítky,že jsou ze zdejšího objektu,aby je pustili dovnitř,jelikož mají bazén zdarma ve wellnes pobytu. Když vejdou na bazén,tak děti naprosto ignorují své rodiče a běží do bazénu.U toho se samozřejmě hádají na jakou atrakci půjdou prvně. Najedou všichni je ztratí z dohledu,jelikož se asi vypravili na tobogán. "Tak a máme chvíli od nich pokoj."Pronese Michael a obejme Karin kolem ramen. "Kdyby něco najdete nás ve vířivkách."Dodá k tomu.Pak spolu odejdou.
A tak se všichni rozejdou po zdejších prostorách,tak jak je libo.Sem tam někdo narazí na děti a tak trochu a ně dohlídne.Nakonec se všichni dospěláci sejdou ve vířivce z láhví bublinek k tomu a užívají si relax aspoň na chvíli bez dětí.Jenže nic netrvá věčně a z nenadání se u nich objeví všechny tři ratolesti. "Ach jo vy jste nám tu scházeli."Pronese na oko smutně Thomas. "Ale tatínku,copak jsme ti nechyběli?" Zeptá se Laura a obejme ho.To samé udělá i Lisa. "Ale ano chyběli jste mi,ale myslel jsem,že budete na vodních atrakcích déle."Odpoví Thomas a podívá se na svoje kamarády. "No mi,už jsme tak nějak ospalí."Řeknou zborem všechny tři děti.
Celá partie se usměje u této věty dětí z příslibem krásného večera u vína a pokecu. "No tak dobře,už se vrátíme na pokoje,ale chovejte se slušně.Už je dost hodin a bez tak už někdo v hotelu bude spát."Řekne přísně Karin,aby děti hned na začátku zkrotila.Děti kývnou na souhlas,že ano,že budou hodné a jdou do sprch kde se umyjí a následně jdou do šaten se převleknout.
Za pár minut jsou na pokoji a Karin jde uložit děti.Rozhodne se jim říct nějaký příběh,tak jak to má ve zvyku.Dětičky jí poslouchají a každou chvíli se někdo na něco zeptá.Karin jim na to vždy stručně odpoví.Nakonec to vypadá,že Lisu,Lauru a Dirka bere spaní.Proto jim popřeje dobrou noc a vyjde ven z pokoje.
Jenže sotva udělá pár kroků ke svému pokoji,tak se z pokoje dětí ozve křik,smích a rámus. Proto tam Karin vběhne. "Co se,to tu děje?"zeptá se naštvaně a vidí jak si mládež uspořádala polštářovou válku. "Tak a dost,jestli si hned nelehnete a nebudete spát,tak si váš rozdělíme do pokoje každý půjdu k někomu jinému a bude klid.A nebo ještě lépe zavoláme Maxovi,aby přijel sem a byl s vámi na pokoji."Řekne Karin a tím postraší děti.
To už děti začnou protestovat. "Ne Karin,tohle nám nedělej.Mi už budeme hodní.Hlavně nevolej Maxovi,ten chrápe a nedá se s ním v jedné místnosti spát."Řekne Dirk jako nejstarší dítě z pokoje. "Dobře,ale máte poslední šanci,jinak beru mobil a volám Maxe."Všechny tři děti přikývnou,že rozumí a popřejí Karin dobrou noc.Karin jim taky popřeje dobrou noc.Nakonec děti usnou a celá banda kolegů si jde sednout do blízké hospůdky,kde se dobře baví.Jenže nikdo z nich netuší co je čeká další dny za překvapení od těch mladých a údajně nevinných dětí.

Aprílový týden část 2

9. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
Aprílový týden část 2

Další den se vilkou rozezní hlas budíku.Michael ho zaklapne a vstává.Krásným romantickým polibkem vzbudí svou lásku.Poté vstane z postele a jde probudit svého syna,kamaráda a jeho děti. Pak jde domu do kuchyně a začne chystat hromadnou snídani. Po chvíli mu přijde dolů pomoct Karin oblečená do oblečení ve kterém pojede.
Karin z Michaelem dodělávají snídani,když dolu doběhnou všechny tři děti a v patách jim je Thomas. Všichni si navzájem popřejí dobré ráno a dobrou chuť a začnou snídat.U jídla začne po chvíli plynou plynná konverzace o tom jak bude probíhat cesta. "No,jak jsme se včera domlouvali naše rodiny pojedou spolu a ostatní se k nám přidají až na místě.Bude to tak lepší,než abychom se všichni někde scházeli a pak jeli za sebou.To bychom tam dojeli pozdě kdybychom na sebe stále museli někde čekat."Řekne po jídle Michael a Karin z Thomasem mu to odsouhlasí.
Do hodiny,už jsou všichni ve skolečkem aute,které si kluci koupili na tyto příležitosti.Je to velké auto kde vleze šest lidí,aby nemuseli jezdit na společné výlety dvěma auty.Pomalu vyjíždí na cestu a děti začnou skandovat.Michale,Karin i Thomas se je snaží krotit,ale nějak se jim to nedaří.Děti jsou jako smyslu zbavený.Moc se na tento týden volna těší.
Po hodině a půl cesty si řeknou,že by nebylo na škodu si dát chvíli pauzu a protáhnou si venku nohy.Všichni jsou pro odpočinek,a tak na nejbližším odpočívadle sjedou z dálnice a parkují auto.Kluci jdou za nejbližší stromy vykonat potřebu a holky se napijí a vytáhnou si z batohu na cesty něco dobrého,jelikož je honí mlsná. "Copak to tu máte?"Zeptá se Dikr když všechny tři holky lekl. "Dobroty,ale když jsi nás vylekal nevím jestli si něco zasloužíš."Odpoví mu Karin. Dirk začne dělat smutné psí oči a Karin mu podlehne.Nakonec mu dá taky nějakou dobrotu.
Jak se všichni nějakou dobrotou a pitím občerství,tak si zase sednou do auta a pokračují v cestě.Děti zase začali zlobit a dospělí neví jak je mají uklidnit.Nakonec je zabaví Karin,která je neučí jednu hru co se dá hrát na cestách,tak mají v autě aspoň chvíli klid.Klukům se uleví a mají čas se soustředit na cestu a na debatu o fotbale.Tato diskuze je provází až do cíle jejich cesty za odpočinkem.
Okolo poledne,už parkují své auto před hotelem kde mají zažít wellnes týden z přáteli a rodinou.Vyndají své věci a jdou na recepci. " Dobrý den mam tady rezervace tří pokojů na jméno Lüdwitz."Řekne Michael. Recepční se podívá do počítače a pak řekne. "Ano vaše pokoje jsou v druhém patře pane Lüdwitz pokoje jedna,dvě a tři." Po těchto slovech jim dá klíče. Michael a spol poděkují a jdou do svých pokojů.
Michael jak jinak jde do pokoje z Karin a Thomas má zatím pokoj sám,k němu se přidá Petr z Ralfem. Jediná Biggi bude mít pokoj sama,ale jí to nevadí.Když tak se do toho pokoje může za ní uchýlit Karin. Dojdou do pokojů a začnou si vybalovat.Po sléze se k nim začínají připojovat ostatní kolegové. Ze necelé dvě hodiny jsou všichni na místě a vybalení. Sejdou se na chodbě a domluví se,že se půjdou všichni společně najíst dolů do hotelové restaurace.
Sejdou tam objednají si jídlo a než jim ho donesou začnou si mezi sebou povídat.Povídají si do tebe doby dokud nezačnou děti zlobit. Michael z Thomasem se je snaží uklidnit a však marně.Do toho zasáhne Karin. "Dobře jestli nás budete zlobit,tak večer nepůjdete s námi do bazénu."Řekne Karin. V tu chvíli jako když do dětí střeli jsou hodní. Michael se k ní nakloní a pošeptá jí. "Lásko ty jsi geniální a proto tě miluji." Karin se za culí a jemně Michaela políbí.
Za chvíli jim donesou jídlo.Všichni si popřejí dobrou chuť a začnou jíst.U jejich velkého stolu je chvíli ticho.Jen,ale do té doby co všichni jí. Nakonec se všichni shodnou,že tu dobře vaří. Po jídle ještě kluci dopíjejí pivo a něžná pohlaví zase víno.
Pak někdo navrhne,ať se jdou projít po okolí,jelikož hned po jídle nepůjdou do bazénu. Všichni z tím nápadem souhlasí,až na děti ti samozřejmě zase remcají. Thomas z Michaelem se na ně naštvaně podívají pohlede tipu:Jestli toho nenecháte,tak nepůjdete s námi plavat.Pak mají zase Klid a jdou se projít po okolí. Okolí je velice krásný a jak zjistí,tak je tady i spoustu míst,kde se dá jít podívat.Pak si řeknou,že se večer po koupání domluví co budou podnikat další dny mezi Wellnes procedurami. Poté se vrátí na hotel a chvíli si odpočinou,než si půjdou zaplavat do bazénu.

Aprílový týden část 1

7. dubna 2014 v 20:00 | Katy |  Aprílový týden
A máme tu další povídku na příní.Tentokrát pro Richterovou její přání je: Ahoj mohla by si napísať príbeh o tímu A, a tímu B kde si spravia spoločný výlet a Thomas s Michaelom si vezmu deti a tam im niečo vyvedú kde Thomasovi a Michaelovi budu stavať vlasy hore. Vo pred ďakujem.
Tak jsem vymyslela příběh snad se vám bude líbit a především tam bude všechno o co mě žádá Richterová,aby bylo v povidce.Příjemné čtení.


Aprílový týden část 1

Je krásny dubnový den blíží se velikonoce a na základně Medicopteru mají všichni volno,jelikož Ebelzider se rozhodl,že nechá zrekonstruovat a zmodernizovat základnu.Tak se Karin,Ralf,Biggi,Petr sejdou u Thomase a Michaela doma.Všichni společně začnou uvažovat co udělat z volným týden. Jelikož jsou i jarní prázdniny,tak musejí do svých plánu zapojovat Lisu Lauru a Dirka. "A co kdybychom jeli do nějakého wellnes centra z aqvaparkem?"Navrhne z čista jasna Thomas.
Všichni se na něj podívají a přitakají. "Jo to zní velice dobře,aspoň si všichni odpočineme a užijeme si rozmazlování. A děti si užijí vody dosytnosti." Řekne na to Karin a Michael svou lásku za tento argument políbí.Děti se otřesou hnusem a myslí si o něžnostech dospělých své. Ale když uslyšeli plán následujícího týdne,tak začnou po kuchyni skákat a křičet radostí. "Můžete se laskavě uklidnit?Liso Lauro nechte toho."Okřikne je Thomas. "Dirku nech toho."Udělá to samé i Michael a kluci se snaží své ratolesti uklidnit. "Jdete si hrát ven."Řeknou kluci jednohlasně.
Jak děti vyběhnou ven,tak se do kuchyně donese notebook a začnou všichni společně hledat nějaký wellnes centrum pro šest dospělých a tři děti. Nakonec nějaký najdou a objednají si v něm hned pokoje.Jelikož je čtvrtek odpoledne,tak nástup do wellnesu mají v pátek a další pátek končí.Nakonec se všichni rozloučí a ty co s nimi nebyli ve vile jedou domu,aby se sbalili.
Tak Michael,Thomas a Karin zůstanou sami z hrajícíma se dětmi doma.Karin vstane od stolu a má namířeno do pokoje,aby šla sbalit věci. "Kam jdeš lásko?" Zeptá se Michael. "Jestli tě to zajímá,tak nás jdu sbalit."Odpoví mu na to Karin. Michael se zvedne a jde za ní cestou jí obejme a řekne. "Počkej lásko pomůžu ti z tím,ať to máme sbaleno brzo a máme krásnou chvilku pro sebe."Odvětí Michael.Karin se na něj usměje a políbí ho.
Thomas se na ně podívá a škádlivě se zeptá. "Lásko a kdo sbalí mě a naše děti?" Michael se na něj podívá. "No to nevím lásko kdo sbalí ,ale já to nebudu,protože budu balit ze svou druhou láskou."Odpoví mu na to Michael. Pak se oba dva kamarádi začnou smát na celé kolo. Karin uraženě bouchne Michaela do žeber a dál jde do jejich společné ložnice. "Karin lásko počkej,už jdu za tebou."Řekne Michael rychlím tempem doběhne do jejich ložnice,kde oba začnou balit věci na pohodový týden.
Nakonec Thomas jde na zahradu a zavolá své děti,když holky i z Dirkem za nim doběhnou,tak Thomas řekne. "Holky zítra už pojedeme,tak teď nechte hraní hraním a jděte si sbalit potřebné věci.Já se jdu taky sbalit a pak si vás přijdu z kontrolovat.To samé určitě platí i pro tebe Dirku,jelikož tvůj táta a Karin šli balit a jaksi na tebe zapomněli."Holky začnou výskat a běží do svého pokoje jako stádo koňů. Než jim stačí Thomas vynadat,tak už jsou v pokoji
V celém domě je skoro dvě hodiny klid,jelikož všichni se balí.Když je Thomas sbalený,tak jde zkontrolovat své ratolesti. "Tak holky ukažte co jste si sbalily."Řekne jim Thomas když přijde do jejich pokoje. Holky mu ochotně ukážou tašky z nabalenýma věcmi. Thomas se dívá a pár věcí od tamtudy vytáhne co si myslí,že je tam ve wellnes centru nebudou potřebovat. "tak moment holky kde máte plavky?To se budete koupat nahatý nebo co?"Zeptá se jich Thomas když v sbalených věcí nenajde plavky. "No jasně,že ano."Odpoví holky současně a smějí se na celé kolo.
Thomas se na ně zamračí a řekne. "Já se vás nebudu ptát sto krát.Kde máte plavky?" "My nevíme."Odpoví holky a zase se smějí. "Jo tak vy nevíte?No tak dobře jak myslíte.Já vím proč nevíte,kde máte plavky,jelikož tu máte pořádný binec ukliďte si tu a pak ty plavky najdete."Řekne Thomas a holky se přestanou smát. Teď se pro směnu usměje Thomas a odejde z jejich pokoje.Nechá je tak.
Jde dolů do kuchyně a začne připravovat večeři,jelikož dneska na něj padla služba.Za chvíli za ním dolu sejde Lisa a řekne,že ty plavky našly. "No vidíte,když se uklízí,tak se najde všechno co hledáte."Řekne Thomas a dál se věnuje přípravě večeře.
Dodělá jí a všechny svolá.Společně se obě rodiny nají a povídají si o tom co bude od zítřka na wellnes pobytu dělat.Po jídle děti uklidí a dneska jdou velice brzo spát,jelikož ráno docela brzo vyrážejí na cestu.Všichni se hodně těší hlavně na to kolik si tam užijí zábavy a budou z lidmi,kteří jsou jejich kamarádi.Jenže nikdo netuší co se bude na tomto pobytu dít.Rozhodně si ale tam užijí spoutu legrace a nezapomenutelných zážitků.