Únor 2014

Bez dechu 9 kapitola

18. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 9 kapitola

Najednou se Enrico zamyslí a řekne. "Já jsem měl v ruce jednu tašku první pomoci a druhou měl Petr. Nedávali jsme jí do mašiny,než vybuchla." Karin se na něj dívá a není schopná slova,ještě stále je v šoku z toho co se stalo Biggi. "Tak na co čekáte?Jděte najít ty tašky.Jestli tu někde v okolí jsou,tak můžeme Biggi zachránit život."Vloží se do toho Márk.
Tak tedy Enrico z Petrem jdou ven a hledají tašky.Tajně doufají,že je najdou.U toho Petr vytáhne vysílačku a zkouší jí. "Medicopter 117 mejdej,mejdej byli jsme uneseni a následně náš vrtulník byl vyhozen do povětří."Řekne do vysílačky.jenže vysílačka jen chrčí a je slyšet,že tady na tomhle odlehlém místě nemají signál.
Najednou se ozve z nadšeným hlasem Enrico. "Petře pojď sem našel jsem jednu tašku,byla tady ve křoví."Petr se tedy nadšeně rozběhne za Enricem,který kontroluje jestli je všechno v tašce. "Je nepoškozená,je to taška z medikamenty,ještě někde musíme najít někde druhou tašku z EKG a defibrilátorem." Tak tedy začnou znova hledat na novo a rozhodli se,že zkusí nejprve prohledat křoví okolo a pak i mimo něj.Druhou tašku hledají poměrně dlouho,ale nakonec jí našli a taky se zdá,že bude vše funkční. Ze svým úlovkem se společně rychle vracejí do budovy,kde jsou ostatní kolegové ze zraněnou bývalou kolegyní.
Tam Karin z Márkem se snaží zastavit krvácení. "Márku nevím co je zasaženo,je tu hodně krve.Potřebovali bychom tlakové obvazy a svorky."Řekne zoufale Karin,když už neví jak svépomocí zastavit krvácení. Márk jí taky pomáhá a jen kývne na souhlas.Oba mají plné ruce práce aspoň trochu zastavit krvácení.
V tom se otevřou dveře a do místnosti vběhnou kluci z taškami první pomoci.Doběhnou do místa kde se Karin z Márkem sklánějí k Biggi. Petr z Enrikem rychle otevřou tašky a začnou Karin a Márkovi podávat věci o které je žádají. Karin si vyprosí stetoskop a jde si poslechnout Bigginino srdce. Chvíli poslouchá a pak řekne. "Srdce na poslech dobré ale zřejmě jedna kulka trefila plíci tam má velice slabé ozvy. Jestli zkolabuje i druhá plíce,tak to bude všechno v hazjlu."Dokončí řeč.
Jakmile odloží stetoskop,tak začne za úkolovat Petra,jelikož Márk zase za úkoloval Enrica. "Petře 2mg Afrenalinu,sedativa a jeden mg feta. Napoj jí na monitor.Bubu pak potřebovat tubus pětku."Když zaúkoluje Petre,tak sama dá Biggi na ruku kanylu a jednu kapačku ringerova roztoku.Záhy do toho Petr já požadované medikamenty.
Jakmile Petr Biggi napojí na EKG,tak Karin z Márkem vidí,jak jde dolů z tlakem. Proto Karin řekne Petrovi,ať dá Biggi další mg adrenalinu.Poté začne Biggi intubovat nakonec vezme ambuvak a řekne Gině,ať jde z Biggi dýchat.Pak jde pomoct Márkovy,kterému se nedaří zastavit krvácení.Bojují z tím dlouho vysušují krev aby rychle mohli zastrkovat místo kde to teče nejvíce.
Když se to provizorně povede,tak Nechají Ginu,ať s ní dýchá a Márk zavolá všechny k sobě. Jakmile si všichni k němu stoupnou a čekají co se bude dít. "Takže Biggi je pro zatím stabilní,ale nevíme jak dlouho.Proto budu nucen poslat dva aby se dostali k hlavní cestě a pokud možno zastavili první jedoucí auto a poprosili je aby jste si mohli zavolat." Řekne Márk. "Jenže mi nevíme jak se dostat k hlavní cestě."Zaprotestuje Jens. "Já to vím,jel jsem z tím jedním únoscem přeci pro Biggi."Vloží se do toho Enrico. "No tak na co čekáte Enrico vezmi Jense a co nejrychleji tam dojděte."Zaúkoluje oba jmenované kolegy. Najednou se ozve Karin. "Márku zástava."Márk jde za Karin a začnou společně Biggi oživovat.

Bez dechu 8 kapitola

16. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 8 kapitola

Biggi se na něj dívá a ještě více zbledne. "Axle co to děláš.Vždyť ty jsi mě tenkrát taky podvedl.Vzpomínáš?Měli jsme jet za pár dní na romantickou dovolenou a co ty užíval jsi si ze svou bývalou manželkou."Řekne Biggi. Axel se ušklíbne. "Ale pak jsi mě sprostě odkopla a mě to zničilo.Stala se ze mě troska.Chlastal jsem,byl jsem těžký alkoholik.Nepřipouštěl jsem si to.Nakonec si toho všimnul i můj zaměstnavatel a vyhodil mě. Vážně totální troska. A to všechno kvůli tobě."Začne z vyprávěním Axel
Biggi ho poslouchá a nevěřím svým uším.Sama neví co na to má říct. "To není pravda."Konečně Biggi ze sebe něco dostane. "Jak není pravda ty čubko!"Vyjede po ní Axel a vystřelí do vzduchu.Biggi z něj začíná dostávat strach.Dokonce neví co má dělat,jelikož je připoutána ,tak že sedí na žídly a ruce má za zády.Tudíž je vydána na milost a nemilost Axelovi.
Ten začal velice těžce dýchat a je na něm vidět,že má co dělat a udržet se a zatím Biggi nic neudělat. Proto Axel začne chodit a uklidňovat se,jenže se mu to nějak nedaří.Biggi neví co mu má říct,jen zmateně na něj hledí a zpracovává vše co se jí během několika hodin stalo.Vždyť ještě před chvíli byla šťastná,že vidí svého kolegu a bývalého přítele Enrica a teď tohle,takový podraz tohle by od Enrica nečekala,že ji vydá do rukou tohohle psychopata,kterého ještě před nim milovala.
Mezi tím ve vedlejší místnosti po posledním Axelovém pokynu ostatní jeho kumpáni začnou odpoutávat všechny členy záchranného vrtulníku. Všichni jsou tak nějak rádi,že oni to přežili a konečně je pouští. Jen se bojí o Biggi a neví co jí je schopný jí udělat.Proto se všichni mlčky dohodnou,že když se jim podaří zastavit první auto,tak ihned zavolají policii a řeknou jim co se tady v téhle opuštěné budově děje a tak snad zachrání Biggi živou a zdravou.
Když chtějí odejít z budovy,tak se najedou ozvou dva vystřely a Stefan na dalšího kumpáne padáme a za chvíli jsou oba pryč. Ostatní se na sebe podívají a ani si nemusí nic říkat.Všichni okamžitě myslí na Biggi a co jí ten hajzl udělal. Ví,že už jsou tady sami že všichni tři utekli a tak se rozběhnou k místnosti, odkud slyšeli ty výstřely.
Jenže,když doběhnou ke dveřím,tak zjistí,že jsou dveře zamčené. "Uhněte."Přikáže Jens a rozběhne se proti dveřím a snaží se je vyrazit.Povede se mu to,až na třetí pokus dveře povolí a všichni vběhnou do místností kde na židli sedí bezvládně Biggi. Jako první k ní doběhne Karin z Márkem. Zjistí,že Biggi má ještě připoutané ruce a tak Jens vytáhne z overalu kleště,aby jí rozcákli pouta a Gina běží vedle pro jednu madraci,kde položí Biggi.
Tohle nikdo nečekal,že by Axel mohl takhle Biggi ublížit.Karin zjišťuje životní funkce jejích kolegyně a Márk se snaží zastavit krvácením vším možným co má po ruce. "Žije."Řekne Karin a podívá se na Márka. Její pohled jé zoufalý. "Jak jí zachráníme nemáme věci k první pomoci.Nejspíše byli v mašině když vybuchla." Pronese Karin a dál hlídá Bigginin tep.Márk ji neodpovídá,jelikož je zaneprázdněn zastavení krvácení.

Bez dechu 7 kapitola

12. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 7 kapitola

Za pár minut vidí,jak Biggi jde přes kontrolu a k odbavení pro svoje věci. Enrico jí spatří a jde za ní.Když ho Biggi uvidí rozzáří se jí radostí oči,vezme si svoje věci a jde k Enrikovi. Když jsou u sebe tak se navzájem obejmou a docela vroucně políbí. "Ahoj Biggi jsi stále krásná."Řekne Enrico,když se přestanou líbat. "Ahoj Enrico,ty jsi se taky nezměnil a dokonce líbáš stále stejně."Odpoví mu Biggi a usněme se na něj.
Za chvíli k nim dojde Stefan a Enriko ho představí jako nového kolegu co zaučuje,aby Biggi nebyla v podezření,že tady něco nehraje. K velkému Enrikovému překvapení zjistí že Stefan teď hraje jeho hru na oblbnutí. "Ehm nic proti,ale naši kolegové nebudou moc rádi,že jsme tak dlouho n tom letišti."Pronese Stefan. "Ano máš pravdu víš,jak Max nemá rád,když musí maso moc vysušovat."Odpoví mu na to Enrico.
Nakonec Enrico vezme Bigginino zavazadlo,obejme jí a všichni tři se vydají k výhodu z letiště.Dojdou k autu a jakmile naloží zavazadlo do kufru.Nasednou do auta a vydají se na cestu.Biggi si chvíli povídá z Enrecem. Sem tam něco pronese i Stefan,ale je spíše zdrženlivý. Cesta jim velice rychle ubíhá,kor když Biggi z Enricem si mají o čem povídat. Stefan je poslouchá a pomalu najíždí na příjezdovou cestu k opuštěné budově.
To už Biggi zmlkne a dívá se kolem je jí divný,že nejedou na základnu,ale do takové samoty,kde nikde nic není.Dokonce ani ohořelé trošky vrtulníku co tu včera vybuchl.Jelikož únosci odklidili trosky a zametli stopy. "Enrico proč jedeme sem a ne na základnu?"Zeptá se ho nejistě Biggi a podívá se na něj.Jelikož teď sedí Enriko vedle ní v zadu. "No my jsme si vymysleli,že tu oslavu uděláme mimo základnu,jelikož je v rekonstrukci."Zalže Enrico.
Zatím Stefan parkuje auto u budovy. Enrico vystoupí a pomůže Biggi ven. Tam se začne protahovat a usmívat se na Enrica. "Už se na kolegy velice těším."Prosene Biggi a lehce políbí Enrica,tak jak to měla ve zvyku,když se vrátili ze zásahu. Jenže za chvíli si stoupne za Biggi Stefan a přiloží jí na ústa hadr z chloroformem.
Enrico na něj chvíli zírá a pak pronese. "Sakra co to děláš to nebylo domluveno." Stefan se jen ušklíbne a pronese. "Do teďka jsme hráli podle tebe a teď zase hrajeme podle Axela tak drž budu. Kdoví odkud se objeví další Axelův kumpán a zase sváže Enricovi ruce. Nakonec ho odvedou zpátky do místnosti kde jsou ostatní členové Medicopteru. Stefan tam donese Biggi za nimi. Položí jí na madraci a odejdou.
Všichni kolegové přestanou snídat a jak jen pouta jim dovolí se sejdou kolem Biggi. "Co jí je?"Zeptá se vyděšená Gina. "Je omámená chloroformem. Sám jsem to viděl,jak to udělal Stefan."Vysvětlí jim Enrico. Nikdo nic nechápe a,tak Enrico jim řekne všechno co se odehrálo během cesty sem. "A když jsme sem přijížděli,tak jsem si všiml že dokonale odklidili trosky vrtulníku a zahladily stopy,takže nás nikdo nenajde."Dokončí svou řeč Enrico.
Za dvě hodiny se začne budit Biggi jenže než dočista procitne,tak jí Stefan odnese do vedlejší místnosti,kde je Axel,který se nemlže dočkat až bude mít Biggi u sebe. Když Biggi přijde k sobě,tak si sedne a rozhlíží po neznáme místnosti.Je zmatena a dezorientovaná.Jakmile se pořádně probudí a zorientuje,tak se dívá kde to je.Její pohled se zastaví u Axela. V očích se jí objeví panika. "Co tu dělám a co po mě chceš?"Zeptá se když se vzpamatuje. "Udělat ti to co jsi mi ty udělala před lety."Odpoví Axel. Biggi se na něj dívá v její oči jsou plné otázek. "Když jsi mi ty zlomila srdce,"začne Axel a vytáhle pistol a namíří ho na Biggi. "Ale já ti ho nezlomím,ale rovnou vystřelím z těla ven."Dokončí Axel to co začal,než vytáhl na Biggi zbraň.

Bez dechu 6 kapitola

10. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 6 kapitola

Pak všichni čekají do večera do osmi hodin. Únosci daly na zem před jejich postele madrace,nějaké polštáře a deky,jelikož je více než jasné,že tady budou muset trávit noc.Pak zase zůstanou sami,když odejdou únosci. Posedají si na madrace které si tají co nejblíže k sobě.Zmateně na sebe hledí a mlčí.V očích mají všichni stejnou otázku.A to Proč je unesli a co chtějí po jejich bývalé kolegyni. A hlavně jak dlouho to ještě bude trvat. Jenže ani jeden z nich neznají odpověď na jejich otázky co nosí každý ve své hlavě.
Jelikož ještě jsou tak trochu omámeni z léku na spaní velice rychle zase všichni usnou,ale tentokrát spí na madracích,je to pohodlnější než spát v sedě na židlích. Dokonce i Enrico spí,jelikož je z nich nejvíce unavený tím jaký byl na něj velký nátlak při shánění čísla na Biggi.
Ale Enrica moc dlouho nenechají vyspat o kolo osmé hodiny do něj Axel párkrát kopne,aby se probudil. "Dělej vstávej."Křikne na něj Axel a Stefan Enrica odpoutá. Nakonec ho prudce postaví na nohy a vedou ho do vedlejší místnosti.Cestou se Enrico probudí úplně.Jakmile se za nimi zavřou dveře tak Axel promluví na Enrica. "Je osm tady je mobil a teď hezky zavoláš té couře,aby se sem uráčila dojet zpátky do Německa." Enrico si vzdychne,vytáhne papírek a vezme si podávaný mobil.
Vytočí Bigginino číslo a chystá se zmáčknout tlačítko volat,když v tom Axel promluví. "hezky dej hlasitý odposlech,ať tu mrchu slyším." Enrico kývne dá volat číslo a k tomu zmáčkne hlasitý odposlech,aby i Axel slyšel Biggi.
Telefon dva krát zazvoní a ozve se. "Prosím u telefonu Biggi Schwerin." To se samozřejmě ozve Anglicky. "Ahoj Biggi,tady je Enrico Contýni."Odpoví Enrico Německy. "Ahoj Enrico. Jaké překvapení.Jak jsi na mě sehnal tohle číslo?"Řekne Překvapená Biggi z druhé strany světa. "To je na dlouhé vyprávění. Hele nechystáš se teď někdy do Německa nejlépe dneska?"Zeptá se Enrico. "No po pravdě,teď jsem na terminálu na odbavení.Letím do Německa mám nějaké vyřizovaní.Proč se ptáš?"Odpoví Biggi a ještě se ho zeptá. Enrico jí řekne to co už říkal Stefani a záhy taky Axelovi. "Tak ten váš nápad se mi velice líbí."Odpoví na to radostně Biggi. "Tak to je dobře mám pro tebe dojet na letiště?"zeptá se Enrico. Biggi bude ráda,že pro ní dojede.Ještě mu řekne v kolik dojede.Pak se rozloučí a zavěsí.
Axel se usmívá a je rád,že to šlo tak rychle. "Tak tohle jsem od tebe ani nečekal."Řekne na Enrica. Poté si vezme stranou Stefana a řekne mu že v pět ráno pro tu couru na to letišť pojede z Enricem .Stefan nakonec chtě,nechtě z tím musí souhlasit. Pak zase Axel odvede Enrica do místnosti k ostatním a nakáže mu,že má spát,že si ho ráno zase pěkně vzbudí.Po těchto slovech odejde z místnosti.
Když Enrica zase připoutá k židli,tak odejde někteří členové tymu nespí a v tichosti se ho zeptají jak ten hovor z Biggi probíhal. Enrico jim řekne všechno i to že Biggi sem letí že tu má nějaké vyřizovaní. Pak se jim omluví z tím,že se musí trochu prospat jelikož v pět hodin jede ze Stefanem na letiště pro Biggi.Ti kolegové co byli vzhůru kývnou na souhlas a popřejí mu dobrou noc a ať se v rámci možnosti aspoň trochu vyspí.Pak si taky lehnou a zkoušejí spát.
Okolo páté hodiny zase do Enrica začne Axel kopat. Enrico ač nerad se vzbudí.Postaví se a nechá si odemknout pouta.Místo svého okování z židle dostane na ruce zase pouta. V největší tichosti ho vyvede ven na chodbu,kde na ně čeká Stefan. "Dobře je pět hodin.V šest jste na letišti a Biggin let tu bude okolo pul sedmé,než si vyzvedne věci počítejme tak že v sem by jste mohli vyjez zpátky a v osm hodin být tady zpátky."Začne dávat Axel příkazy o akci z názvem Biggi.

Pote Stefan z Enricem odjíždějí směr letiště.Ve vzduchu je cítit zvláštní atmosféra.Hlavně ze Stefana. Ten je tak trochu rád,že ho konečně Axel přestane budzerovat ohledně nějaké coury,která mu před lety zlámala srdce a on od toho dne je šílenec.Mlčky dojedou spolu na letiště a jdou se podívat na jaký terminál mají jít a čekat na Biggi. Ten najdou velice brzy,tak se k němu postaví a čekají,až uvidí tu pro kterou sem dojeli.

Bez dechu 5 kapitola

8. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 5 kapitola

Jakmile jsou v domě,tak Stefani je vyzve aby si sedli. "Dlouho tě nezdržíme."Začne Enrico. "Ale z kolegy jsme se rozhodli uspořádat takovou menší sešlost z ostatními kolegy co jsou ještě mezi námi a rádi bychom byli kdyby za námi přiletěla a přidala se i Biggi. Jenže nikdo z nás nemáme na Biggi kontakt,tak mě napadlo,že ty by jsi ho mohla mít když jsi s ní byla ve spojení."Vysvětlí svou návštěvu u ní doma. "Aha,no když to tak říkáš,tak ti dám na ní kontakt.Chceš telefonní číslo,nebo adresu?"Řekne Stefani. "Pro nás bude lepší,když nám dáš telefonní číslo.Bude to rychlejší."Odpoví jí na to Enrico.
Stefani kývne na souhlas,zvedne se a odejde vedle kde vezme papír a napíše na něj číslo na jejich bývalou kolegyni. Nakonec se vrátí z číslem a dá ho Enricovi. "Dáte si něco?"Zeptá se u toho Stefani. Stefan se podívá na Enrica a promluví. "No Enrico nechci zdržovat,ale ať na nás kolega nečeká dlouho nemáme čas." "Ano máš pravdu."Odvětí Enrico. "Děkuji Stefani za pomoc,ale už musíme jít,jelikož za chvíli nám začíná služba." "Dobře,tak se někdy za mnou stav můžeme si popovídat,nebo jet spolu za Biggi."Řekne Stefani,když Enrica a Stefana vyprovází ke dveřím.
Jak se rozloučí a za Stefanem a Enricem se zavřou dveře,tak Stefan zase spoutá ruce a vede k autě. "To není za potřebí."Promluví Enrico. "Jistota je jistota."Odsekne Stefan a nacpe Enrica do auta a zase ho upevní stejně,jako to udělal před odjezdem za Stefani Axel. A rozjedou se k opuštěné budovy ,kde Axel vězní ostatní členy Medicopteru.
Na místo dojedou minutu před skončením limitu.Axel je čeká venku a netrpělivě chodí sem a tam.Když Stefan zaparkuje,tak si Axel nebere servítky a otevře dveře spolujezdce,tak že Enrico málem vypadne z auta ven. "Hej co to děláš?Chceš mě zabít?"Okamžitě po něm vyjede Enriko,který málem z auta vypadl. "Máš pro mě ten kontakt?"Zeptá se ho netrpělivě Axel bez jakékoliv odpovědi na Enricové dotazy. "Jo mám ho pro tebe."Odsekne naštvaně Enrico. "Tak mi ho dej,ať jí můžu zavolat."Přikáže Axel vězněnému Enricovi. "Ne nedám."Zavzdoruje Enrico Nakonec se vážně spodívá na Axela.
To už mu Stefan uvolnil přivázanou ruku ke dveřím a postaví ho před hlavního únosce.Dívají se jeden druhému do očí. "jakže?Ty mi ten kontakt nedáš?"Zeptá se pořádně vytočený Axel a vytáhne bouchačku a Enrico ucítí na své hlavě hlaveň zbraně. "Mohl by jsi mě vyslechnout v klidu a bez bouchačky u mé hlavy?"Zeptá se klidně Enrico. Na Axelovi je hodně vidět,jak se přemáhá,aby sklonil tu pistol.Nakonec to,ale udělá a naštvaně se dívá na Enrica.
Když Enrico stále mlčí tak Axel vykřikne. "Tak bude to?Proč mi nechceš dát ten zasraný kontakt na Biggi?" Enriko se na něj dívá a nakonec promluví. "Víš,asi by nebylo dobré,kdybys jí volal ty. Jelikož,kdyby tě poznala po hlase,tak by sem nepřiletěla.Nech to na mě mám plán jak jí sem dostat bez podezření na to,že nám jde o kejhák." Axel se na něj dívá,jako by přemýšlel je na něm vidět,že ze sebou velice bojuje.
Svým nekompromisním pohledem se radí ze Stefanovým pohledem.Ten mu kývne na souhlas. Axel vyndá mobil a řekne. "Na a hned volej."Enrico se na ten mobil jenom dívá a nebere si ho stále do ruky. "Sakra něco jsem řekl vezmi si ho do té zasrané ruky a zavolej Biggi ať přiletí sem."Rupnou Axelovi nervy. "To jako chceš,abych Biggi budil teď tam mají noc. Oni tam ten mají noc.Můžu tam zavolat,až bude u nás osm večer,to Biggi už snad bude vzhůru,jelikož tam bude mít deset hodin ráno."Vysvětlí znova Enrico a snaží se být u toho klidný.
Axel se zase snaží uklidnit nakonec řekne. "Ty hajzle,jenom si přidáváš čas na rozmyšlenou co té čubce řekneš." "Axle,teď z tebou musím nesouhlasit."Vloží se do jejich debaty Stefan. "Co se ti zase na tom nelíbí?Dobře tak,ať mě z tím plánem seznámí."Odvětí nervózní Axel. A znova namíří bouchačku na Enrica.
Ten už mu nic neříká,ať na něj nemíří a začne mu říkat co vymyslel u Stefani. "No jde o to,že až zavolám Biggi a spojení se povede,tak jí řeknu že tým Medicopteru pořádá sraz všech doposud žijících členů a že tímto jí sem srdečně zvu." Axel se zamysli a řekne. "No jo máš v tom chyby." "Jaké?"Zeptá se Enrico. "Co když se bude zdráhat a řekne,že jí to nevyhovuje?"Zeptá se Axel. Na to jsem taky myslel,tak jí zkrátka řeknu,že to je naše jedna z akce blesk,ať nasedne ještě ten den do letadla a doletí." Do vysvětluje Enrico. Nakonec z tím Axel souhlasí a po Stefanovy chce,aby ho dovedl k ostatním kolegům. Kde ho znova připoutají k židli.A nechají je o samotě.Enriko všem v tichosti řekne co se stalo.Teď musí jen doufat,že jim to Biggi spolkne i z navijákem a doletí zpátky do Německa.

Bez dechu 4 kapitola

6. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 4 kapitola

Axel najednou stáhne dolu tuku ze zbraní a k tomu řekne. "Ne tebe kdybych zastřeli,tak bych se nedozvěděl kde je moje milovaná Biggi." Všem kolegům se ulevilo,že Karin nevystřelil mozek. Ale ještě nemají vyhráno a únosce se stále dožaduje jednoho a toho samého. Teď Axel přejde ke Gině co sedí mezi Karin a Márkem a znova jí namíří pistol k hlavě. Márk má chuť na ně zařvat,postavit se a vyrvat mu zbraň z ruky,ale je úplně přikovaný k židli a navíc nechce ohrozit její život.
Poté znova Axel promluví. "Takže slečno Thalerová hezky mi řekneš kde je Biggi nebo tady ty vystřelím mozek." "To nemůžete na to nemáte právo."Zaprotestuje Karin. "Že nemám právo?To se šeredně mýlíš já tu mám právo na všechno tohle je moje hra a já určuju pravidla a ne ty.Takže mluv kde je Biggi?" Vyjede po ní Axel. "Dobře dobře,už mlčím a kde je Biggi nevím.Nejsem s ní v kontaktu."Odpoví Karin zoufalá a kolegové na ní poznají že Axelovy výhružky jí zlomili.
Axel zase zavře oči a zase je vidět,že počítá,aby se uklidnil. "Dobře je tady někdo kdo je s ní v kontaktu?"Zeptá se klidnějším hlasem a přestane mířit na Ginu. "Ví to její sestřenice,z tou je v kontaktu."Odpoví teď pro změnu Enrico. "A ty máš na tu sestřenici kontakt?"Zeptá se Axel a věnuje svou pozornost Enricovi. "Ne nemám na ní kontakt,ale vím kde bydlí."Odpoví Enrico. "Stefane."Zavolá Axel a otočí se ke dveřím,kde zrovna vchází oslovený únosce. "Co je Axle?"Zeptá se Stefan. "Vezeš tady toho a pojedeš s ním,tam kam ti on řekne."Začne Axel a pak se otočí na Enrica. "Máš pul hodiny na to,abys sem dostal tu ženu.Jestli to tak nebude,tak začnu být zlí a budu pomalu odstřelovat tvoje kamarády rozumíš mi?" To řekne Enrikovi a jeho oči září zlostí. "Nejsem žádný podrazák za pul hodiny jsem tady."Přitaká Enrico.
Nakonec k němu přistoupí na Axeluv pokyn Stefan a odemkne Enrica. Jenže Enrico nemá dlouho volné ruce,nýbrž mu Stefan dá na obě ruce pouta a ještě k tomu mu ty ruce dá za záda. A vyvede ho ven.Za nimi jde i Axel a nechá ostatní o samotě. Všichni jsou zoufalí a doléhá na ně větší strach z toho že každou chvíli někomu Axel vyhrožuje vystřelením mozku. Mají jeden o druhého strach a taky i o své holé životy.
Mezi tím venku dává Axel pokyny Stefanovi co a jak bude dělat,až pojede z Edricem pro Biggininou příbuznou. Axel odemkne jedno pouto z Enricovy ruky a vtlačí ho do auta na místo spolujezdce ve předu a volnou část pout připoutá o opěrku ruky,aby se tak jistil,že se nepokusí vyskočit za jízdy z auta. "Takže když dojedete pro tu příbuznou a pojedete s ní zpátky,tak mi zavolej,že jde všechno podle plánu.Když se neozveš tak začnu likvidovat všechny co tu vězníme. Když bude on dělat problémy tak ho oddělej. Je mi jedno,že on byl jediná spojka však já si jí nějak tu její příbuznou najdu sám."Začne Axel na Stefana. "neboj šéfe já to s ním zvládnu."Odpoví Stefan.
Za pár minut jede Stefan z vězněným Enricem po hlavní cestě. "Tak kam mám jet teď?"Zeptá se po chvílí Stefan Enrica. "Jeďte do Bremerhaven chcete i adresu?"Řekne Enrico. Stefan řekne,že Adresa by se taky hodila.Nakonec mu Enrico tu adresu řekne a pak jedou celou cestu v tichosti. Asi za patnáct minut dojedou na místo kde žije známá jeho bývalé lásky.
Stefan u jejího dobu vystoupí a jde otevřít Enricovy dveře.Když otevře dveře,tak Enrico vystoupí a Stefan mu chce zase spoutat ruce za zády. "Počkej."Řekne Enrico a začal automaticky tikat Stefanovy. "Co je?"Odsekne Stefan. "Nebylo by dobrý,kdyby Stefani viděla,že mam svázané ruce nech mi je volné,ať mi uvěří." Vysvětlí mu Enrico. Stefan se chvíli zamyslí a nakonec řekne. "Dobře,ale žádný podraz,nebo jsi mrtvý." Enrico mu kývne,že rozumí. "Neboj se.Nic neudělám."Odpoví Enrico. Nakonec Stefan sundá Enricovi pouta.
Stefan a Enrico jsou ke dveřím a zazvoní. Chvíli čekají,než jim někdo přijde otevřít. To,už po pár minách se otevřou dveře. "Enrico co tu děláš?"Řekne překvapená Stefani. "No ehm sháním kontakt na Biggi."Odpoví Enrico. "Tak pojďte dál.Přece to nebudeme řešit na ulici."Odpoví Stefani a nechá projít Enrica a Stefana do domu.

Bez dechu 3 kapitola

4. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu

Bez dechu 3 kapitola

Všichni oněměle zírají na Karin,a pak zase na Axela. "Co po nás chcete? Co jsme vám udělali?" Ptá se zase Karin Axela. "Drž hubu jasný,nebo budeš první komu vystřelím mozek z hlavy." Řekne Axel a namíří na ní pistol.Karin se zděsí a,už radši mlčí.Pak čeká i z ostatními,co jim Axel řekne.
Ten si je pěkně prohlídne a na každého namíří zbraň.Když se vrátí doprostřed tak,aby viděl na všechny a promluví. "Kde je Biggi. Hledal jsem jí tady po celém Německu,ale tady nikde není,tak kde je?"Jeho hlas je pevný a vyrovnaný. Všichni se po sobě začnou dívat po sobě.Nikdo neví proč se shání po milence jejich zdravotního bratra.Biggi musela po jednom jejím vážným zranění,po kterém už nemohla lítat.Proto odešla ke známým do Ameriky,kde vede kurzy pro nové piloty.Učí je na trenažéru.
Nikdo mu neodpovídá,jen každý pro sebe na svou kolegyni vzpomíná. Proto Axel vystřelí do vzduchu.Všichni na židlích nadskočí,jak se výstřelu leknou.Axel znenadání přistoupí ke Gině a namíří jí zbraň k hlavě. "Kde je Biggi?Pokud mi to neřeknete,tak jí vystřelím mozek." Tímhle už trpí Márk,jelikož trápí jeho lásku a proto vykřikne. "Ne, nechte jí na pokoji!" Axel se na něj otočí a teď pistol přiloží,pro změnu k Márkově hlavě. "Dobře nechám jí,ale teď mi pěkně řekneš kde je Biggi."Řekne Axel totálně přeslazeně.Nakonec se na Márka zlostně podívá.
Márk se mu dívá vyrovnaně do očí a pak řekne. "Biggi je už rok a půl v Americe." Všichni se na něj podívají tipu co ti přeskočilo nebo co.A však Axel pustí od Márkova spánku zbraň a jde o kousek dál.Stále se dívá na všechny a znova jednotlivě na ně nemíří pistol. Nakonec zabouchá na dveře a vyjde ven. Všichni tedy zůstanou sami a jejich zraky stále jsou stočeny na Márka.
Všichni zpracovávají to,že únosci řekl,kde je Biggi. "Ty jsi se úplně zbláznil nemyslíš?"Zasyčí na něj Petr a mračí se k toku. "Taky by jsi to udělal,kdysi měl u hlavy bouchačku."Odsekne Márk a mračí se na něj. Petr se zamyslí a nakonec souhlasí to co teď Márk řekl. "Tak moment co je ten Axel zač a co chce po Biggi?"Zeptá se pro změnu Gina. "Víš co tak já vím,tak to je nějaký právník asi bývalí. Chodil nějaký čas z Biggi. A když jsem nastoupila na základnu Medicopteru,tak za ní párkrát přišel a přesvětloval jí,že už se ze svou manželkou doopravdy rozvedl."Začne Karin a pak pokračuje. "Když ho Biggi poslala asi po páté do háje,tak se už neobjevil,jen sem tam jí poslal milostný dopis a Biggi to ignorovala.Poté měla od něj na nějaký čas pokoj a teď tohle." Vzdychne si. Všichni jí poslouchají,protože ona jediná vážně věděla co se dříve dělo,když ještě byl původní tým Medicopteru a ještě i její láska Michael.
Ale teď je už všechno pryč a život jde dál.V momentální chvíli se všichni bojí o své životy v neznámé budově z maniakem a bývalým milencem jejich kolegyně. Nikdo neví co bude dál. Za několik málo minut se vrátí zpátky do místnosti Axel a znova si všechny prohlíží. "Ty tebe si letmo pamatuju,ty jsi se kamarádila z Biggi že?"Zeptá se Axel Karin. Karin kývne na souhlas že,je to pravda. "Dobře,tak mi teď pěkně řekneš,kde přesně je Biggi v Americe."Pokračuje Axel. "Já nevím,kde tam je.Nejsem s ní ve spojení."Odpoví Karin a tajně doufá,že je Axel nepřiloží zbraň k hlavě,jako dvěma kolegům před tím,než na chvíli odešel z místnosti.

Axel zavře oči a vypadá,jako by počítal,aby se uklidnil.Když znova otevře oči,tak zase se zeptá Karin. "Dobře dejme tomu že ti věřím. A víš třeba kdo by to mohl vědět co?" Karin přemýšlí a nakonec odpoví. "Ano vím kdo to ví." Axelovi se zalesknou oči radostí. "Dobře tak mi to hezky řekni." Řekne. Karin se zamyslí a jak jí ostatní kolegové znají,tak lehce mu to neřekne.Nakonec Karin promluví. "Ne neřeknu to." Axel se zamračí a přiloží jí bouchačku k hlavě. "Na nic lepšího se nezmůžeš,než všem vyhrožovat zbraní u hlavy?"Zeptá se kousavě Karin a ostatní na ní hledí,jak jedná z ozbrojenou osobou. "To je moje věc na co se zmůžu nebo nezmůžu."Odsekne Axel stejným tonem jako mluvila před tím Karin. "Jsi zbabělý.Vsadím se že nevystřelíš."Pokračuje Karin v dalším provokování. "nepodceňuj mě."Odsekne Axel. No tak už vystřel,ať to mám za sebou." Odsekne znova Karin. Všichni se na Axela a Karin dívají ze zatajeným dechem co se bude dít.Jestli opravdu vystřelí nebo ne.

Bez dechu 2 kapitola

2. února 2014 v 12:00 | Katy |  Bez dechu
Bez dechu 2 kapitola

Jako první k sobě přijde Márk a zmateně se dívá po místnosti.Jakmile se zorientuje,tak se postaví a chce jet ke dveřím,aby zjistil jestli jsou odemčené nebo ne.Ale jelikož má ruku připoutanou k židli,tak dojde nanejvýš na dva metry od místa kde sedí.Chvíli z pouty bojuje snaží se židli táhnout k sobě,ale nejde mu to všimne si že je židle přišroubovaná k zemi.Najednou uslyší na chodbě nějaké hlasy,které se přibližují k místu,kde jsou uvěznění on a jeho přátelé. Márk uslyší jak ve dveří chrastí klíče.Márka to vyděsí.
Proto se Márk v největší tichosti vrátí na místo,kde seděl a zavře oči,aby dělal že ještě spí následkem uklidňujících léků. "Jen,aby se za tu dobu co tu budou ti únosci neprobudí kolegové."Pomyslí si Márk sám pro sebe. Márk slyší,jak do místnosti vyšli podle jeho odhadu dva únosci. Za chvíli slyší jak z jedním jeho kolegů vedle něj třesou,ale zatím žádná odezva u kolegy kterým třesou. Márkovi se uleví,že ještě spí. Mezi tím únosci promluví. "Stefane Jak to,že jsou ještě v limbu?To jsi jim dal víc,než jsme se domluvili?"Zeptá se jeden z únosců. "Ne nedal.Dal jsem jim tolik kolik řekl Axel." Odsekne Stefan. "Dobře,jak myslíš.Stále je hlídej a kontrolu,a když se vzbudí víš co máš dělat."Řekne ten druhý únosce. "No boře pořád."Odsekne Stefan. To,už Márk slyší jak se kroky únosců vzdalují a jak zase zamykají dveře.
Proto znova Márk otevře oči a sleduje kolegy.A vidí,jak se probouzí Gina proto vstane ze svého místa a potichu k ní dojde.Gina chce promluvit,ale Márk jí dá ruku na pusu a záporně zavrtí hlavou.Nakonec vytáhne z overalu blog a napíše: Jsme ve vězení.Pamatuješ co se stalo? Napíše. Gina kývne,že ano. Proto Márk znova napíše: Nejsi zraněná?Nebolí tě něco? Gina zavrtí hlavou,že ne a zvedne palec nahoru,že je všechno ok. Tak potom Márk znova napíše: Dobře,tak buď zticha jak nejlíp dovedeš. Gina mu zase kývne na souhlas.To,už Márk v jejich očích pozná strach.
Po Gine se za nedlouho začnou probouzet i ostatní kolegové.Márk se jich vyptává stejným způsobem jako se ptal Giny.Akorát z tím rozdílem že dotaz nepíše,ale káže ten samý co napsal pro Ginu.Všichni jeho kolegové zdá se být v pořádku. "Hlavně že jsme živí a zdraví."Pomyslí si Márk pro sebe.Všichni se po sobě dívají.Nikdo z nich neví proč na ně byl spáchán atentát.
Dlouho se nic neděje,až za hodinu se otevřou dveře a do místnosti vstoupí jeden zakuklenec. "Ty vole,oni už jsou konečně vzhůru."Pronese radostně a všichni Medicoptráci se na něj dívají. "Co po nás chcete?"Zeptá se Jens,kterému odcházejí nervy a je schopný rvačky. Do toho začne bojovat z pouty. Únosce se zasměje a řekne z těžkým klidem. "Zbytečně se snažíte osvobodit. A co po vás chceme,tak to se brzo dozvíte.Stefane volej Axelovi." Řekne neznámí.
Poté vyjde Stefan z místnosti a začne telefonovat. Po několika málo minutách se vrátí zpátky do místnosti a oznámí druhému únosci. "Axel tu bude do půl hodiny máme je nechat tak." Ten druhý kývne na souhlas a oba se vzdalují. "Co to všechno znamená?"Zeptá se Enrico a podívá se na Karin,jelikož ona sedí po jeho pravici. Karin je zamyšlená jako by se snažila na něco vzpomenout. "Karin tobě je špatně?"Zeptá se z obavami Enrico. "Co ne to ne,jen jsem se zamyslela. Axel to jméno mi něco říká,ale to asi nebude pravda." Odpoví Karin.

Za další půl hodinu se znova otevřou dveře a do místnosti vejde další neznámí. Ten nemá na hlavě kuklu a prohlíží si rukojmí . Je to asi 180cm vysoký chlap. Má krátké vlasy na ježka a na první pohled by člověk nepoznal,že to bude zprostředkovatel únosu šesti lidí. Konečně Karin promluví. "Co co má znamenat Axle?"Všichni její kolegové se na ní dívají a oslovený vytáhne zbraň a všichni se začnou bát co se bude dít.