Strach část 7 - Závěr

29. prosince 2013 v 9:00 | Katy |  Strach
Strach část 7 - Závěr

Rychle vběhnou do místnosti kde jsou zavřené ženy spolu s jejich kolegyní. Ta znova kontroluje dívky jestli neupadly do rauše.Když se podívá ke dveřím v naději,že uvidí kolegy,tak je velice mile překvapená,že je tam doopravdy spatří. "Už jsem ani nedoufala,že se tady objevíte." Řekne Margaretha a je na ní vidět,že si doopravdy ulevilo,že jak ona,tak i ty nevinné dívky jsou už v bezpečí.Biggi řekne dívkám,aby šli za ní,že je dostane ven do bezpečí. A Ralf pomůže Margarethě,se dostat taky ven i se zraněnou nohou.Jenom Eliáše nechají ležet na zemi,jelikož se rozhodli ho tam nechat,než se uráčí dojet zásahová jednotka a zatknout ho.
Dívky se drží i venku u sebe. "Už se ničeho nemusíte bát,jelikož vám Eliáš už nic neudělá. Od teď jste zase svobodné. Teď ale musíte počkat na policii do vrtulníku se všichni nevejdeme."Promluví na ně Ralf a unesené se začnou pomalu,ale jistě uklidňovat. Poté Ralf otočí svou pozornost na Margarethu. Ta už sedí na nosítkách,co Biggi vynesla ven z mašiny. Dokonce i tašky první pomoci jim tam přinesla. Márk se tedy dá do ošetřování jejich nové kolegyně.
Nejprve jí dá kapačku k tomu léky proti bolesti.Zkrátka všechno co mu Margaretha řekne,že má udělat. "Mám i tu ránu převázat novým tlakovým obvazem nebo radši ne?"Zeptá se Ralf. "Ne to je dobré chci od dut co nejrychleji vypadnout."Pronese záporně Margaretha. Ralf kývne na souhlas a to,už na místo se konečně uráčili dojet i policajti.
Z prvního vozu vystoupí asi zřejmě velitel zásahu a jde k našim hrdinům. "Tak kdepak máme toho únosce mladých žen?"Zeptá se jich. "Je dole v bunkru,má v sobě pár dávek sedativ.Jedině takhle jsem ho dokázala zneškodnit."Pronese Margaretha Policajt se na ní podívá a pak jí řekne. "Dobrá práce,že jste dokázala zpacifikovat únosce." Poté jde za Ralfem,který ho odvedl do bunkru. "Dobrá práce,by to byla,kdyby vy jste zvedli dříve ty vaše líne zadky a byli tu mnohem dříve."Uleví si Biggi která teď jediná zůstala u Margarethy.
Za chvíli z bunkru vyjdou policajti co mezi sebou vedou Eliáše. Jde po svých sice ho policie trochu do toho poponáší,ale jde. "Aspoň vím,že jsem ho nepředávkovala morfiem."Pomysli si,teď už klidná Margaretha. Nakonec z Bunkru vyjde ven i Ralf a nese dvě zkumavky. "Co to máš?"Zeptá se ho Margaretha. "No chtěla jsi vědět co bylo v těch injekčních sktříkáčkách .No tak jsem si řekl,že by to nebylo na škodu nechat to otestovat."Vysvětlí jí to mile rád Ralf. Policie mezi tím co si lide z Medicopteru teď povídají naloží ženy do aut a začnou se od místa činu rozjíždět pryč. "Myslím si,že by nebylo na škodu od dut,taky vypadnout."Pronese Margaretha. "Jasně máš pravdu."Odpoví Biggi i Ralf najednou.
Za chvíli,už přistávají v nemocnici,kde odvezou Margarethu na příjem,aby se jí podávali na tu prostřelenou nohu. Hají jí další tlumící leky sundají tlakový obvaz a sestra pomůže Margarethě z overalu,aby se dostali lépe k ráně. Nejprve jí udělají sono zraněné nohy,jestli je kulka v noze nebo není.Zjistí,že je to čistý průstřel.Nakonec klidně udělají rentgen,jestli nebyla zasažena i kost.Zjistí,že ne dokonce zjistí,že tepna nebyla zasažena,jak si původně Margaretha myslela.Šlo pouze u nevýznamnou slepou žilku.Nakonec lékaři nánu vyčistí a zašijí. Margaretha si vydupe,to že chce podepsat revers a vrátit se ze svými kolegy na základnu.
Její kolegové z Medicopteru čekají na chodbě,jak to z jejich kolegyni vypadá.Když v tom se asi po dvaceti minutách otevřou dveře a z nic vyjde Margaretha která se opírá o berle.Má je aby si odlehčovala nohu a nepotrhala si stehy. "Na co tak koukáte?"Zeptá se jich nová kolegyně. "Ještě jste neviděli lékařku o berlích?"Dodá a usmívá se u toho. Její kolegové jsou rádi,že ji vidí živou a zdravou. "Na co čekáme letíme na základnu.Nechci tu trávit noc.Podepsala jsem revers.Myslím si,že je to zbytečné tu trčet.Ležet můžu i doma."řekne Margaretha. Kolegové kývnou na souhlas a jdou všichni společně na heliport,kde na ně čeká mašina.
Jakmile přestanou na základně,tak všichni stojí venku před hangárem.Do práce už přišel i zbytek Michaelova týmu a ten je obeznámil z celou situací co se dělo na výjezdě.Biggi zastaví rotory a Ralf vyskočí z mašiny a jde otevřít zadní dveře Margarethě. Pomůže jí z mašiny a sám vezme obě tašky první pomoci.Když dojdou k Michaelovi. "To byla bezva akce,jsem na vás hrdý jak jste to zvládly."Pronese Michael. "To si jako myslíš,že pochvala stačí.Nevím jak by jsi se tvářil kdybychom se vrátili bez ocasýho rotoru."Pronese Biggi a usmívá se."Michael jestě řekne,že podane leky nebyli drogy,ale neškodné vitamíny. Všichni jdou do pohotovostní místností,jenom Margaretha se zastaví před Michaelem a sleduje ho.Po krátkém sledovaní jí Michael políbí.Od toho dne se dal Michael z Margarethuou dohromady.Za nějaký čas se vzali a Margaretha musela jít taky na mateřskou,jelikož byla těhotná.Nakonec vše dobře dopadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 29. prosince 2013 v 9:35 | Reagovat

Krásný závěr moc povedené povídky, děkuju  sestro

2 domino domino | 29. prosince 2013 v 10:52 | Reagovat

skvělý konec,skvělá povídka jen tak dál těším se na další příběh

3 Richterova Richterova | 29. prosince 2013 v 11:30 | Reagovat

Pekný príbeh som zvedava aky bude ďalší príbeh...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama