Strach část 4

19. prosince 2013 v 9:00 | Katy |  Strach
Strach část 4

Mezi tím venku u toho prokletého bunkru.Ralf uvažuje,jak Sabinu co nejkratší cestou k Medicopteru. Jelikož všude po okolí jsou schované miny. Nakonec něco vymyslel a doufá,že to bude fungovat. "Sabino vlezeš si mi na záda,a já tě po čtvernožky dostanu k mašině.Když polezu,tak do toho budu rukama zkoušet,kde je a kde není mina."Řekne Ralf pacientce svůj plán.
Tak,jak Ralf řekl,tak taky udělal.Z lehkou Ralfovou pomocí,se Sabina dostane na jeho záda.A poté Ralf pomalu centimetr po centimetru leze po čtvernožky k vrtulníku.Biggi ho nečinně sleduje,tak ráda by mu pomohla,ale nemůže.Nemůže riskovat,že stoupne na minu a ta jí urve nohu,nebo ještě hůř zabije jí.
Rálf,se za dobrou půl hodinu živi a zdraví doleze k vrtulníku.Teprve u mašiny,se Biggi odhodlá mu pomoct,aspoň sundat raněnou z jeho zad a usadit jí na ližinu. Jakmile Ralf popadne dech,tak z pomocí Biggi naloží raněnou do vrtulníku,kde jí Ralf dá další sáček ryngera. Biggi se velice opatrně přemístí na místo pilota a poté co se ujistí že Ralf zavřel všechny dveře mašiny začne startovat.Jenže po chvíli rotory vypne a řekne Ralfovi do inter comu. "Ralfe stojíme na jedné z těch min." Poté zmlkne a dívá se na ližinu,která stojí na mině.V tu ránu jí před očima proběhne celý život.
Tuto všechnu hrůzu slyší na základně Jak Michael,tak i Max. Jsou oba v šoku co se přihodilo jejich kolegům a hlavně jejich nové posile.Uvažuje jak jim pomoct,a však jelikož je na základně,tak nemá šanci jim nějak pomoct.To,to na tom nejvíce štve. "Sakra,kdyby tu byl Thomas,ten by jim určitě poradil,vždyť na to má přece hlavu a vždy tak skvělé nápady."Pomyslí si Michael sám pro sebe.Nějak dlouho,ale nedebatuje ze svou myslí,jelikož tu Thomas není,ten je doma a spí,Proto Michael vezme telefon a volá na policii.Tam se dozvídá,že Policii zavolali už členové týmu co jsou na akci a že policie by u nich měla být do půl hodiny. Michael jim poděkuje a začne chodit po kanceláři. "Půl hodiny to jako nemyslí vážně,co když se jim něco stane co když tomu cvokovy rupne v bedně a všechny je tam postřílí."Říká si v duchu Michael a nadává na zdejší policii.
Vraťme se,ale za našimi hrdiny hotele příběhu. Mezi tím co Michael sháněl policii,tak Biggi z Ralfem chodí po ližinách a dívají se na kolika minách stojí.Nakonec zjistí,že stojí jenom na jedné.Uvažují,jak zvednout mašinu,aby neaktivovali minu. "Někde jsem četl,že když se na minu položí závaží aspoň o hmotnosti člověka,tak by se neměla aktivovat."Řekne po chvíli přemýšlení Rafl. "Dobře,tak zkusíme v mašině něco takového najít."Přitaká Biggi a Ralf tudíž pochopil,že Biggi chce tenhle pokus udělat.Nakonec najdou kus železa co tam zapomněl Max,když opravoval podlahu.Oba posunkem souhlasí,že tohle by mohlo vyjít.
Poté co opatrně vyjdou z mašiny se Biggi podívá pod mašinu,jestli tam není nějaká mina.Naštěstí není,tak velice opatrně si vleze pod vrtulník a čeká,až to samé udělá Ralf na druhé straně.Když už i Ralf leží tak vezmou z přední části ližiny to železo a oba společně milimetr po milimetru ho začnou zasouvat pod ližinu aby tím zatížili minu.Je zatížená,ještě jí zapevní svorkami,aby déle udržela minu a když Biggi vyleze,tak je Ralf v mašině a podává jí EKG ze slovy. "Tohle nebudeme potřebovat pacientka je stabilní.Pro všechny případy tuhle věcičku obětujeme." Biggi kývne na souhlas a už si sedá za knipl.
Když Ralf zavře dveře a nasadí si helmu,tak Biggi pronese. "Ralfe jestli se umíš modlit,tak se modli.Teď nastává minuta pravdy.Buďto vzlétneme a nebo nás to vyhodí do povětří." "Neboj se Biggi,já věřím že to bude fungovat."Odpoví Ralf .Biggi začne tedy oživovat mašinu.Nechá rotory aby se rozběhli do plných otáček a zapne potřebné knoflíky,aby mohla začít díky nim zvedat mašinu do vzduchu.Když je vše tak jak má být,tak začne Biggi pomalu zvedat mašinu do vzduchu.Všichni tři co jsou ve vrtulníku ani nedýchají a čekají co se bude dít.Mašina stoupá a nic nevybuchlo. Mašina stoupá,stoupá a oni jsou na živu,když už jsou v dostatečné výšce,tak zpětný chod rotoru vytvoří výt a řítí se k zemi,ten výr shodí EKG a uvolní ten kus železa.Mina vybouchne a jemně zatřese mašinou.

Naštěstí se nikomu nic nestalo. "Tak a teď Biggi rychle do nemocnice.Musíme předat pacientku.Poté se vrátíme pro Margarhetu. Cestou,ale musíme vymyslet plán,jak se dostat do podzemního bunkru a hlavně,jak zneškodnit všechny ty miny."Řekne Ralf když jsou v bezpečí vzduchu. "Dobře Ralfe za deset minut jsme na klinice."Odpoví mu Biggi. A letí na kliniku.Už ale teď oba dva uvažují,jak zachránit jejich novou kolegyni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 19. prosince 2013 v 9:05 | Reagovat

Úžasná povídka, už se těším na pokračování ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama