Strach část 3

17. prosince 2013 v 12:29 | Katy |  Strach
Strach část 3

Po menší odmlce vám přináším další kapitolu Strachu.Omlouvám se,ale jelikož chodím do práce není toho času tolik a do toho ještě jsou vánoce a pečení cukroví.Tak mějte trpělivost z čekáním na další kapitoly. Od pátku budu mít dovolenou,tak snad dopíšu tuhle povídku a můžete se těšit na dalí,která se už rýsuje,tak příjemné čtení Katy.

Eliáš dovede Margarethu do podzemní místnosti. Je tam hodně světla a asi dalších deset žen.Všechny jsou blondýnky jako Sabina a sama Margaretha. Margaretha se rozhlíží po místnosti jsou tam pitevní stoly a u každého stolu je stoleček z injekčními stříkačkami z nějakou neznámou tekutinou. Margaretha se po nich dívá a zkouší očima najít nějaký štítek co to je,za látku. Nikde nic však nevidí. Margaretha nic nechápe zmateně,se podívá na Eliáše. Tomu její vyraz neunikne a vítězně se usmívá.Margaretha se na něj otočí ze slovy."Můžete mi laskavě vysvětlit proč tu sem a co máte se mnou v plánu?" Eliáš se na ní podívá a usměje se. "Víš ty jsi mi tu chyběla.Potřeboval jsem doktorku jsem jenom takový menší amatérek. Hned ti řeknu co po tobě budu chtít."Začne Eliáš. Margaretha si ho měří pohledem a čeká,kde ze se konečně vymáčkne co po ní chce. "Teď,když máme tu lékařku moje pokusy půjdou jedna radost.Na stole jsou iněkční stíhačky. V jedné je heroin tím všechny ženy sjedeš a až droga zabere,tak jim píchneš ty druhé injekce."Začne Eliáš. "Co v je v těch druhých stříkačkách?" Zeptá se opatrně Margaretha. Eliáš se usměje a řekne. "Zmutovaný virus na rakovinu." "Cože?Vy jste se snad zbláznil!"Vyjede po něm Margaretha.
Eliáš se usmívá je na něm vidět,že se dobře baví. "Ne myslím to vážně.Někdo takové pokusy musí dělat,já jsem totiž vyvolený."Řekne samovolně a bouchne se do hrudi. To,už z něj Margaretha má docela strach. Eliáš se usmívá. Margaretha ani neví jakým zázrakem,se jí podaří pustit vysílačku,aby v inter comu na základny i jejich kolegu,aby věděli že je v pořádku a co se děje v té záhadné laboratoři.
Jakmile venku to Biggi uslyší u vrtulníku,tak vezme vysílačku a informuje Policii. Je z toho pořádně v šoku co se tady v Německu děje. Stále má v ruce vysílačku a poslouchá co se dole v podzemí děje.Zatím je tam ticho. Biggi je zoufalá. "Snad to není její první a poslední akce."Pomyslí si sama pro sebe. Je z toho špatná.
Mezi tím dole v podzemí si Margaretha měří Eliáše pohledem.Oba jsou zatím ticho. "Tohle neudělám."Promluví první Margaretha. Eliáš se jen usměje a odpoví. "Budeš muset pusinko." "Jinak co?"Odsekne Margaretha. Její sok si jí měří od hlavy až k patě. "Jestli to neuděláš,tak tě jednoduše zabiju."Odpoví nakonec Eliáš a přiloží Margarethě k hlavě zbraň,aby pochopila,že to myslí opravdu smrtelně vážně. Margaretha ztuhne,ale nelekne se jako před tím. Rozhodla se s ním normálně diskutovat a rozmluvit mu ten blbý nápad. "Poslyšte,takové pokusy se nedělají na lidech.Tohle,je nezákonné. Když už tak,se tyto pokusy dělají na zvířatech."Zkusí to na něj Margaretha po dobrém. A sleduje jeho reakci.
Eliáš,se naštve a natáhne kohoutek u zbraně co stále drží u její hlavy. Z Margarethou to ani nehne pevně stojí a čeká kdy zmáčkne a kohoutek pošle kulku do její hlavy.Jenže zatím se nic neděje. "Budeš mě poslouchat,nebo tvý kolegové budou tady ze země sbírat tvůj mozek."Odsekne Eliáš a donutí Margarethu k pohybu. Ta udělá krok k prvnímu stolu. "Okamžitě si vezmeš tu stříkačku z drogou a začneš jí aplikovat rozumíš?"Promluví na ní znova Eliáš. Margaretha kývne na souhlas a vezme stříkačku.Mezi tím dá Eliáš pokyn ženám,aby si lehli na připravené vyšetřovací lehátka.Ženy to udělají a Eliáš dotlačí Margarethu k první ženě. Když,se na ní Margaretha podívá,tak vidí,že je pořádně vystrašená. "Sakra musím něco udělat.Přece nemůžu zabít nevinné ženy.Musím na něco přijít."Pomyslí si,když první ženě píchne drogu. Eliáš za ní stojí,z nabitou zbraní,kterou jí drží mezi lopatkami.
Mezi tím Margaretha se snaží vymyslet něco,aby ty ženy zachránila.napadne jí jeden nápad,jenže neví jak to v přítomnosti Eliáše udělat.Stále ten plán mění.Zatím dává další injekci další ženě.Nakonec to má už dobře promyšlené…


Co si myslíte?Co má Margaretha vymyšlené a jak to asi s ní dopadne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 17. prosince 2013 v 14:29 | Reagovat

Dobrá povídka, už se těším na pokračování. Myslím si,že jí kolegové pomůžou a policie se tam dostane včas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama