Prosinec 2013

Strach část 7 - Závěr

29. prosince 2013 v 9:00 | Katy |  Strach
Strach část 7 - Závěr

Rychle vběhnou do místnosti kde jsou zavřené ženy spolu s jejich kolegyní. Ta znova kontroluje dívky jestli neupadly do rauše.Když se podívá ke dveřím v naději,že uvidí kolegy,tak je velice mile překvapená,že je tam doopravdy spatří. "Už jsem ani nedoufala,že se tady objevíte." Řekne Margaretha a je na ní vidět,že si doopravdy ulevilo,že jak ona,tak i ty nevinné dívky jsou už v bezpečí.Biggi řekne dívkám,aby šli za ní,že je dostane ven do bezpečí. A Ralf pomůže Margarethě,se dostat taky ven i se zraněnou nohou.Jenom Eliáše nechají ležet na zemi,jelikož se rozhodli ho tam nechat,než se uráčí dojet zásahová jednotka a zatknout ho.
Dívky se drží i venku u sebe. "Už se ničeho nemusíte bát,jelikož vám Eliáš už nic neudělá. Od teď jste zase svobodné. Teď ale musíte počkat na policii do vrtulníku se všichni nevejdeme."Promluví na ně Ralf a unesené se začnou pomalu,ale jistě uklidňovat. Poté Ralf otočí svou pozornost na Margarethu. Ta už sedí na nosítkách,co Biggi vynesla ven z mašiny. Dokonce i tašky první pomoci jim tam přinesla. Márk se tedy dá do ošetřování jejich nové kolegyně.
Nejprve jí dá kapačku k tomu léky proti bolesti.Zkrátka všechno co mu Margaretha řekne,že má udělat. "Mám i tu ránu převázat novým tlakovým obvazem nebo radši ne?"Zeptá se Ralf. "Ne to je dobré chci od dut co nejrychleji vypadnout."Pronese záporně Margaretha. Ralf kývne na souhlas a to,už na místo se konečně uráčili dojet i policajti.
Z prvního vozu vystoupí asi zřejmě velitel zásahu a jde k našim hrdinům. "Tak kdepak máme toho únosce mladých žen?"Zeptá se jich. "Je dole v bunkru,má v sobě pár dávek sedativ.Jedině takhle jsem ho dokázala zneškodnit."Pronese Margaretha Policajt se na ní podívá a pak jí řekne. "Dobrá práce,že jste dokázala zpacifikovat únosce." Poté jde za Ralfem,který ho odvedl do bunkru. "Dobrá práce,by to byla,kdyby vy jste zvedli dříve ty vaše líne zadky a byli tu mnohem dříve."Uleví si Biggi která teď jediná zůstala u Margarethy.
Za chvíli z bunkru vyjdou policajti co mezi sebou vedou Eliáše. Jde po svých sice ho policie trochu do toho poponáší,ale jde. "Aspoň vím,že jsem ho nepředávkovala morfiem."Pomysli si,teď už klidná Margaretha. Nakonec z Bunkru vyjde ven i Ralf a nese dvě zkumavky. "Co to máš?"Zeptá se ho Margaretha. "No chtěla jsi vědět co bylo v těch injekčních sktříkáčkách .No tak jsem si řekl,že by to nebylo na škodu nechat to otestovat."Vysvětlí jí to mile rád Ralf. Policie mezi tím co si lide z Medicopteru teď povídají naloží ženy do aut a začnou se od místa činu rozjíždět pryč. "Myslím si,že by nebylo na škodu od dut,taky vypadnout."Pronese Margaretha. "Jasně máš pravdu."Odpoví Biggi i Ralf najednou.
Za chvíli,už přistávají v nemocnici,kde odvezou Margarethu na příjem,aby se jí podávali na tu prostřelenou nohu. Hají jí další tlumící leky sundají tlakový obvaz a sestra pomůže Margarethě z overalu,aby se dostali lépe k ráně. Nejprve jí udělají sono zraněné nohy,jestli je kulka v noze nebo není.Zjistí,že je to čistý průstřel.Nakonec klidně udělají rentgen,jestli nebyla zasažena i kost.Zjistí,že ne dokonce zjistí,že tepna nebyla zasažena,jak si původně Margaretha myslela.Šlo pouze u nevýznamnou slepou žilku.Nakonec lékaři nánu vyčistí a zašijí. Margaretha si vydupe,to že chce podepsat revers a vrátit se ze svými kolegy na základnu.
Její kolegové z Medicopteru čekají na chodbě,jak to z jejich kolegyni vypadá.Když v tom se asi po dvaceti minutách otevřou dveře a z nic vyjde Margaretha která se opírá o berle.Má je aby si odlehčovala nohu a nepotrhala si stehy. "Na co tak koukáte?"Zeptá se jich nová kolegyně. "Ještě jste neviděli lékařku o berlích?"Dodá a usmívá se u toho. Její kolegové jsou rádi,že ji vidí živou a zdravou. "Na co čekáme letíme na základnu.Nechci tu trávit noc.Podepsala jsem revers.Myslím si,že je to zbytečné tu trčet.Ležet můžu i doma."řekne Margaretha. Kolegové kývnou na souhlas a jdou všichni společně na heliport,kde na ně čeká mašina.
Jakmile přestanou na základně,tak všichni stojí venku před hangárem.Do práce už přišel i zbytek Michaelova týmu a ten je obeznámil z celou situací co se dělo na výjezdě.Biggi zastaví rotory a Ralf vyskočí z mašiny a jde otevřít zadní dveře Margarethě. Pomůže jí z mašiny a sám vezme obě tašky první pomoci.Když dojdou k Michaelovi. "To byla bezva akce,jsem na vás hrdý jak jste to zvládly."Pronese Michael. "To si jako myslíš,že pochvala stačí.Nevím jak by jsi se tvářil kdybychom se vrátili bez ocasýho rotoru."Pronese Biggi a usmívá se."Michael jestě řekne,že podane leky nebyli drogy,ale neškodné vitamíny. Všichni jdou do pohotovostní místností,jenom Margaretha se zastaví před Michaelem a sleduje ho.Po krátkém sledovaní jí Michael políbí.Od toho dne se dal Michael z Margarethuou dohromady.Za nějaký čas se vzali a Margaretha musela jít taky na mateřskou,jelikož byla těhotná.Nakonec vše dobře dopadlo.

Strach část 6

27. prosince 2013 v 9:00 | Katy |  Strach
Strach část 6

Biggi se z Ralfem velice rychle vrátí na místo,kdy je minové pole,než Biggi přistane,tak se podívá z výšky jestli neuvidí jak na místo jede policie. A však nikde nikoho nevidí. "Medicopter 117 policii."Řekne do vysílačky Biggi. "Policie slyší.Mluvte Medicoptere 117."Ozve se z policejní centrály. "Před půl hodinou jsme vám hlásili maniaka co má zaminovanou louku kolem krytu,kde drží naši kolegyni a nějaké ženy.Řekli jste,že policie bude na našich souřadnicích do půl hodiny a ještě tu nejsou.Co si o tom máme myslet?To,že nám policie odmítá z tímhle pomoct nebo co?" Pustí se rázně Biggi do policejní centrály,až to šokuje Ralfa a dokonce i Michaela co je slyší na základně. Osoba z policejní centrály je taky šokovaná,ale nakonec po nějaké půl minutě se ozve zpátky. "Medicoptere 117 policie k vám vyjela před deseti minutami za 40 minut by měli být u vás spolu z pyrotechniky." Biggi začíná být pěkně naštvaná. "Tak vám pěkně děkuji,do té doby naše kolegyně v tom bunkru vykrvácí."Odsekne naštvaně Biggi a ukončí spojení.Nakonec přistane za plotem zaminované plochy a vyleze ven.To samé udělá i Ralf.
Oba dva přemýšlejí,jak zneškodnit bomby a dostat se do podzemí.Asi tak za pět minut Ralf promluví. "Biggi máme tady nějaké umělohmotné lano?" Biggi se na něj nechápavě dívá a nakonec kývne že ano a proto Ralf pokračuje ze svým plánem. "Přiděláme na ocelové lano to uměle a na něj ještě připevníme tamhle tu padlou větev z listím.Poté vzlétneme a já dostatečně povolím lano,abychom měli co největší vzdálenost od vybudu z miny a budeme lítat nad loukou a tou větví,tak odstřelovat miny."Biggi se k jeho plánu zamyslí a pronese. "Ralfe ty jsi hlavička,tohle by mohlo fungovat."Ralf se na ní usměje.
Nakonec oba se činí a během dalších pěti minut vzlétají do vzduchu.U toho Ralf postupně uvolňuje ocelové lano,až větev dosedne na zaminované pole.Když Ralf řekne,že je větev na místě,tak Biggi začne lítat nad místem sem a tam.Nakonec za chvíli začnou bouchat miny.Bouchá jedna za druhou. "Biggi funguje to."Pronese radostně Ralf a pak dodá do vysílačky. " Slyšíš jí Margaretho,za chvíli jsme u vás." Po chvíli se mu z vysílačky ozve jí Margaretha. " To je dobře.Naštěstí dívky nejsou v rauši.Vůbec nevím co jsem jim píchla. Eliáš je stále pod morfiem a svázaný." Ralf jí na to taky odpoví. "Dobře drž se,za chvíli jsme tam."Ještě chvíli lítají,ale už nic nevybuchuje,už to dělají jenom preventivně,aby měli jistotu,že doopravdy zneškodnily všechny miny.
Když mají pořádnou jistotu,že miny jsou zneškodněné,tak Ralf řekne do vysílačky Biggi. "Biggi nepřistávej jen sleť níž a já seskočím k těm dveří do podzemí,ty mi poté zpustíš lano a já ho nějak připevním na ty dveře.Až to bude pokynu ti,že můžeš tahat nahoru.Snad to vyjde a dveře povolí." Biggi mu do zadu ukáže zvednutý palec,jakože rozumí. Nakonec Biggi sletí k zemi a Ralf vyskočí z mašiny.
Doběhne ke dveřím do podzemního bunkru a zjistí,že lano půjde pohodlně zaháknout. "Biggi půjde zaháknout můžeš mi spustit lano." Biggi mu začne spouštět lano a Ralf jí u toho říká kolik má ještě spouštět. "Stop."Zastaví jí Ralf a pak lano pevně zahákne za ty dveře. "Dobrý Biggi můžeš začít zvedat." Řekne po chvíli znova Ralf do vysílačky. Biggi začne zase stoupat do vzduchu.Lano se pořádně napne a Biggi i z mašinou to cukne směrem k zemi.Jenže Biggi se nevzdává a znova letí vzhůru. Najednou se to povede a dveře začnou povolovat. "Dobře Biggi ještě jednou a bude to."Řekne Ralf do vysílačky.
Biggi znova zvedne mašinu vzhůru a dveře povolí.Biggi spustí lano,tak aby Ralf mohl dveře odjistit a Biggi mohla navinout zpátky lano.Za chvíli o kousek dál přistává.Když Zastaví rotory mašiny,tak vyběhne ven za Ralfem. Na konec oba vběhnou do Bunkru zachránit jejich novou kolegyni.

Strach část 5

25. prosince 2013 v 12:29 | Katy |  Strach
Strach část 5

Vraťme se tedy zpátky do podzemí,kde Margaretha čeká,až nevinným dívkám zabere podaná droga.Stale kontroluje jejich životní funkce,jelikož si myslí,že jim aplikovala velké množství. Zatím, ženy netrpí příznaky podané drogy. Sem tam se Margaretha podívá na Eliáše,jak on na celou situaci reaguje.Je velice pevně rozžhnut rozhodně to vypadá,že ví co dělá.Není žádný nejistý začátečník. Teď vypadá ale zamyšleně proto Margaretha využije jeho chvilku nepozornosti tím,že dojde k pultu z léky a hledá morfium. Hledá ho zatím pohledem a každou chvíli se dívá na Eliáše. Ten teď chodí od ženy k ženě a sám zjišťuje,jestli droga už zabrala. Je nervózní,že už dávno nejsou sjeté.
Když Margaretha najde pohledem to,co hledala usměje se a opatrně zjistí,jestli je její únosce je stále zaneprázdněn prohlíženi nevinných žen.Naštěstí ano,proto Margaretha vezme ampulku z morfiem a čistou injekční stříkačku z jehlou. Velice tajně si sestaví stříkačku pro aplikování léku a nakonec nabere potřebnou látku a dívá se na situaci kolem sebe. Eliáš nevěnuje jí pozornost. Uleví se jí a nabere morfium.
Nakonec jde v Eliášovích stopách a schová si stříkačku do rukávu,aby jí neprokoukl. "Jak to,že ty drogy nezabírají co jsi s nima udělala?"Vybuchne směrem k Margarethě. "Já jsem jim dala určenou drogu jak jste po mě chtěl."Odpoví mu nervózně Margaretha. To už se ale Eliáš v rámci možností rozběhne k jednomu stolečku kde byli nachystané dvě stříkačky i léky pro ženy. "Jestli jsi to spletla,tak tě zabiju."Pronese naštvaně Eliáš. A vezme do ruky ještě plnou stříkačku.Chvíli se na ní dívá a nakonec pronese. "Máš štěstí zmutovaná rakovinu jsi jim neaplikovala." Margarethě se uleví a sleduje dál jeho počínání. "Teď nebo nikdy."Pomyslí si Margaretha.
Nenápadně se přiblíží k Eliášovi a stále ho sleduje,jestli je k ní stále zády a nemá v plánu se na ní otočit.Zatím ji vše vychází podle jejího malého rychlého plánu. Pak se to všechno seběhne tak rychle,že ani Margaretha sama neví jak to udělala.Rychlosti větru zabodla Eliášovi do kury stříkačku z morfiem. Ten vykřikne bolestí. "Ty mrcho jedna."Štěkne do toho a stihne střelit po Margarethě. Trefil se.Kulka zasáhla Margarethě do nohy a prostřelila hlavní tepnu. "Aaaaaa." Vykřikne Margaretha bolestí. Eliáš se po chvíli svalí na zemi a je mimo provoz hodně utlumený morfiem.
Proto Margaretha vytáhne vysílačku a řekne do ní. "Margaretha pro Medicopter 117."Čeká na odpověď. Po nějaké době se jí ozve Biggi. "Biggi pro Margarethu. Jsi v pořádku?" Margaretha odpoví. "Ne nejsem v pořádku ten maniak mě postřelil kulku mám v noze prorazila mi tepnu.Zachraňte nás." Její výzva je zoufalá. "Margaretho prosím uklidni se.To bude dobré dostaneme vás ven,jen co se Ralf vrátí z příjmu,tak poletíme zpátky na místo kde jsi.Jsme od tebe pět minut.Za pět minut tam budeme a věř mi,že děláme vše pro to,abychom tě od tama dostali ven živou a zdravou."Dodává jí Biggi odvahu. "Dobře,tak ale pohnete,nějak si tu nohu ošetřím."Odpoví Margaretha a skončí hovor.
Margaretha se rozhlídne po provizorní ambulanci a hledá něco,čím by si mohla zaškrtit ránu.I když z bolestmi se postaví a dokulhá k velké polici z leky,obvazy a jinými lékařskými pomůckami. "Tady to je lépe vybaveno než jsem si myslela."Řekne si pro sebe Margaretha a vezme si věci na ošetření nohy a nějaké obvazy,aby svázala toho lumpa co jí sem unesl. Ztěžka si sedne na židli,rozstřihne si kalhoty u overalu v místě střely a snaží se zjistit,jak je kulka hluboko. Nakonec jí v ráně nenajde,jelikož je to čistý průstřel.Vydesinfikuje si ránu,položí na ní tlakový obvaz,olepí leukoplastí a nakonec si nad průstřelem pevně uváže obvaz,aby zpomalila rychlost krvácení.
Když to udělá a zvedne hlavu,tak vidí,že ženy přicházejí k sobe.Pomalu se k jedné ženě přisune i s židlí a něžně na ní promluví. "Nebojte se jsem doktorka záchranného vrtulníku,teď už se vám nic nestane.Zkontroluju vás." Žena jí kývne na souhlas a,tak Margaretha prohlédne ženu a zjistí,že není v rauši. Nakonec na ní promluví. "Zneškodnila jsem Eliáše a budu po vás chtít,aby jste mi ho pomohla svázat tady těmi obvazy."Žena opat kývne na souhlas. Pomůže Margarethě z židle dolů a obě pevně svážou. "Děkuji moc a jak se jmenujete?"Zeptá se jí Margaretha "Já jsem Soňa."Odpoví jí žena. "Jste statečná Soňo.Nebojte se pomoc je už na cestě."Dodá jí odvahu Margaretha. Nakonec Soňa pomůže Margarethě zase na židli a z její pomocí zkontrolují všechny dívky.Žádná s nich není v rauši a Margarethě tě přijde divné. "Musím nechat udělat chemický rozbor té látky co jsem těm ženám vlastně píchla."Pomyslí si pro sebe.Nakonec zkontroluje svou nohu a společně s ženami čekají na záchranu Medicopteru.

PF

23. prosince 2013 v 19:27 | Katy
Přeju vám krásné prožití vánočních svátků.Hodně stěsti a ať se vám v roce 2014 daří ještě lépe než letos.

Strach část 4

19. prosince 2013 v 9:00 | Katy |  Strach
Strach část 4

Mezi tím venku u toho prokletého bunkru.Ralf uvažuje,jak Sabinu co nejkratší cestou k Medicopteru. Jelikož všude po okolí jsou schované miny. Nakonec něco vymyslel a doufá,že to bude fungovat. "Sabino vlezeš si mi na záda,a já tě po čtvernožky dostanu k mašině.Když polezu,tak do toho budu rukama zkoušet,kde je a kde není mina."Řekne Ralf pacientce svůj plán.
Tak,jak Ralf řekl,tak taky udělal.Z lehkou Ralfovou pomocí,se Sabina dostane na jeho záda.A poté Ralf pomalu centimetr po centimetru leze po čtvernožky k vrtulníku.Biggi ho nečinně sleduje,tak ráda by mu pomohla,ale nemůže.Nemůže riskovat,že stoupne na minu a ta jí urve nohu,nebo ještě hůř zabije jí.
Rálf,se za dobrou půl hodinu živi a zdraví doleze k vrtulníku.Teprve u mašiny,se Biggi odhodlá mu pomoct,aspoň sundat raněnou z jeho zad a usadit jí na ližinu. Jakmile Ralf popadne dech,tak z pomocí Biggi naloží raněnou do vrtulníku,kde jí Ralf dá další sáček ryngera. Biggi se velice opatrně přemístí na místo pilota a poté co se ujistí že Ralf zavřel všechny dveře mašiny začne startovat.Jenže po chvíli rotory vypne a řekne Ralfovi do inter comu. "Ralfe stojíme na jedné z těch min." Poté zmlkne a dívá se na ližinu,která stojí na mině.V tu ránu jí před očima proběhne celý život.
Tuto všechnu hrůzu slyší na základně Jak Michael,tak i Max. Jsou oba v šoku co se přihodilo jejich kolegům a hlavně jejich nové posile.Uvažuje jak jim pomoct,a však jelikož je na základně,tak nemá šanci jim nějak pomoct.To,to na tom nejvíce štve. "Sakra,kdyby tu byl Thomas,ten by jim určitě poradil,vždyť na to má přece hlavu a vždy tak skvělé nápady."Pomyslí si Michael sám pro sebe.Nějak dlouho,ale nedebatuje ze svou myslí,jelikož tu Thomas není,ten je doma a spí,Proto Michael vezme telefon a volá na policii.Tam se dozvídá,že Policii zavolali už členové týmu co jsou na akci a že policie by u nich měla být do půl hodiny. Michael jim poděkuje a začne chodit po kanceláři. "Půl hodiny to jako nemyslí vážně,co když se jim něco stane co když tomu cvokovy rupne v bedně a všechny je tam postřílí."Říká si v duchu Michael a nadává na zdejší policii.
Vraťme se,ale za našimi hrdiny hotele příběhu. Mezi tím co Michael sháněl policii,tak Biggi z Ralfem chodí po ližinách a dívají se na kolika minách stojí.Nakonec zjistí,že stojí jenom na jedné.Uvažují,jak zvednout mašinu,aby neaktivovali minu. "Někde jsem četl,že když se na minu položí závaží aspoň o hmotnosti člověka,tak by se neměla aktivovat."Řekne po chvíli přemýšlení Rafl. "Dobře,tak zkusíme v mašině něco takového najít."Přitaká Biggi a Ralf tudíž pochopil,že Biggi chce tenhle pokus udělat.Nakonec najdou kus železa co tam zapomněl Max,když opravoval podlahu.Oba posunkem souhlasí,že tohle by mohlo vyjít.
Poté co opatrně vyjdou z mašiny se Biggi podívá pod mašinu,jestli tam není nějaká mina.Naštěstí není,tak velice opatrně si vleze pod vrtulník a čeká,až to samé udělá Ralf na druhé straně.Když už i Ralf leží tak vezmou z přední části ližiny to železo a oba společně milimetr po milimetru ho začnou zasouvat pod ližinu aby tím zatížili minu.Je zatížená,ještě jí zapevní svorkami,aby déle udržela minu a když Biggi vyleze,tak je Ralf v mašině a podává jí EKG ze slovy. "Tohle nebudeme potřebovat pacientka je stabilní.Pro všechny případy tuhle věcičku obětujeme." Biggi kývne na souhlas a už si sedá za knipl.
Když Ralf zavře dveře a nasadí si helmu,tak Biggi pronese. "Ralfe jestli se umíš modlit,tak se modli.Teď nastává minuta pravdy.Buďto vzlétneme a nebo nás to vyhodí do povětří." "Neboj se Biggi,já věřím že to bude fungovat."Odpoví Ralf .Biggi začne tedy oživovat mašinu.Nechá rotory aby se rozběhli do plných otáček a zapne potřebné knoflíky,aby mohla začít díky nim zvedat mašinu do vzduchu.Když je vše tak jak má být,tak začne Biggi pomalu zvedat mašinu do vzduchu.Všichni tři co jsou ve vrtulníku ani nedýchají a čekají co se bude dít.Mašina stoupá a nic nevybuchlo. Mašina stoupá,stoupá a oni jsou na živu,když už jsou v dostatečné výšce,tak zpětný chod rotoru vytvoří výt a řítí se k zemi,ten výr shodí EKG a uvolní ten kus železa.Mina vybouchne a jemně zatřese mašinou.

Naštěstí se nikomu nic nestalo. "Tak a teď Biggi rychle do nemocnice.Musíme předat pacientku.Poté se vrátíme pro Margarhetu. Cestou,ale musíme vymyslet plán,jak se dostat do podzemního bunkru a hlavně,jak zneškodnit všechny ty miny."Řekne Ralf když jsou v bezpečí vzduchu. "Dobře Ralfe za deset minut jsme na klinice."Odpoví mu Biggi. A letí na kliniku.Už ale teď oba dva uvažují,jak zachránit jejich novou kolegyni.

Strach část 3

17. prosince 2013 v 12:29 | Katy |  Strach
Strach část 3

Po menší odmlce vám přináším další kapitolu Strachu.Omlouvám se,ale jelikož chodím do práce není toho času tolik a do toho ještě jsou vánoce a pečení cukroví.Tak mějte trpělivost z čekáním na další kapitoly. Od pátku budu mít dovolenou,tak snad dopíšu tuhle povídku a můžete se těšit na dalí,která se už rýsuje,tak příjemné čtení Katy.

Eliáš dovede Margarethu do podzemní místnosti. Je tam hodně světla a asi dalších deset žen.Všechny jsou blondýnky jako Sabina a sama Margaretha. Margaretha se rozhlíží po místnosti jsou tam pitevní stoly a u každého stolu je stoleček z injekčními stříkačkami z nějakou neznámou tekutinou. Margaretha se po nich dívá a zkouší očima najít nějaký štítek co to je,za látku. Nikde nic však nevidí. Margaretha nic nechápe zmateně,se podívá na Eliáše. Tomu její vyraz neunikne a vítězně se usmívá.Margaretha se na něj otočí ze slovy."Můžete mi laskavě vysvětlit proč tu sem a co máte se mnou v plánu?" Eliáš se na ní podívá a usměje se. "Víš ty jsi mi tu chyběla.Potřeboval jsem doktorku jsem jenom takový menší amatérek. Hned ti řeknu co po tobě budu chtít."Začne Eliáš. Margaretha si ho měří pohledem a čeká,kde ze se konečně vymáčkne co po ní chce. "Teď,když máme tu lékařku moje pokusy půjdou jedna radost.Na stole jsou iněkční stíhačky. V jedné je heroin tím všechny ženy sjedeš a až droga zabere,tak jim píchneš ty druhé injekce."Začne Eliáš. "Co v je v těch druhých stříkačkách?" Zeptá se opatrně Margaretha. Eliáš se usměje a řekne. "Zmutovaný virus na rakovinu." "Cože?Vy jste se snad zbláznil!"Vyjede po něm Margaretha.
Eliáš se usmívá je na něm vidět,že se dobře baví. "Ne myslím to vážně.Někdo takové pokusy musí dělat,já jsem totiž vyvolený."Řekne samovolně a bouchne se do hrudi. To,už z něj Margaretha má docela strach. Eliáš se usmívá. Margaretha ani neví jakým zázrakem,se jí podaří pustit vysílačku,aby v inter comu na základny i jejich kolegu,aby věděli že je v pořádku a co se děje v té záhadné laboratoři.
Jakmile venku to Biggi uslyší u vrtulníku,tak vezme vysílačku a informuje Policii. Je z toho pořádně v šoku co se tady v Německu děje. Stále má v ruce vysílačku a poslouchá co se dole v podzemí děje.Zatím je tam ticho. Biggi je zoufalá. "Snad to není její první a poslední akce."Pomyslí si sama pro sebe. Je z toho špatná.
Mezi tím dole v podzemí si Margaretha měří Eliáše pohledem.Oba jsou zatím ticho. "Tohle neudělám."Promluví první Margaretha. Eliáš se jen usměje a odpoví. "Budeš muset pusinko." "Jinak co?"Odsekne Margaretha. Její sok si jí měří od hlavy až k patě. "Jestli to neuděláš,tak tě jednoduše zabiju."Odpoví nakonec Eliáš a přiloží Margarethě k hlavě zbraň,aby pochopila,že to myslí opravdu smrtelně vážně. Margaretha ztuhne,ale nelekne se jako před tím. Rozhodla se s ním normálně diskutovat a rozmluvit mu ten blbý nápad. "Poslyšte,takové pokusy se nedělají na lidech.Tohle,je nezákonné. Když už tak,se tyto pokusy dělají na zvířatech."Zkusí to na něj Margaretha po dobrém. A sleduje jeho reakci.
Eliáš,se naštve a natáhne kohoutek u zbraně co stále drží u její hlavy. Z Margarethou to ani nehne pevně stojí a čeká kdy zmáčkne a kohoutek pošle kulku do její hlavy.Jenže zatím se nic neděje. "Budeš mě poslouchat,nebo tvý kolegové budou tady ze země sbírat tvůj mozek."Odsekne Eliáš a donutí Margarethu k pohybu. Ta udělá krok k prvnímu stolu. "Okamžitě si vezmeš tu stříkačku z drogou a začneš jí aplikovat rozumíš?"Promluví na ní znova Eliáš. Margaretha kývne na souhlas a vezme stříkačku.Mezi tím dá Eliáš pokyn ženám,aby si lehli na připravené vyšetřovací lehátka.Ženy to udělají a Eliáš dotlačí Margarethu k první ženě. Když,se na ní Margaretha podívá,tak vidí,že je pořádně vystrašená. "Sakra musím něco udělat.Přece nemůžu zabít nevinné ženy.Musím na něco přijít."Pomyslí si,když první ženě píchne drogu. Eliáš za ní stojí,z nabitou zbraní,kterou jí drží mezi lopatkami.
Mezi tím Margaretha se snaží vymyslet něco,aby ty ženy zachránila.napadne jí jeden nápad,jenže neví jak to v přítomnosti Eliáše udělat.Stále ten plán mění.Zatím dává další injekci další ženě.Nakonec to má už dobře promyšlené…


Co si myslíte?Co má Margaretha vymyšlené a jak to asi s ní dopadne?