Kaskadér část 7

8. října 2013 v 7:00 | Katy |  Kaskadér
Kaskadér část 7

Stále se na něj dívám a po docela dlouhé době mu odpovím "Taky od,té doby,co jsem tě potkala se,mi změnil život na ruby."Márk mlčky přikývne a podívá se mi do očí. "Díky tobě jsem ztratil hlavu a,asi jsme se,do tebe zamiloval."Promluví teď pro změnu Márk. Usměji se.Opět nemám slov. "Víš co mi řekli kolegové na,to že jsem se do tebe zamiloval?"Těmito Márkovími slovy jsem šokovaná,ale věděla jsem,že jednoho dne přijdou. "ne.Co?"Konečně ze sebe dostanu. Márk se usměje a odpoví mi. "Řekli mi blázne." Taky se usměju a podivím se. "Blázne?A to,jako proč?"To,ale na Márkovi vidím,že posmutněl. "Sakra řekla jsem něco špatně?"Pomyslím si pro sebe.
Nakonec,ale Márk promluví. " Víš,já ve vztazích jsem kaskadér,nebo taky kamzík co,se postaví na nebezpečný kámen." "Co to znamená?Nějak to nechápu." Zeptám se celá zmatená.Snažím se to v hlavě trochu srovnat,než začne znova povídat. "To znamená,"začne Márk. "Že jsem vždycky nějaký holce naletěl.A,ten kamzík,co stojí na tom nebezpečném kameni,tak udělá špatný krok a vždy,se zřítí do propasti.A já,se pak dlouho z tě rány a pádu vzpamatovával. Už jsem si řekl,že zanevřu na ženy,že mě ty pády ničí,ale tohle všechno šlo strakou,když jsem tě tenkrát potkal v tom baru."Skončí svou řeč Márk.A popravdě řečeno,jsem z toho pořádně na větvi. Podívám se na něj zpříma a špitnu. "Promiň,tohle jsem nevěděla." Márk záporně zavrtí hlavou. "Nic se neděje,pokud si chceš se mnou něco začít,tak stejnak by jsi,se to měla dozvědět."Promluví a mě to uklidní.
Chci,ho trochu rozveselit,a tak se postavím ze své houpačky ,a stoupnu si za něj.Márk pochopí,co chci udělat,a zvedne nohy.Usměju se,a začnu ho houpat.Sem tam mi pomůže a začneme se spolu,takhle bavit.Z každým rozhoupáním,na něj křiknu blázne a on se směje,jak letí do předu řekne,taky blázne.Nakonec ladně seskočí a začne mě honit po celém opuštěném dětském hřišti.Smějeme se oba tomu.
Honíme se jako dva blázni a smějeme,se do toho jeden z nás vykřikne blázen a záhy ten druhý mu na to odpoví,taky blázne.Najednou Márk vykřikne místo blázne lásko.Zastavím se a po chvíli ticha mu,taky odpovím lásko.Usměje se na mě,nakonec mě obejme a políbí.Tohle mě překvapí,tohle jsem nečekala.Doslova a do písmene mě,to přiková k zemi a odpovím mu svojím polibkem na jeho.Je to něco jiného,než když jsem se líbala z Erikem.
Ani nevím jak dlouho tady stojíme.Ale podle mě věčnost.Nechci aby tahle krásná chvilka skončila. Nakonec nám,ale dojde kyslík a mi se od sebe musíme odtáhnout.Chvíli na sebe,se mlčky díváme a nakonec,to ticho prolomí Márk. "Lásko." Odpovím mu na to "Lásko."Znova mě pustí a zase začneme běhat a volat do okolí lásko každý zvlášť.Dlouho takhle blbneme. Když mě za chvíli znova chytne,tak mě znova políbí.Zase se líbáme a je to moc pěkné.
Když se dolíbáme,tak já se podívám na hodinky a řeknu smutně. "Měla bych jít domů,jelikož je dost hodin a nechci aby se o mě rodiče strachovali."Márk mě pohladí a kývne,že rozumí. Nakonec mě pustí z obětí a vezme mě,za ruku a dovede mě k mému autu. U něj mě znova políbí a řekne. "Měj se krásně lásko.Zítra se potkáme v práci."Odpovím mu. "Taky se měj krásně.Už se na ten zítřek těším.Nasednu do auta a jedu domu.
Za půl hodiny jsem doma.Vytáhnu klíče od vchodu a odemknu si.Nakonec vstoupím do předsíně. "Gino to jsi ty?"Slyším jak se ptá mamka. "Ano jsem."Odpovím,když si sundám boty.Slyším jak se baví z tátou. Znějí oba ustaraně. Vyzuju se jdu za nimi. "Ahoj."Řeknu a dám obou rodičům pusu. "Gino musíme si promluvit."Řekne Vážně táta. Kývnu a sednu si na proti mamce a taťkovy. Oba jsou smutní to hned poznám. "Ty jsi se rozešla z Erikem?"Zeptá se mě máma. Ježíši jak to ví? Jsem překvapená,že toto ví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | 8. října 2013 v 7:58 | Reagovat

Dobra povidka jen tak dal

2 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 9. října 2013 v 17:54 | Reagovat

super povídka,Katy :-) s napětím čekám na pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama