Kaskadér část 11

23. října 2013 v 11:00 | Katy |  Kaskadér
Kaskadér část 11

(Márk) Ona odešla.Doopravdy odešla a udělala mi díru do srdce.Bože,to tak bolí.Ani nevím jak dlouho jsem u tohoto prokletého potůčku. Ani nevím jak jsem si tam sednul,ale jedno vím.Myslím si,že tu sedím celou věčnost co od tut odjela.Ona mi dala kopačky.Ani jsme spolu pořádně nebyli a jsem zase sám. "Sakra,kde je kdo?"Vykřiknu do ticha u základny.Zrovna dneska jsem musel jed do práce tak brzo.Já blázen,kdybych věděl co že se stane toto,tak sem nejedu tak brzo.To ticho tady mě tíží,jako kámen kolem krku,když se někdo topí.
Proto vzhlédnu a vidím,že u základny někdo parkuje.Už z té dálky poznám,že je to Thomas. Jakmile mě uvidí,nedá mu to a jde za mnou.Ach jo určitě se mě bude vyptávat,jako pokaždé když mi zkrachuje vztah.Dojde ke mně. "Ahoj."Promluví na mě přátelsky. "Nezdar."Odseknu a ani se na něj nepodívám. "Co se děje?" Zeptá se.No jasně věděl jsem,že na vyptávání dojde.A však než mu stihnu odpovědět,tak se k nám přidá Petr. Paráda,tak to že se mnou rozešla další holka a já to chci někomu říct má svoje obecenstvo. Vážně super.
Stále se na Thomase nedívám. "Nic coby."Řeknu klidně,skoro až rezignovaně.A dál hypnotizuji vodní hladinu.Nejradši bych se tam v utopil,ale teď to nejde když tu mam kolegy. "Ale něco ano,když tu tak sám sedíš a nejsi převlečený do pracovního." Dál se domáhá pravdy Thomas. Zhluboka se nadechnu. "Zase jsem jedné nalítl."Řeknu po chvíli ticha. "Cože?"Řekne Thomas z Petrem najednou. "Nějak to asi teď nechápeme."Ujme se znova slova Thomas. "Víte,jak sem nedávno nastoupila Gina,ta Maxova spolupracovnice?" Začnu. Thomas z Petrem přikývnou,že vědí. "No ano pamatujeme a co je s ní?"Zeptá se pro změnu Petr. "Jde o to,že jsem se do ní zamiloval."Znova promluvím.
Thomas se uchechtne. "Ale ne,to je mi novinka,že ses do ní zamiloval. Toho by si všimnul i slepý,že jsi v tom až po uši."Začne si mě jako obvykle dobírat Thomas. "Nekecej vážně?"Odseknu znova podrážděně. "Tak co se děje,že jsi protivný jak něco?"Zeptá se mě klidněji Thomas.
Konečně se na něj podívám a on v mích očích pozná smutek. "Takže i tahle se z tebou rozešla?"Zeptá se mě opatrně Thomas. Já mu na to přikývnu na souhlas. "Jo před chvíli to tady ukončila.Já jsem takový debil,že jsem zase jedné nalítl.Potřeboval bych přes hubu,abych nedělal chyby jako do teď."Vypadne ze mě,ani nevím jak.Thomas mě poplácá po ramenní a řekne. "Z toho si nic nedělej,asi jsi nenašel ještě tu pravou."Vážně bych to bez něj nevěděl. Ušklíbnu se kysele. "Hele já,už to nechci dál řešit kluci,z tohohle se musím dostat sám.A navíc jí už neuvidím,jelikož dneska dala výpověď."Řeknu a po těchto slovech se zvednu a jdu na základnu.Jdu rovnou do šatny se převléct do pracovního.Nevím proč,ale stále jí tu vidím.Vidím,jak tu seděla u stolu u kolegy a povídala si s nimi.Už tenkrát mě okouzlila.
Dneska nemáme klidný den,máme skoro stále jednu akci za druhou.Už zase se rozmohly ti blbí mafiáni,kteří si sázejí na kaskadéry a kamikadze,že pojedou v protisměru.Policie je na ně zatím krátká.Nemůžu se na to dívat.Dneska je to samí smrťák,z toho právě ten jeden kamikadze. "Ach jo proč to jenom dělají?"Pomyslím si sám pro sebe.Zatím mě to,ale nechává chladným.Nechci to Nějak řešit. Zkrátka si za to můžou sami,že na tu motorku lezou a jedou v tom zatraceným protisměru.Asi si zřejmě neumí vážit života a bezhlavě se vrhají do smrtelného nebezpečí a takto si zahrávají ze svými životy. Ať už ten zatracený den skončí a já konečně vypadnu domu,kde se můžu užírat,že to dopadlo,tak jak to dopadlo. Ach jo proč každý rozchod tolik bolí.Na to mi nikdo neodpoví ani já sám taky ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | 23. října 2013 v 11:50 | Reagovat

Pekne kolegyne uz se teyim na dalsi cast.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama