Kaskadér část 3

30. září 2013 v 7:00 | Katy |  KaskadérTak na konec zůstanu v pohotovostní místnosti já a Max "Maxi nepotřebuješ z něčím pomoct?Jelikož,tu nechci jen tak sedět."Řeknu směrem k Maxovi "No teď ani ne,ale pojď ukážu ti hangár a věci,ze kterými budeme pracovat."Odpoví mi. Oba vstaneme od stolu a jdeme do hangáru.Tam mi Max ukazuje co a jak.Seznamuje mě z věcmi ,se kterými budeme pracovat. "Maxi prosím zpomal.Já vím,na co ty věci jsou."Zastavím upovídaného kolegu. "Dobře,jak myslíš." Odvětí Max a pak dodá. "Tak mi tady můžeš pomoct vytřít." Z radostí mu z tím pomůžu.
Naši kolegové se dlouho nevracejí,a já pronesu do prázdna. "Nějak dlouho jim to trvá." Max se pousměje a odpoví mi. "Ani ne,pokud letěli hledat do hor,tak to bude na dlouho." Kývnu na souhlas a dál uklízím.Do toho,si povídám z Maxem. No povídání,spíše mě Max vyslýchá,jakou mám rodinu a jak jsem se dostala,sem na základnu.Na všechny jeho otázky odpovídám.
Jsme zabraní do hovoru,že si ani nevšimneme,že se kolegové vrátili z akce. "je vy už jste tady?"Podivím se. "Ano akce proběhla bez problému."Odpoví mi Karin a přijde,za mnou Biggi. "Pojď můžeš se mnou udělat letovou kontrolu nechám tě letět."Řekne ke mně. Usměju se a radostí se zatetelím a odpovím. "Z radostí z tebou udělám letovou kontrolu." Jdeme spolu k tě krásné mašině a já si sednu na místo pilota a Biggi na místo kopilota.
Za pár minut jsme ve vzduchu.Nahlásím se vzduchové kontrole a letíme po okolí.Tam,kam mi řekne Biggi. Jsem šťastná ve vzduchu. Mám mašinu pevně v rukou,jsem uvolněná a vím co a jak. "Ty vypadáš,jako by jsi lítala,už od mala."Řekne Biggi. "To víš,měla jsem dobrého učitele v kurzu."Odpovím. Když uděláme letovou kontrolu,tak ladně a něžně přistanu zpátky na základně. Vypnu rotory a vystoupím. Když jdeme k hangáru Biggi promluví. "A střídání stráží kolegové jsou,už tady.Pojď seznámíš se i s nimi." Obejme mě kolem ramen,jako nejlepší kamarádku a jdeme spolu do pohotovostní místnosti.
U stolu sedí,zatím dva kolegové z druhého týmu Jeden vysoký kolega a druhý trochu menší blonďatý. Biggi mě tak trochu vtlačí do místnosti a řekne "Thomasi Petře tohle je naše nová kolegyně Gina. Je tu jako Maxova pomocnice a pro mě a tebe Thomasi je jako letová kontrolorka." Postaví se ten druhý z tmavými vlasy. "Ahoj já jsem Thomas pilot druhého týmu."Promluví ke mně. "Ahoj já jsem Gina."Odpovím mu. Nakonec ke mně dojde i ten blonďák a taky promluví."Těší mě já jsem Petr zdravoťáky." Usměju se a taky mu řeknu ahoj.
Pak si sedneme všichni ke stolu a začneme si znova povídat. Znova se ozve poplach a poté znova odběhne tým co má ranní.Zůstanu sama z Thomasem a Petrem. Thomas se podívá na hodinky a pronese. "Kde je ten Márk? Obvykle je tu první a dneska si hošánek dává pěkně na čas." Petr se podívá na hodiny a odpoví mu. "Ještě má čas to my jsme tu dneska brzo.Nevím kdo mě vytáhnul ven,aby mohl holkám koupit dárky k narozeninám." Thomas se zašklebí a rýpá do Petra. "Ano mami promiň,že jsem to po tobě chtěl."Sedím a bavím se tím,jak se Thomas z Petrem. Usmívám se.

Je mi i z těma dvěma dobře.Oba jsou srandisti.Stále jeden do druhého v něčem rýpají. Usmívám se na ně. Taky se na něj usměju.Pak se to stane.Otevřou se dveře a do místnosti vejde on.Ten který byl zábavný na diskotéce,kde jsem byla z Erikem. Konečně ho vidím jak vypadá.Je krásný a opravdu vypracovaný. Thomas ke mně promluví. "Gino tohle je Márk .Márku tohle je Gina. Márk,je náš lékař našeho týmu." Cože toho budu teď potkávat každý den?Tohle Erick nerozdýchá. Jsem zvědavá co bude dál a jak tohle dopadne,až se to můj přítel dozví.Zatím mu neodpovím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | 30. září 2013 v 7:57 | Reagovat

Krasna povidka

2 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 30. září 2013 v 16:54 | Reagovat

Tak jsem v průběhu povídky přemýšlela, co se stane, až se Gina potká s Markem a hle, možná z toho bude láska ;-) super, katy, nádherná povídka :-)

3 Katy Katy | Web | 30. září 2013 v 18:22 | Reagovat

No holky nechte se překvapit.

4 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 30. září 2013 v 20:58 | Reagovat

[3]: jsem plná očekávání ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama