Kaskadér část 2

28. září 2013 v 7:00 | Katy |  Kaskadér
Kaskadér část 2

No,ale stejně celou noc pořádně nespím,jelikož jsem nervózní z rána.V pět mi zazvoní budík a jí vstávám,hned po prvním zazvonění.Obleču si nachystané věci,co jsem si nechystala než jsem šla spát.Jakmile jsem oblečená,tak uvažuji,jestli se mam namalovat.Nakonec jsem se rozhodla,že zvolím lehké linky a řasenku.
O půl šesté vyrazím z domu na základnu Medicopteru 117.Už jednou jsem si tu cestu jela,jen tak proto,abych věděla,jak dlouho mi bude trvat cesta na základnu. V autě,aby mi utíkala líp cestami pustím svou oblíbenou hudbu,abych se trochu odreagovala.Stejně to moc nejde a já jsem za necelou půl hodinku na základně.
První co musím udělat,když zaparkuju a vezmu si potřebné dokumenty,je že musím zajít za panem Höpplerem. Šéfem základny.Rázně zaklepu na dveře a po vyzvání vstoupím dovnitř.Když mě zpozoruje,tak se usměje a řekne. "A vy jste slečna Aigner. Nová pomocní síla pro našeho mechanika." "Ano to jsem."Odpovím mu. "Dobře tedy,tak vítejte na palubě Medicopteru 117."Oficiálně mě přivítá tenhle můj nový šéf. A já mu dám potřebné papíry,co po mě chtěl,jak jsem se s ním poprvé sešla. "A vida,vy se nám budete hodit,jelikož máte i žádost na pilotskou licenci,tak můžete pro Medicopter,kromě údržby stroje,také dělat kontrolní lety,aby jste měla odlítané potřebné hodiny na tu licenci."Promluví na mě šéf znova. "Děkuji jste velice laskavý."Poděkuji mu. "Jestli je to všechno,tak se můžete jít převléct a nachystat se na ranní,a poté se seznámit z týmem co má s vámi první směnu."Řekne Höppler.Postavím se a pro zatím se s ním rozloučím a jdu do šatny,ke které mi ukázal šéf cestu.
Poté,co se převlěču,tak jdu do pohotovostní místnosti,kde už sedí tři lidi. "No páni,nejsem jediná žena,co chce lítat z BK117."Pomyslím si pro sebe.Poté vstoupím do místnosti a jako školačka co nastoupila do první třídy řeknu. "Dobrý den ve spolek."Všichni tři,se na mě podívají a společně mi řeknou ahoj.Pak ke mě přistoupí krásná krátko vláska a promluví na mě. "Z tím dobrý den,jdi někam,tady si všichni tikáme.Těší mě,že tě poznávám já jsem Biggi a jsem pilotka,té krásné mašiny,tam venku."Podá mi ruku a já jí taky podám ruku se slovy. "Taky mě těší,já jsem Gina a mám tady být jako pomocný mechanik a pilotka letových kontrol,kvůli licenci.."Poté,se mi postupně představí i zbylí dva kolegové u stolu.Jde ještě o doktorku Karin a zdravotního bratra Enrica.
Sednu si k nim ke stolu a povídám si s nimi. Od povídání z míma kolegy,od kterých zjistím,že tu mají ještě jeden tým,který je složený čistě z mužské sestavy.Nás vyruší jeden starší pán v montérkách,který se mi představí se slovy. "Ahoj,já jsem mechanik Max a po hlavním šéfovy,jsem tvůj menší šéf."Usměju se na něj a odpovím. "Ahoj,já jsem Gina a budu velice ráda tvoje podřízená."Max,se taky,na mě usměje.a od stolu se ozve Karin. "Gino. Maxe neber vážně,jelikož on je vtipálek a všechno bere z humorem.I když,na práci pravda je skvěly.Má zlatý ruce.Max se začervená a odvětí. "Ale prosím tě,Karin nech toho,nejsem žádný kouzelník.Chce to hold mít lásku k našemu miminku." To oslovení mě zarazí a tak,se zeptám. "Miminku?"Mac se na mě znova usměje a odpoví. "Takhle říkáme,našemu létajícímu stroji." Aha,to mě docela uklidnil.
Pak si Max sedne k nám a povídáme si všichni dohromady. No povídáme,spíš já z Maxem,jen se vyptávám na tu plechovou krasavici,jak jí Max nazval.Když v tom se ozve poplach. Záchranný tým,se rozběhne k vrtulníku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 28. září 2013 v 8:38 | Reagovat

Krásné jen tak dál

2 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 28. září 2013 v 9:29 | Reagovat

Super, jen tak dál, Katy ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama