Oslava Maxových narozenin,aneb co se dělo i po ní část 3

5. srpna 2013 v 9:00 | Katy |  Oslava Maxových narozenin,aneb co se dělo i po ní
Oslava Maxových narozenin,aneb co se dělo i po ní část 3


A tak začne pořádná oslava Maxovích narozenin.Všichni se baví pojídají popíjí. Ani neví jak se na oslavě z ničeho nic objevila hudba.Nakonec se doví od Márka že zapnul v autě CD a dal to na plnou hlasitost.A tak v rámci možnostech se dohodnou jak si pánové vystřídají při tanci dámy. Holkám se to líbí a dobře se baví.
Nakonec se chlapy začnou hecovat kolik toho vypijí a brzo jsou opilí.To si potom Márk z Thomasem sednou každý z jedné strany k Maxovi a začnou do něj husti kecy. Ale jelikož mají popito,tak začnou rýpat do Maxe. "Hele Maxi,já ani nevím,co jsem ti koupil za hada."Začne Márk. "Ale podle mě to vypadá na černou mambu."Pronese teď Thomas. "To mi něco připomíná."Zamyslí se Márk. "Ano jednou jsme měli v nemocnici případ,kdysi jeden pán měl doma právě mambu.No,a ta mamba ho kousla do prstu.Ona je mamba jedovatá a člověk má jen pět minut života.On ne že upadl do šoku.Ten blbec v tom šoku si kuchyňským sekáčkem na maso usekl celé zápěstí.Stačilo by kdyby si useknul jen palec,ale on ne chtěl mít jistotu.No ale ještě že to udělal.Kdyby to neudělal tak místo k nám by ho měli na starosti kolegové z patologie."Rozvypráví se Márk.
Max mlčí a jen nevěřícně poslouchá svého kolegu.Thomas z toho dostane záchvat smíchu a pronese. "Ty jo Márku,ty mě dneska bavíš."Max stále nic neříká,postaví se a jde se podívat na hada. "Podle mě není jedovatý."Pronese Max po chvíli zkoumání. To,už se Thomas vrávoravě postaví a nejistým kroky dojde k Maxovi. "No já bych si nebyl tak moc jistý."Řekne. "Prosím tě Thomasi nestraš mě."Odsekne podnapilý Max. "Já tě nestraším,já jenom konstatuju,že nevím co to je za hada."Odpoví Thomas a zase se odvrávorá.

Nad ránem oslava skončí a všichni se všemožně dopravují domů.Většinou všichni zvolili taxíka.Rozhodně největší sranda byla,jak Max vyděsil chudáka taxikáře svým teráriem z hadem.No,ale nakonec ho do toho taxíku vzal.Po odjezdu základna zeje prázdnotou,sice kolem dokola je binec,ale to nikoho nezajímá. Nakonec ještě svého šéfa přemluvili,že můžou být ještě jeden den doma a vyspat kocovinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 5. srpna 2013 v 9:08 | Reagovat

Pani :-D :-D  ja se uz valim.

2 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 5. srpna 2013 v 9:44 | Reagovat

[1]: Adél, to nejsi sama, Katy, bezvadná  povídka, jen tak dál ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama