Nebezpečné tornádo část 6

30. srpna 2013 v 6:00 | Katy |  Nebezpečné tornádo
Nebezpečné tornádo část 6

Mezi tím,co kolegové z druhého týmu vydali hledat ostatní z týmu.Se přesuneme zpátky na ostrov.Gabriela pomalu odsává Biggi z úst krev a mluví na ní.Biggi s ní komunikuje očima. "Biggi na chvíli přestanu a půjdu zkontrolovat Ralfa ano?Neusni mi nesmíš rozumíš?" Řekne Gabriela zoufale.Biggi mrkne,že jí rozumí.Gabriela přestává odsávat a rychle se přesune k Rafovi.
Svorky drží a jeho tlak zase o něco klesl. "Sakra to není dobré a další dávka adrenalinu by ho mohla zabít."Pronese si Gabriela v duchu. Ještě zkouší tep. Začíná být nitkovitý. "Ne to ne Ralfe musíš bojovat slyšíš."Promlouvá k němu Gabi .Ještě mu vezme z kapsy overalu vysílačku.Rychle rozloží termo alobal a zakryje Ralfa. A ještě dvěma přikryje Biggi a jedou sama sebe a rychle se vrátí k Biggi a začne znova odsávat krev. "Biggi z Ralfem je to zlé."Řekne jí Gabriela zoufale. Biggi ji sleduje svojím pohledem se jí snaží dodat odvahu.
Najednou jako by se zdálo,že Gabriela něco slyší.Zmateně se podívá na Biggi a pak na tmavou oblohu. Poté zatřese hlavou a podívá se na Biggi. Na konec řekne. "Asi jsem se zbláznila,jelikož slyším zvuk helikoptéry. Nebo to slyšíš taky?" Biggi chvíli poslouchá a poté sklopí oči na souhlas,že taky něco slyší. Gabriela na chvíli přestane pumpovat,vezme si do ruky Ralfovu vysílačku a zmačkne tlačítko na spojení.Poté promluví. "Tady Gabriela Kollmanová,lékařka záchranného vrtulníku Medicopteru 117.Následkem ztráty spojení z centrálou jsme nevědomky vletěli do tornáda. Pote byl Medicopter tornádem odhozen a skalní výběžek,tak že se rozlomil na dvě části a zřítil se do moře.Teď jsme uvázli na ostrově asi dvacet kilometrů od pevniny. Mojí dva kolegové jsou těžce raněni." Gabriela ukončuje spojení.
Chvíli se nic neozývá jen šumění vysílačky. "Sakra slyšíte mě někdo?!"Vykřikne Gabriela zoufale znova do vysílačky. "Jasně a zřetelně Gabrielo."Ozve se z vysílačky. "Vidíme váš ostrov.Gabi dá se tam pohodlně přistát?"Znova se ozve ten hlas. Gabriela se rozhlídne po ostrově a odpoví do vysílačky. "Je tu místo tak pro vrtulník tipu BK." "Dobře Gabrielo už vidíme ostrov na kterém jste.Do tří minut jsme u vás."Ozve se z vysílačky.
Najednou Gabriele dojde,že je to Thomasuv hlas.Nervózně se usměje a podívá se na své dva zraněné kolegy.Znova se ujme odsávání krve z Bigginích úst a nevěřícně promluví. "Biggi slyšíš Thomas pro nás letí zachrání nás,budeme v bezpečí." Biggi se na ní dívá a zamrká,že rozumí.Vidí,však že Gabriela začíná upadat do šoku po nehodě.Je to na ní zkrátka moc. Pomalu odsává a dívá se na oblohu z které strany přiletí jejích záchrana,ve kterou,už ani nedoufala.
A opravdu během tří minut na ostrově přistává náhradní stroj ze kterého okamžitě vybíhá Michael z Petrem. Gabriela se zvedne a rozběhne se za nimi. Michael jí chytne a ona ho pevně obejme. "Michaeli tornádo,Ralf má skoro amputovanou ruku.Moře nás táhlo ke dnu.Ach Biggi má v břiše zabodnutý stěrač. Hrozná bezmoc…"Začne Gabriela mluvit nesouvisle jedno po druhém. Michael jí pohladí a řekne. "Gabi,prosím uklidni se a pomalu mi všechno řekni ano."Vyzve jí. Gabriela kývne na souhlas a snaží se pomalu uklidnit. Michael jí přitom klidně sleduje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 30. srpna 2013 v 6:47 | Reagovat

Uf, konečně je našli, snad to dobře dopadne .... Zajímavá povídka jen tak dál ;-)

2 Ada Ada | E-mail | Web | 30. srpna 2013 v 7:38 | Reagovat

Moc pěkné dneska se snad vyspim :-)

3 Katy Katy | Web | 30. srpna 2013 v 7:43 | Reagovat

ještě není konec ještě bude minimálně jedna kapitola a jsem ráda že se vám to líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama