Nebezpečné tornádo část 5

28. srpna 2013 v 6:00 | Katy |  Nebezpečné tornádo
Nebezpečné tornádo část 5

Mezi tím na základně.Zrovna v té době co Biggi poslala mej dej byl Thomas a všechno slyšel upadl mu na zem hrnek a rozbil se. "Ne to ne!Biggi to ne!"Pronese v duchu a vběhne na šatnu,kde se zrovna chystá Michael z Petrem na směnu. "Michaeli Petře pojďte do pohotovostní místnosti.Hned!" Zavelí jim Thomas. "Tak moment Thomasi tady v tomhle ohledu mám hlavní slovo já.Pokud vím,ty všechno řídíš až na akcích ve vrtulníku."Snaží se ho zastavit Michael. Thomas se na něj zoufale podívá a pronese. "jde o Biggi,Gabrielu a Ralfa." Najednou Michael cítí,že je něco v nepořádku a spolu z Petrem jdou do pohotovostní místnosti,kde jim Thomas pustí s.o.s. zprávu co vyslala Biggi. Michael z Petrem jsou z toho v šoku.
První se z toho šoku vzpamatuje Michael. "Musíme rychle něco podniknout."Řekne jako první. "Jenže co Michaeli,před půl hodinou se kolem pobřeží prohnalo tornádo."Pronese Petr. "Thomasi obvolej centrálu a všechny možné letecké základny,jestli nám půjčí nějakou mašinu. Petře ty nachystej náhradní tašky první pomoci a já zpracuju Ebelsidera." Začne okamžitě jednat Michael. Poté se všichni rozejdou po daných úkolech.
Michael vejde do pracovny šéfa základny a po vyzvání vstoupí dovnitř. "Přejete si pane Lüdwitzi?"Zeptá se Ebelzider aniž by zvedl pohled od papírování. Michael mu vysvětlí co se stalo a jak vážná je momentálně situace. "A tak vás žádáme pane Ebelzider,aby jste nám dal zelenou naši záchranné misi pro záchranu našich kolegů." Šéf na něj nevěřícně zírá,jakoby Michaelovi přeskočilo. "Vy jste se snad zbláznil Lüdwitzi!"Vypadne najedou z něj. "Ne nezbláznil je to normální akce k sakru jsou to naši kolegové!Copak,kdyby jste vy byl v naši kůži copak by jste udělal?"Pustí se do něj Michael. Šéf se chvíli zamyslí a nakonec kývne. "Dobře jděte a zachraňte své kolegy." Michael mu poděkuje a jde do pohotovostní místnosti.
Thomas stále obvolává a shání náhradní mašinu a Petr už má nachystaný potřebné věci.Oba se na Michaela podívají a chvíli čekají jak dopadl u šéfa. Michael,aby je nevyrušoval tak zvedne palec na horu.Jeho kolegové na něj kývnou že rozumí a dál se věnují svému.Záhy Thomas pokládá hovor a řekne máme mašinu. "Kolegové z Mnichova nám vypůjčí Eurocopter EC 135.Do třiceti minut jsou tady."Řekne spokojeně Thomas. "Skvělá práce Thomasi."Pochválí ho Michael. "Ehm Michaeli…."Začne Petr. Michael z Thomasem se na něj otočí na svého kolegu a čekají co řekne. "Měli bychom zajistit potápěče,co kdyby…." "Ne!Žádné co kdyby.Jsou živí na to nemysli Petře."Naštvaně ho uzemní Michael.
Půl hodina uteče jako voda a na základně Medicopteru přistává Eurocopter EC 135 a vystupuje z něj jeden pilot co jim mašinu přiletěl vypůjčit. Michaelův tým je nachystaný a jdou pilotovy naproti. Pilot ještě řekne Thomasovi co a jak a pak naši hrdinové nasedají do mašiny a vzlétají na záchrannou misi svých kolegů.Letí směr k moři,kde měli poslední zásah. Thomas,Michael i Petr doufají,že jejích kolegové stále ještě žijí. Jelikož neví kde je tornádo mohlo zanést,tak se musí odpíchnout od jejich posledního místa zásahu.Hledají cele dlouhé nekonečné minuty zatím bez významně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucinecqua lucinecqua | 28. srpna 2013 v 7:55 | Reagovat

Jestli takhle půjde dál, nejspíš prasknu. Opravdu moc napínavá povídka ;-)

2 Ada Ada | E-mail | Web | 28. srpna 2013 v 8:44 | Reagovat

Moc, moc pěkné a napínavé ;)

3 V oku tornáda ke stažení V oku tornáda ke stažení | Web | 30. srpna 2014 v 13:31 | Reagovat

Film V oku tornáda ke stažení zdarma na mém odkazu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama