Nebezpečné tornádo část 2

22. srpna 2013 v 6:00 | Katy |  Nebezpečné tornádo
Nebezpečné tornádo část 2

Za pár minut je po hrůze a po medicopteru ani památka. Po chvíli se na hladině vynoří Ralf a pote i Gabriela. Oba se rozkuskají,jelikož byli dlouho bez kyslíku. "Gabi tam."Řekne Ralf a ukáže na malý ostrůvek v moři.Společně na něj doplavou.Ralf vyleze ven a pomůže nahoru Gabriele. Oba dva se vyvalí na zem a nehybně leží.
Když se oba vzpamatují Gabriela si sedne a řekne. "Kde je Biggi?" Ralf se taky posadí a dívá se na moře. Poté odpoví. "Nevím jdu jí najít."Postaví se a chystá se skočit do moře,které je rozbouřené. Gabriela ho chytne za ruku má špatné tušení. "Ralfe buď opatrný a jestli se ti podaří najít výbavu byla bych ti vděčná určitě bude potřeba Biggi nějak ošetřit."Řekne po chvíli váhání. "Neboj se budu opatrný a Biggi najdu."Odpoví jí přesvědčený Ralf. A skočí do vody.
Dlouhé minuty Biggi klesá ke dnu.Kolem ní se tvoří krvavá stopa.Nemá sílu začít plavat a dostat se nad hladinu.Už dávno nemá kyslík. "Ne to ne nechci tu umřít ještě jsem nic neprožila."Říká si sama pro sebe dokud ještě byla schopná uvažovat. "Jsem unavená."Pomyslí si a zavře oči dál klesá ke dnu.Vydechne a z plic vypustí poslední zbytek vzduchu.
Ralf plave rychle k místu kde vidí trosky BK v okolí Biggi nikde nevidí.Plave dál za BK "Pro tašky se vrátím až najdu Biggi."Pomyslí si pro sebe.Začne plavat za BK a má strach že Biggi nikde nenajde.Jenže v tom spatří krvavou stopu.Ihned se za ní vydá,jelikož ví že asi patří jejich kolegyně.Plave rychle za stopou pomalu mu dochází kyslík.Po chvíli Biggi najde.Chytne jí ,tak aby se mu s ní dobře plavalo a rychle nad hladinu.Jenže to jde z těžko.Bigginino bezvládné tělo ho pomalu stahuje ke dnu,ale snaží se plavat dál.
Gabriela sedí na břehu,už se vzpamatovala z prvotního šoku.Sleduje hladinu,která je stále rozbouřená. "No tak Ralfe pohni ty si musíš pohnout musíš zachránit Biggi."Mumlá si pro sebe.Poté se začne modlit.Chvíli na to,se nad hladinou vynoří Ralf a poté i Biggi. Gabriela neváhá a skočí do vody Ralfovi pomoct z Biggi. Ralf vyleze ven a Gabriela mu podá bezvládné tělo Biggi,poté vyleze ven i ona.Gabriela si ihned všimne,že má Biggi zapíchnutý stěrač v břiše. "Sakra to nám ještě chybělo."Řekne Gabriela roztřeseným hlasem. Rychle zjišťuje jestli má pulz.Má,ale je velice slabí. Gabi se zoufale podívá na Ralfa a řekne. "Bez operace a potřebných léků nám Biggi vykrvácí a umře." Ralf kývne,že jí rozumí a odpoví. "Musím se znova potopit a přinést tašky první pomoci a jiné potřebné věci." Gabriela se na něj podívá a kývne.
Ralf znova skočí do vody,zhluboka se nadechne a potopí se. Znova plave k troskám Medicopteru. Jelikož je moře stále rozbouřené,tak se začne vířit voda a písek z mořského dna.Ralf má špatnou viditelnost.O něco déle mu trvá,než najde trosky. Nakonec je přece jen najde.Rychle dopluje k troskám zadní části mašiny. Vpluje dovnitř a vidí že tašky první pomoci jsou na svém místě. "Aspoň že tak."Pomyslí si jednu tašku si dá na záda a druhou na břicho ještě nějak upevní kyslíkové bomby.Začne se vracet zpátky k hladině.Jenže je vytvoří vodní vír a on si roztrhne ruku o zničenou kabinu.Začne ječet a od pusy mu lítají bubliny.Poté zazátkuj,jelikož si pomalu vypustil všechen kyslík z plic co tam měl po nádechu nad hladinou.Zdravou rukou rychle si nasadí masku jedné bomby z kyslíkem a opatrně zraněnou rukou pustí ventilek.Nadechne se a znova ventilek zavře. A rychle se vydá k hladině.
Když vystrčí po nějaké době hlavu nad hladinu znova vykřikne bolestí,jelikož mořská sůl se mu dostala do rány. Gabriela mu z břehu pomůže nahoru a vidí,že se Ralf zranil. Sotva je Ralf na souši svalí se na zem a bolestí omdlí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 22. srpna 2013 v 7:40 | Reagovat

Ty jo.... moc se ti povedlo, už se teším na další díl. jen tak dál.

2 domino domino | 22. srpna 2013 v 10:00 | Reagovat

skvělý jen tak dál těším se na další část

3 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 23. srpna 2013 v 7:41 | Reagovat

Super, je to napínavé, jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama