Zamilovaný záskok část 9

21. července 2013 v 0:07 | Katy |  Zamilovaný záskok
Zamilovaný záskok část 9

Čas plyne Ada po týdnu jde na nemocenskou,když se vrátil zpátky do práce Márk. Dál,ale Ada chodí na základu si popovídat ze svými bývalýma kolegy,jelikož si na ně zvykla.Pomalu jí roste bříško a strašně z Petrem se na svého prvního potomka těší.
Ada je zrovna na vyšetření pátého měsíce.Lékař jí dělá ultrazvuk a ukazuje jak se miminko vyvíjí a jak mu bije srdíčko. "A jak vidíte dítě je velice aktivní je stále v pohybu.Mám se pokusit zjistit co se vám narodí."Řekne doktor po výkladu o tom jak se miminko pohybuje. Ada se dívá na monitor a řekne: "Ne chceme se z přítelem nechat překvapit." Doktor se usměje a ještě se zeptá. "A další fotku vašeho potomka určitě budete chtít?"Ada se usměje a kývne na doktora že chce další fotku miminka.Doktor tak učiní a potom řekne Adě,ať si utře břicho že je už zkontrolována. Nakonec jí doktor dá zpátky těhotenský průkaz a další fotku miminka.Ada se rozloučí a vyjde ven z ordinace.Je šťastná,že zase opět mohla vidět aspoň přes ultrazvuk jejich zatím nenarozený plod lásky.
Nakonec se rozhodla že se staví na základně a,že tam počká na Petra,až mu skončí služba.Jak tak jeda na základnu ve svém autě uvažuje nad sebou a Petrem,jak se oba moc milují.Sice posledních pár dnů se Petr začal chovat velmi tajemně,ale když se ho Ada zeptá co se děje odpoví že je všechno v pořádku.Těch pár dnů žije Ada v tušení,že by je snad mohl Petr opustit,ale nechce si to připouštět vždyť jí přece každý den vyznává lásku a kdyby mohl,tak to miminko porodí klidně i za ní.Hlavně aby ona netrpěla.Když se vrátí k jejich rozhovoru na téma porod musí se sama pro sebe usmát.
Ani neví jak za chvíli si uvědomí,že konečně zahnula na příjezdovou cestu základny Medicopteru 117.Proto ještě v autě zažene zle myšlenky,vyjde z auta,zamkne ho a jde do pohotovostní místnosti.V místnosti sedí zatím jen Karin. "Ahoj Karin."Pozdraví jí Ada zvesela. Karin zvedne hlavu od papíru a usměje se na Adu. "Ahoj co ty tu?Jdeš si pro Petra?"Řekne její kolegyně.Ada se usměje a kývne na souhlas. "Tak si sedni před chvíli letěli na záchranou akci."ještě řekne Karin. "Chceš něco?"Zeptá se ještě Karin Ady. Ta si mezi tím sedne a odpoví. "Jo dám si čaj." Karin se zvedne a jde do kuchynky. Nenápadně si sebou vezme vysílačku.Jakmile se ujistí že Ada nic neuslyší řekne do ní. "Tady základna Medicopteru 117.Petře tady Karin jak jste na tom?" Řekne. "Už se pomalu vracíme z akce proč se ptáš."Ozve se z vysílačky Petr. "Dneska by ten tvůj praštěný plán šel Ada pro tebe přišla."Odpoví mu tajemně Karin. "Tak to je paráda nic jí neříkej jen až doletíme,tak jí řekni,ať jde k vrtulníku pak začne akce halo.Jsem rád že to Höppler pro nás udělá."Ozve se z druhé strany. "Dobře,tak držím palce ať to dobře dopadne.Zatím se měj."Ukončí Karin hovor a donese Adě čaj. "Ještě něco musím říct Maxovi. Nějak mi blbne vysílačka za chvíli se ti budu věnovat."Řekne své bývalé kolegyni. Ada kývne na souhlas a sledí si čaj.Mezi tím Karin dojde do hangáru za Maxem. "Tak Maxi dneska to asi všechno vypukne zatím to jde podle pánu v pohotovostní místnosti je Ada a Petr se rozhodl že už nebude déle čekat. Ty moc dobře víš co máš dělat."Zpustí na něj Karin. Max ví jaká je jeho úloha v tomhle Petrovém ujetém plánu a,tak kývne že rozumí a dál se věnuje své práci.
Poté si Ada povídá z Karin. Ada si spokojeně hladí bříško a je celkově spokojená. To ještě ani netuší co se na ní chystá.Najednou se ozve její známí zvuk BK117. Ada dojde pomalu k oknu a sleduje jak Thomas z mašinou přistává. Karin dojde za ní a obejme jí kolem ramen. "Jdi se přivítat z Petrem určitě bude rád,že tě tady uvidí." Řekne jí.Ada na nic nečeká a jde ven přes hangár.Jde pomalu k vrtulníku,jelikož nechce aby vlastní nešikovnosti nevběhla do plně se točících rotorů.A však,když dojde k mašině není v ní Thomas ani Márk. Ada se podiví a podívá se dovnitř.Tam uvidí Petra samotného usměje se na něj a řekne: "No ne Petře to jsi dneska celou akci i let odřítil sám?" Petr se nervózně usměje a vystoupí ven. "Ne jen kluci už šli do pohotovostní místnosti,ale šli předem proto jsi je neviděla." Ada se na něj usměje a chce jít spolu ze svou láskou zpátky na základnu.Ale,když zjistí že Petr nejde za ní,tak se otočí. Když se otočí Petr klečí u vrtulníku a má v náručí kytici červených růži. "Pane bože kde je sehnal?" Zeptá se Ada sama pro sebe. Ada nic nechápe,a tak jde pomalu zpátky u Petrovy ten stále klečí u Medicopteru a sleduje Adu. Počká až přijde až k němu a pak zpustí. "Ano lásko už první den co jsem tě uviděl,jsem věděl že tě miluji a že jsi určitě žena mého srdce.Byl jsem tenkrát šťastný,když jsi podlehla mé lásce.Znova jsi mě udělala šťastným,když jsi mi řekla že budu otec.A teď tě chci Ado požádat o jedno." Ada vyslechla jeho proslov a dívá se mu do očí. "Ano a o co mě chceš požádat?" Zeptá se trošku nervózně. Petr se podívá Adě do očí a řekne: "Ano lásko byl bych rád,kdybys se stala mou ženou." Adě se po těchhle slovech podlomí kolena.Klekne si vedle Petra a divá se mu do očí.Mlčí,najedou se usměje a řekne: "Ano ráda si tě vezmu." Petr se usměje a odněkud vyndá krabičku kde je krásný prstýnek.Vyndá ho ven a nasadí ho na Prst Adě,která mezi tím nastaví rozechvělou ruku. Poté jí políbí.Nakonec se vroucně políbí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama