Zamilovaný záskok část 8

19. července 2013 v 13:37 | Katy |  Zamilovaný záskok
Zamilovaný záskok část 8

Asi za patnáct minut u ní zvoní Karin. Otevře jí usměvavá Ada "Ahoj."Pozdraví jí hned jak jí uvidí u dveří a pustí Karin dál. "Dáš si něco?"Zeptá se Ada svojí kamarádky. "Jo dám si kafe."Odpoví Karin. "Dobře tak se posaď a chovej se tu jako doma."Ještě řekne Ada a dá vařit vodu na kávu.Mezi tím než se začne vařit voda na kávu,tak donese do obýváku nějaké chlebíčky,brambůrky a tyčinky. "Počkej Ado nemusíš si dělat škodu." Snaží se jí zarazit Karin. "Ale ano musím,přece tu nebudeš sedět u kávy a já u čaje."Odpoví Ada z úsměvem.Poté odejde pro kafe,když se vrátí z kávou a čajem sedne si vedle Karin. "No tak co jak to Petr vzal že bude tátou?"Zeptá se Karin nedočkavě.Ada nadšeně řekne Karin všechno co se dělo u večeře.Stále se u toho usmívá.
Když Ada řekne Karin toto co se před necelou hodinou odehrálo u večeře.Karin se začne usmívat a řekne. "No vidíš já jsem ti to říkala že to dopadne dobře a že bude Petr rád." Ada se usmívá. "Ano měla jsi pravdu,ale víš bála jsem se jak to příjme,že mě pošla na potrat,nechá mě samotnou.Nechci si domyslet co ještě by mohl udělat."Vypadne z Ady. "Jenže víš co je divné?"Řekne po chvíli ticha Ada. "Ne to nevím."Odpoví Karin. "Je divní to,že nemám ranní nevolnosti.Vůbec mi není špatně."Pokračuje dál Ada. Karin se usměje a vysvětlí. "Každý na těhotenství reaguje jinak.Co ty víš možná už třeba zítra ti bude tak špatně že budeš Petra proklínat." Ada se usměje a napije se čaje.Poté si povídají.
Mezi tím kluci se pomalu sejdou v hospodě.Když do hospody dojde Thomas z Márkem Petr už tam sedí. "Tak co se děje že jsi nás sem vytáhl.Né že by se nám to nelíbilo ba naopak ale co tě k tomu vedlo?"Začne se zajímat Thomas,když si objednají z Márkem pivo. Petr se celou dobu usmívá.Na konec řekne: "Ada mi dneska řekla že budeme mít miminko." To už,ale Thomas a Márk na Petra nevěřícně zírají. "To si z nás jenom střílíš že?" Zeptá se opatrně Márk. Petr se usmívá a vytáhne z kapsy kalhot fotku z ultrazvuku a podá jí kolegům. Oba jeho kolegové se nevěřícně dívají na ultrazvuk. "No páni."Řekne po chvíli Márk. "Tohle je opravdu Berger junior." Thomas se usmívá a nakonec pronese. "Gratuluji Petře. Trefil jsi se do černého." Petr se nad jeho urážkou na oko urazí a dál popíjí pivo.Najednou se Thomas postaví a pronese. "Navrhuji zapít Petrovo otcovství a ať je dobrý otec jako zdravotní bratr." A všichni tři společně zapijí Petrova potomka,ten se celou dobu jenom usmívá.Nějak to,ale nepřehánějí.Sedí spolu tak hodinku a poté se všichni tři rozloučí,jakmile Petr zatáhne útratu za všechny tři.
Ještě než Petr došel domů zastavil se v květinárně a koupil Adě tu nejkrásnější kytici co tam měli.Z tou nádherou dojde domů. Ada už je doma sama,jelikož Karin před malou chvíli odešla taky domů.Ada dělá něco v kuchyni nevnímá,že už je Petr doma.Je k němu zady a,tak Petr se k ní postaví zády a dá dopředu,před Adu tu nádhernou kytici. Ada se prvně lekne a neví co se děje,když se otočí aby zjistila kdo jí dává tu krásnou kytici,tak se uklidní že je to Petr. "Ach lásko to je krásná kytka děkuji."Vydechne natčením Ada. Vezme si kytku od Petra a dá ji do vázy.Na konec jí donese do obýváku a položí na stůl. Petr dojde za svou láskou a obejme jí,ta ho taky obejme a vezme jeho ruku nakonec jí položí na své břicho,ve kterém je jejich plod lásky.Petr se usměje na Adu a poté jí políbí. "Nemůžu tomu uvěřit budeme rodiče."Znova začne Petr. To Ada se jen spokojeně usmívá.
Spolu si sednou na gauč a objímají se navzájem. "Lásko?"Zeptá se po chvíli líbání Petr. "Ano?"Zeptá se Ada. "Kdy se nám to maličké narodí?" Lásko narodí se nám až za osm měsíců.Proč se Ptáš?" Odpoví Ada. "No jenom tak se ptám." Řekne zase Petr. Ada se posadí a vážně se na něj podívá. "Nechceš mi něco říct? Vyklop to.Já poznám,když něco vymýšlíš." Zpustí na něj jeho milovaná. "No ptal jsem se jen tak."Odvětí Petr. "Aha už to chápu tě ty by jsi chtěl,abych ti jeden den oznámila že jsem těhotná a druhý den,abych ti to miminko porodila.Nemám pravdu?" Zeptá se Ada zvědavě. Petr se znova usměje a odvětí. "Ano máš pravdu,jelikož se na to miminko moc těším." Znova položí ruku na břicho své milované.
Nakonec jsou spolu do ložnice kde si soplu užijí krásnou noc.Nakonec usnou v obětí.Oba dva jsou šťastní že budou rodiče.Adě se dokonce zdá jak už mají malé miminko na světě a jak jsou z Petrem velice šťastní rodiče.Ze spaní se usmívá a je spokojená.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 19. července 2013 v 23:58 | Reagovat

Katy, opravdu moc povedená povídka, myslím, že se Adě bude moc líbit, až si ji přečte ;-) doufám, že tam nenastane nějaký zvrt a všechno dobře dopadne :-) jen tak dál, už se těším na pokračování :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama