Zamilovaný záskok část 7

18. července 2013 v 13:25 | Katy |  Zamilovaný záskok
Zamilovaný záskok část 7

"Ještě je brzo a Petr určitě doma nebude."Pomyslí si Ada cestou domů. Z Petrem už nějaký čas spolu bydlí u ní doma.Ještě cestou se staví do obchodu a udělá nákup.Stále si v hlavě přemítá,to že je těhotná.Uvažuje nad tím jak to řekne Své lásce. "Tak asi mu uvařím nějakou dobrou večeři a po ní mu to novinku řeknu."Uvažuje dál Ada. Když vyjde ven z obchodu tak napíše sms Karin. "Jsem těhotná.Jsem v šestém týdnu.Prosím Petrovi nic neříkej,jelikož mu to večer řeknu sama." Karin si v práci zprávu přečte usměje se pro sebe a odpoví: "No vidíš Gratuluji ti.Pak mi napiš jak tu zprávu přijal Petr."
Na tuto sms už Ada neodepíše,jelikož dorazila domů a začala chystat romantickou večeři. Vaří Petrovo oblíbené jídlo a uvažuje jak mu všechno řekne.Když dovaří,tak začne prostírat stůl.Než dojde Petr domů,tak si obleče pěkné šaty a trochu se pro svou lásku i namaluje.V tom domů příjme Petr. "Ahoj."Pozdraví hned ve stupních dveří. Ada přijde do chodby. "Ahoj lásko."Řekne Ada a Petr na ní může oči nechat,jak jí to dneska sluší. "Co zub už je v pořádku?"Zeptá se jí zmateně.Ada se na něj usměje a odpoví mu: "Ano v naprostém.Pojď ke stolu večeře je na stole." Petr jí obejme a řekne: "Ještě ne musím něco zařídit."Ada se zatváří smutně. "Aha tak si udělej co potřebuješ."Řekne mu ze smutkem v hlase.Jenže Petr jí pevněji obejme a vroucně políbí. "Tak a teď můžeme jít jíst." 5ekne Petr a v obětí z Adou jdou do kuchyně,kde je krásně prostřený stůl.Petr si sedne za stůl a Ada naporcuje večeři.Podá na stůl dva talíře popřejí si dobrou chuť a začnou večeře. Oba celou dobu mlčí,sem tam se na sebe podívají.
Po jídle Ada sklidí ze stolu a sedne si na Petra,který ještě sedí u kuchyňského stolu.Políbí ho Petr jí polibek z radostí opětuje a poté se na ní usměje. "Lásko musím ti něco říct." Začne po chvíli ticha Ada. "Ano a co?"Zeptá se Petr. Ada vezme Petrovou ruku a položí si jí na břicho,ten nic nechápe. "Lásko jsem těhotná." Řekne Ada,když Petr její naznačování nepochopil. Petr se na ní zaraženě podívá a po chvíli ze sebe vypraví. "To jako já budu otec?" Po těchto slovech se Petrovi rozzáří oči radostí. "Ano budeš otec našeho dítěte."Odpoví mu Ada něžně a pohladí ho po tváři.Petr se rozzáří a Adě se uleví že je Petr rád že budou mít rodinu. "No to je úžasný lásko. Já nemám slov.Páni já budu táta to je paráda." Raduje se teď nahlas.
Ada mezi tím vstane a jde do kabelky pro fotku z ultrazvuku.A jde zpátky za Petrem. Ten mezi tím vstane a jde jí naproti. "Dívej se lásko toto je naše miminko." Řekne Ada z úsměvem a ukáže mu snímek. "Páni je tak maličký."Rozplývá se Petr nad snímkem svého malinkého potomka. Nakonec Petr celý šťastný zvedne Adu do vzduchu a zatočí se sní kolem své osy.Ada se usmívá a je šťastná že Petr tuhle novinku přijal dobře a že se na potomka těší.
Pak,ale Petr postaví na zem Adu a zamyslí se. "No jo,ale to budeš muset u Medicopteru skončit."Řekne najednou Petr. Ada se na něj zmateně podívá. "Lásko já už tam budu poslední týden to nějak zvládnu."Odpoví. Petr si jí přeměří pohledem a odvětí. "Jenže se ti může něco stát.Může se stát,když zvedneš něco těžkého a můžeš přijít o naše dítě." Ada pohladí Petra po tváři s něžně řekne. "Lásko ten týden to zvládneme.Nebudu nosit nic těžkého a budu na sebe dávat pozor.Po týdnu půjdu na marodku a poté s ní zrovna na mateřskou. Nemusíš se bát lásko." Petr se ale stále mračí. "Ale no tak lásko vždyť sám víš že Márk potřebuje ještě týden rehabilitacích,ale věř mi že ty na mě budeš dávat pozor." Uklidňuje ho jeho láska.Poté ho ještě políbí.
Nakonec Ada uprosí svojí lásku,že může nadále ještě týden pracovat. Petr je šťastný že bude otec.Rozhodne se že to musí oslavit,proto si vezme telefon a zavolá Thomasovi a Markovi, jestli nechtějí jít do hospody že jim musí něco sdělit.Pak se omluví u Ady a odejde za kolegy do hospody.Ada je sama doma,tak zavolá Karin jestli nechce přijít za ní že by si mohly v klídku popovídat.Karin souhlasí a že za chvíli je u ní.Ada mezi tím umyje nádobí a nachystá občerstvení pro dvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katja Katja | E-mail | Web | 18. července 2013 v 18:20 | Reagovat

Super :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama