Zamilovaný záskok část 6

17. července 2013 v 9:30 | Katy |  Zamilovaný záskok
Zamilovaný záskok část 6

Čas plyne Petr začal chodit z Adou. A jsou oba do sebe zamilovaní.Už je to dva měsíce co Ada zastupuje Marka,ale všechno jednou končí a je na základně poslední týden,jelikož právě za ten týden se má zpátky vrátit Mark. Ada je z toho rozmrzela.Má nějakou blbou náladu už pár dnu,jelikož je jí trochu špatně a neví z čeho. Zrovna došla do práce a chystá se převlékat,když v tom se jí vysype kabelka a všechny doklady se rozletí na všechny světové stran. "Sakra to se může stát jenom mě." Pronese Ada nahlas a začne svoje věci a doklady sbírat. Jako poslední věc z jejích dokladů je menstruační kalendář.Ani neví proč najde ho až pod Petrovou skřínkou a je otevřený. "A tady jsi mrško." Usměje se Ada z těmito slovy,když nejde poslední věc ze svých dokladů. Její pohled ale sjede na zaškrtaná políčka a najedou se jí zatmí před očima.Už měsíc a půl neměla menstruaci. "To není možné." Pronese zmatená Ada a opře se zády o svou skříňku a sjede na lavičku.Z jejího rozjímaní Adu vytrhne Thomas,který zrovna vejde do šatny.Ada rychle sbalí menstruační kalendář pozdraví se z Thomasem a jde do pohotovostní místnosti.
Sedne si vedle Karin,ta pozná že je něco špatně,proto se zvedne a řekne. "Ado můžeš jít za mnou mám nějaký nesrovnalosti v doplnění léků." Ada se zvedne a jde za Karin,která jí vede do hangáru.Karin se tam podívá jestli je vzduch čistý a posadí se na heliport Ada jde za ní. "Tak jaký nesrovnalosti potřebuješ probrat?" Zeptá se Ada bezbarvě. Karin se na Adu usměje a odpoví. "Všechno máš v pořádku,ale všimla jsem si že jsi dneska jako tělo bez duše.Snad jste se z Petrem nerozešli?" Ada si ztěžka sedne vedle Karin a mlčí,proto Karin pokračuje dál. "Jsi moje kamarádka a mám taky o tebe strach stejně jako o Biggi,tak teď i o tebe." Ada se na ní překvapeně podívá.Váhá,ale po chvíli řekne. " Před chvíli na šatně se mi vysypala kabelka i z doklady.No a jak,tak se mi vysypali doklady,tak náhodou jsem se podívala do menstruačního kalendáře a zjistila jsem že měsíc a půl jsem nedostala menstruaci a je mi špatně.Mám jako žaludek na vodě." Karin beze slova vstane. "Hm to je teda kamarádka já jí tady říkám co se mi stalo proč se tak chovám a ona se sebere a odejde." Pomyslí si Ada pro sebe.Karin se ale za chvíli vrátí a něco dá Ada do ruky. "Co to je?"Podiví se Ada. "To je těhotenský test."Odpoví Karin a když Ada stále sedí pobídne jí. " No na co čekáš?Ještě ti nezačala směna jdi si ho udělat ať víš na čem jsi."Ada se tedy zvedne a jde na záchod si udělat těhotenský test.Karin na ní čeká v hangáru.
Ada se vrátí za pět minu a svírá v ruce těhotenský test. "Tak co?" Zeptá se zvědavě Karin. Vstane a jde pomalu ke svojí kolegyni,která stojí ve dveřích mezi Hangárem a pohotovostní místností. Ada bezbarvě řekne. "Je pozitivní." A podívá se na Karin. "A proč jsi z toho tak smutná?"Podiví se Karin. "No,když já nevím jestli Petr bude chtít dítě?Já ho chci,ale mám strach že,až se to Petr dozví nechá mě a já budu sama z dítětem."Odpoví zoufale Ada. Karin jí obejme a usměje se. "neviděla bych to tak tragicky. Petra znám a vím,že by tě neopustil,protože kdysi říkal že by chtěl dítě.Ale stejnak to není jisté.Těhotenský test může i klamat.Měla by sis zajít se nechat vyšetřit ať víš na čem jsi."Řekne ještě Karin toto. "Jestli chceš mít jistotu,tak si zajdi k doktorovi já to dneska vezmu za tebe ostatně ti to dlužím."Ještě dodá Karin. Ada se na Karin usměje obejme jí a jde na šatnu se převléct.Karin se vrátí do pohotovostní místnosti a vymysli si že Adě vypadla plomba a že musí jet k zubařovy,že dneska bude s nimi oba.
Když se Ada rozloučí z kolegy,tak jede do nemocnice za svým ženským doktorem.Nervózně si sedne do čekárny a čeká.Naštěstí tu není moc pacientů,tak Ada jde za chvíli na řadu. "Dobrý den copak vás trápí?"Zeptá se doktor,když si Ada sedne naproti němu. "Dobrý den.Už měsíc a půl jsem neovulovala. Dneska jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivně." Odpoví Ada. "Sestro odebereme krev a uděláme test poté vás prohlídnu." Odpoví zase lékař.Adu odvede sestra do vedlejší místnosti a odebere jí krev.Nakonec jí pošle zpátky za doktorem a čekají na výsledky.Za chvíli je sestra donese. "Takže jak jste předpokládala jste těhotná. Ještě vás vyšetříme.Prosím odložte si."Řekne doktor,jakmile si přečte výsledky z laboratoře. Doktor vyšetří Adu a pak jí řekne že ještě udělají ultrazvuk.Ada si zmatěně lehne na lehátko,kde se dělá ultrazvuk.Jakmile Ada na obrazovce zpatří něco tak malinkatého do očí se jí derou slzy.Doktor se zeptá jestli může udělat fotku a Ada kývne na souhlas. Nakonec řekne může obléct.Sám si sedne za stůl a začne jí vypisovat těhotenský průkaz. "Tak podle vaší poslední ovulace jste v šestém týdnu těhotenství.Ultrazvuk ukázal vaše dítě tady máte fotku a těhotenský kalendář.Za dva měsíce na kontrolu.A kdyby jste cokoliv potřebovala,nebo nastali komplikace přijďte dříve."Řekne doktor zmetené Adě.Ta kývne že všemu rozumí rozloučí se z doktorem a jde zmateně domů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama