Zamilovaný záskok část 4

15. července 2013 v 13:36 | Katy |  Zamilovaný záskok
Zamilovaný záskok část 4

Ada se na něj překvapeně podívá a překvapeně řekne. "Co to děláš? Nechtěl jsi se náhodou jít mýt?" To už ale Petr nese Adu ven z Hangáru a jde s ní pomalu směrem k své vysloužilé helikoptéře ve které dočasně bydlí.Stále mlčí. Ada znejistí a zmateně sleduje Petra. Jakmile dojdou do obytné helikoptéry,tak Petr položí Adu na postel.Sedne si vedle ní a znova se s ní zase začne líbat.Ada jde jeho rtům naproti líbají se a napětí se stupňuje.Ada aniž by věděla proč zajede Petrovy ruku do vlasů.Jejích polibky jsou vroucnější a žhavější.Petr po chvíli Adu položí.Ada v sobě ucítí paniku.Na jednu stranu to strašně chce a na druhou stranu se bojí bolesti.Nakonec se jí podaří Petra odsunou posadí se a začne si nervózně upravovat vlasy. Po chvíli ticha řekne. "Petře to nejde vůbec se neznáme a já….Já jsem ještě z nikým nespala."Po těchto slovech sklopí oči a začervená se.Petr přestane naléhat.Jeho oči jsou klidné.Kývne že rozumí a řekne. "To nevadí,byl bych něžný,ale je to tvoje rozhodnutí,jestli chceš klidně můžeš odejít a jít domu já se zlobit nebudu." Ada se mu zadívá do očí do jeho hlubokých modrých očí. Znova si ho k sobě přitáhne a opět ho začne líbat.
Nakonec si užijí noc plnou milování a vášní. Konečně se stala z Ady žena.Žena,která je beznadějně zamilovaná do Petra. Ada mu nakonec spokojeně usne v náručí.Spolu spí v obětí a jsou spokojení a šťastní,hlavně že se milují a mají jeden druhého.Spí oba spokojeně celou noc v obětí.Jako první se ráno probudí Ada a zasněně se podívá na Petra "Ne,tak to nebyl sen to byla pravda."Řekne si sama pro sebe,když uvidí že doopravdy leží v Petrově náručí. "Já ho miluji a jsem ráda že jsme se spolu vyspali."Pokračuje Ada ve svém monologu.Jenže jak,tak sleduje svou lásku, tak se Adě ozve prázdný žaludek.Má hlad,proto se podívá na hodinky kolik je hodin.Je skoro sem,skoro čas na vstávaní a chystání do práce,proto Ada co nejjemněji pohladí Petra po tváří a,když ho pohlazení neprobudí,tak něžně políbí Petra na rty.Ten se procitne a podívá se na Adu,když zaostří,tak se usměje a její polibek opětuje. "Jak ses vyspala?"Zeptá se Petr. "Ano z tebou se mi spalo velice dobře."Odpoví Ada z úsměvem. Petr se podívá na hodinky a vstane ze slovy. "Určitě máš hlad.Klidně lež já nám nachystám nějakou snídani." "Ano mám hlad.Dobře počkám tě tady lásko."Odpoví mu Ada. Petra zahřeje to,že mu řekne lásko odejde do části svého obydlení,kde má udělanou provizorní kuchyň a začne chystat snídani.
Po snídani se oba mlčky oblečou do pracovního a jdou spolu ruku v ruce na základnu.Ještě tam nikdo není.Proto Ada jde uvařit kafe.Stále se sama pro sebe usmívá,jelikož je jí po včerejšku velice dobře.Usmívá se jako sluníčko.Donese dvě kávy do pohotovostní místnosti,když si sotva sedne k ranní kávičce,tak vstoupí do pohotovostní místnosti Thomas. "No ne Petr a brzo v práci."Řekne Thomas,když pozdraví dva své kolegy.Poté,jak se převleče do pracovního,tak si sedne Adě a řekne jí jen tak mimochodem. "Abys věděla,tak tady Petr je velký spáč.Normálně ho z Márkem taháme z postele pomalu heverem." Ada se usměje a než stačí cokoliv říct Thomas si vezme kafe,které bylo určeno pro Petra. "Teda,tak dobrý kafe jsem už dlouho nepil Petříku." Pochvaluje si Thomas ranní kávu,když v tom Thomas vystrčí hlavu ze šatny a odpoví. "Já kávu nevařil.To asi vařila Ada."
Thomas se podívá na Petra a pak zpátky na Adu. Teprve teď si uvědomí,že v pohotovostní místnosti je nějaká jiná atmosféra než obvykle. "Sakra co se to tu děje?"Pomyslí si pro sebe Thomas,když v tom se ozve poplach o výjezdu. Okamžitě všichni tři se rozběhnou k vrtulníku a letí na první záchranou akci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama