Zamilovaný záskok část 10

22. července 2013 v 7:00 | Katy |  Zamilovaný záskok
Když se po chvíli přestanou líbat,tak Petr řekne. "No ehm je tu jedna věc." Ada se přestane usmívat "Cože teď mi řekne že mě nemiluje."Řekne si v duchu pro sebe. Po chvíli ticha se své lásky nahlas zeptá. " Ano a jaká?" Dívá se na Petra z obavami. Petr se nervózně pousměje,něžně políbí Adu a opatrně řekne. " Jsem do tebe,tak zamilovaný,že…že chci abys si mě vzala dneska tady na základně." Adě se podlomí kolena na kterých klečí,proto si klekne na paty a nevěřícně sleduje Petra. "Petře je to moc na rychlo. A a… a navíc nemám svatební šaty,svatební kytici,zkrátka nemám nic." Vyhrkne na něj jeho láska,kterou si chce vzít. "No,ehm jak bych to řekl.Víš přece lásko že já jsem horká hlava a že do všeho jdu po hlavě.A abych řekl pravdu,tak tuhle rychlo svatbu plánuju týden.Nebýt kolegů,tak bych to tahle na rychlo nezvládl."Odpoví Petr své milované. Ada je stále v šoku.Po chvíli řekne: "A kdo nás oddá?Nemáš tu oddávajícího." Petr se slabě usměje a odpoví znova. " Oddá nás Höppler." "Cože to si ze mě děláš srandu ne?" Vypadne z Ady. "Lásko uklidni se.Náš šéf základny,než se sem dostal byl oddávající,takže naše svatba bude oficiální,teda jestli si mě budeš dneska chtít vzít."Odpoví Petr a sleduje reakci Ady.
Ada neodpoví,trochu zbledne a položí si ruku na svoje těhotenské břicho.Petr si toho všimne a zpozorní.Opatrně se zeptá. "Lásko co se děje? Je ti dobře?bolí tě břicho?" Vypadá dost vyděšeně. "Ne lásko právě mě naše miminko koplo." Odpoví Ada a slabě se usměje automaticky si hladí břicho. "Cože lásko?" usměje se Petr,taky si sedne na paty a sleduje,jak si jeho milovaná drží bříško,kde je jejich plod lásky.To už ale Ada dá dolu jednu ruku ze svého břicha a vezme Petrovu. Pomalu jí položí na břicho jeho ruku.To Petr pohladí břicho své milované a za chvíli ucítí slabý pohyb.Usměje se a políbí Adu,ta mu polibek oplatí.Pak oba chvíli hladí společně její břicho.Po chvíli ticha se ale Petr znova zeptá své lásky. " Lásko,tak co vezmeš si mě dneska tady na základně?" Ada se znova usměje a odpoví. "Ano vezmu si tě tady na tomto místě.Vezmu si tě kdekoliv tady na tom světě,jelikož tě miluji."Petr se usměje a postaví se.Potom pomůže Adě na nohy.
Jakmile spolu dojdou do pohotovostní místnosti kývne Petr že si ho Ada dneska vezme.V tu chvíli začne všechen,ten shon co bývá kolem svatby.Karin zavede Adu do šatny,kde jsou krásné svatební šaty. "Páni Karin ty jsou krásný.Jak jsi mohla vědět,že mi budou dobré,hlavně teď,když jsem těhotná a už jde vidět moje krásné těhotenské břicho." Karin se taky usměje a odpoví jí laskavě. "No mysli na to,že jsme spolu dva měsíce pracovali,tak jsem tě měla tak trochu v oku a sehnat šaty pro někoho kdo je v pátém měsíci není problém na tvou velikost." Po těchto slovech Karin pomůže Adě do svatebních šatů,udělá jí krásný účes a namaluje ji.
Za ani ne hodinu jsou ze vším hotovy. "Vypadáš krásně,jako princezna." Pronese Karin když dodělá na nevěstě Adě poslední drobné úpravy. Ada se na ní usměje.Teprve až teď na ní padne tíseň a panika. "Pane bože do čeho se to pouštím.Všechno je tak rychlé." Řekne si sama pro sebe a prohlíží se v zrcadle.Karin si všimne že její bývala kolegyně je nervózní.Usměje se a pořádně Adu obejme. "Prosím tě klid říká se že svatební den je nejkrásnějším v našem životě.jako druhý nejkrásnější den je porod a jak ti do náručí položí malý uzlíček co jsi v sobě devět měsíců nosila." Ada se usměje a poděkuje za podpůrná slova co jí řekla Karin. "Dala bych ti na uklidnění panáka,ale sama víš že v tomhle stavu nemůžeš pít." Pokračuje Karin a Adě spadne usměv. "No jo,ale nemáme žádné občerstvení."Řekne Ada smutným hlasem a sklopí hlavu. Karin jí něžně pohladí a řekne. "Nemusíš míst strach tohle měl na starosti Max a jak znám Maxe určitě nás všechny velice mile překvapí." Poté nakonec Karin nasadí Adě závoj.
Poté když je všechno hotovo vyjdou ven před základnu,jelikož Max jim zakázal vstup do hangáru.Karin jde vedle Ady obě obejdou celou základnu.Mezi tím kluci dotlačí posuvný heliport skoro až k Medicopteru. Dali na něj stul.Za stolem stojí Höppler a před stolem stojí Petr. To už Ada pozná,že to je provizorní místo na oddávaní. Ada se nervózně podívá na Karin,ta jí klidným pohledem uklidní a postaví se za ní jako její svědek.Během chvíle se vedle Karin postaví Thomas,jelikož to je zase svědek Petra.
Chvíli na to začne hrát hudba a to znamená,že by Ada měla jít pomalu směrem k Petrovy. Petr se otočí čelem,aby viděl jak pomalu k němu jeho láska jde.Jakmile dojde až k výsuvnému heliportu,tak Petr pomůže Adě nahoru na heliport.Jakmile je nahoře,tak se zahákne do Petrova rámě a spolu se otočí na Höpplera. Ten začne. "Vážení přátele sešli jsme se zde dneska,abychom byli svědky jak si řeknou svoje Ano Adéla Barešová a Petr Berger." Poté se Höppler otočí na Adu. "Proto se ptám vás slečno Adélo Barešová. Berete si zde přítomného Petra Bergra?"Ada se otočí na Petra a podívá se mu do očí a odpoví: "Ano." Nakonec se Höppler otočí na Petra a taktéž řekne. "Ptám se tedy teď vás.Pane Petře Berger berete si zde přítomnou Adélu Barešovou?" Petr se taktéž podívá na Adu a odpoví. "Ano beru." Ada se na něj usměje a sklopí oči. "Můžete si vyměnit prstýnky." Řekne Höppler. Oba dva snoubenci si vymění prstýnky. Nakonec je vyzve aby si dali svůj první novomanželský polibek. "Prohlašuji vás tímto mužem a ženou.Požádám svědky aby šli jejich svazek potvrdit svým podpisem."Karin z Thomasem se podepíšou hned,jak se podepíše Ada z Petrem.
Po obřadu Max otevře vrata do hangáru,kde je nachystaní občerstvení pro svatební hosty.Všichni se diví,jak tak rychle mohl Max sehnat svatební dost z nápisem hodně štěstí novomanželům Bergerovím. Max se jenom culí.Jelikož Höppler k příležitosti svatby na základně zrušil zbytek směny,byli všichni šťastní a oslavují další svatbu na základně.Užívají si až do večera.Nakonec Petr přemluvil Adu ať si jsou spolu zatančit.Jdou na provizorní parket,kde už tančí Karin z Thomasem a Márk z Biggi. Zrovna hrají nějaký ploužák,tak Pert krásně a něžně obejme svou novomanželku.Tančí.Dlouho tančí.Nakonec se spolu tajně vypaří domů,kde si užijí svatební noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 22. července 2013 v 16:36 | Reagovat

Opravdu moc povedená povídka, svatbu jsem teda rozhodně nečekala :-)

2 Ada Ada | E-mail | Web | 22. července 2013 v 17:26 | Reagovat

Moc krásné sestřičko, skoro jsi mě dojala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama