Oslava Maxových narozenin,aneb co se dělo i po ní část 2

30. července 2013 v 9:00 | Katy |  Oslava Maxových narozenin,aneb co se dělo i po ní
Oslava Maxových narozenin,aneb co se dělo i po ní část 2

Pomalu se blíží ten velký den a všichni u Medicopreru tajně připravují oslavy.Zatím se jim to daří před oslavencem tajit.Holky už sehnali terárko a schovali ho v vysloužilém vrtulníku kde bydlí Petr. Jen z hadem si dávají na čas.Toho by asi těžko před Maxem někde schovali.Doposud každý rok jim nějakým záhadným způsobem vychmátl to co dostane,tak aspoň doufají že letos to bude výjimka a konečně se jim podaří překvapit Maxe. Už se kluci dokonce při výjezdech baví jak asi Max na svůj dárek zareaguje.Zatím z toho mají srandu,zatím,ale pouze neví jakou šňůru katastrof tím zpustí.
A konečně je tu ten slavný den,kdy Max dovršil svých krásných padesátin.To normálně Max přišel do práce a nebylo mu divné,že jsou v pohotovostní místnosti oba dva týmy.Jediný co mu bylo divné,že Thomas,Márk ani Petr ještě nejsou oblečeni v pracovním. "Maxi počkej pojď sem k nám."Zavolá na něj Thomas. "Copak se děje Thomasi?"Podiví se Max,jelikož Thomas se tváří velice vážně.Na to je totiž mistr.Tak se ostatní rozhodly,že mu dají hlavní úkol zmást Maxe tak aby byl doopravdy překvapený. "No na nic se neptej a pojď za mnou."Odpoví Thomas a je stále vážný.Obejme Maxe kolem ramen a jde je dveřím do hangáru.Všichni je tajně následují,tak aby Max nic netušil.
"Víš Maxi jde o to že poslední dobou jsme z tvou prací velice znepokojeni."Začne znova Thomas. To,už ale všichni vidí,jak Max zřetelně zblednul a podíval se nechápavě na Thomase,tan opět začne pokračovat ve svém hraném kárání Maxe. "Jde o to totiž Maxíku ,že máš v hangáru pořádný binec.Měl by sis tam někdy uklidit."To.už ostatní vědí,že je to domluvené znamení a všichni hlavním vchodem rychle přeběhnou do hangáru,aby tam Maxe překvapili."Měl by jsi z tím začít ještě teď,než ten nepořádek uvidí Höppler."Řekne Thomas a otevře boční dveře do hangáru.
Jakmile,ale vztoupí do hangáru uvidí tam svoje kolegy a všichne zborem řeknou. "Překvapení." To Maxe opravdu dojde.Čekal od nich cokoliv ale oslavu narozenin vůbec ne.Ale ještě než se celý rozněžní naštvaně se otočí na Thomase a jednu mu střihne. "Páni ta mu teda sedla." Zavfipkuje Mark. No,ale to už holky jdou a vezmou Maxe za obe ruce a vedou do dál do hangáru. Ten je celý vyzdobený fáborkami a na posuvném heliportu jsou stoli z jídlem,kdby se rozhodly že oslavy budou pokračovat venku před základnou.
Max se dojetě rozhlíží kolegové mu davají na čas,aby se vzpamatoval,než mu začnou přát a dávat dárky.Nejvíce ho však zaujme dort,jelikož je udělaný jako otevřený kufr na nářadí.Ze kterého kouká marcipánové nářadí. "Páni ten dort je úžasný."Řekne Max a prohlíží si ho zblízka. To,už ale k Maxovi přistoupí Thomas,který si stále drží tvář,kde mu před chvíli přistála Maxova ruka. Max už ale dávno zapomněl co Thomas na něj jako lest vymyslel a usmívá se jako dítě,které vidí dárečky pod vánočním stromkem.
Poté co se rozkouká začnou mu všichni přát.Od každého zvlášť dostane nějakou maličkost.Nakonec až mu všichni popřáli doveze Márk na pojízdném stolku krabici a za ním jde Petr co nese v ruce o něco menší krabici. Pro tentokrát se slova ujme Márk. "Takže Drahý Maxi já jako hlavní lékař celého Midicopteru,jsem byl pověřen,abych ti předal společné dary."Začne. Max ho poslouchá z dojetím.Je rád že si na něj někdo vzpomněl. "Dlouho jsme si všichni dohadovali co ti koupíme.Chtěli jsme aby to bylo něco neobvyklé,a abys byl opravdu hodně překvapený.Myslím si že letos nám to vyjde,protože tohle opravdu nečekáš.Jestli tě Maxi můžu poprosit.Pojď prvně sem k tomuto vozíku."Pokračuje Márk ve své řeči.
Zaskočený Max jde pomalu k vozíku,netušil že ještě od všech dostane nějaký dárky. "Nuže můžeš si to rozbalit."Znova pokyne Márk a Max začne pomalu z obavami rozbalovat velký dárek. Po chvíli z krabice vytáhne terárium.Nevěřícně se na něj dívá. Nakonec pronese. "Ale já nemám nic co bych v něm mohl mít." To už se všichni usmívají,jelikož vědí,že teď přijde zlatý hřeb večera.Márk znova promluví. " No z tím jsme taky počítali proto od nás všech dostaneš ještě jeden dárek.Petře můžeš mu ho podat." Petr podá Maxovi druhý balíček.To Max znejistí,jelikož neví co si na něj kdo připravil.Opatrně ho začne rozvalovat.Po chvíli spatří že v daném balíčku je had.
"Had?"Zeptá se nevěřícně. "Čekal jsem křečka,rybičky,potkana nebo při nejhorším pavouka,ale po pravdě řečeno had mě ani ve snu nenapadl." Všichni jsou rádi že se jim podařilo Maxe překvapit a dojmout skoro až k slzám.Když se Max vzpamatuje,tak toho hada dá společně z kolegy do připraveného terária a pak se na něj se zájmem dívají.Nakonec skončí u dohadování jak se bude jmenovat.Z jejích dohadů je,ale vyruší holky že by se i jim mohli věnovat.Stejně tak jako zde nachystanému občerstvení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 30. července 2013 v 9:11 | Reagovat

Dobře, jen tak dál, když vím, co bude následovat, tak už se válím po podlaze nyní :-D

2 Ada Ada | E-mail | Web | 30. července 2013 v 9:18 | Reagovat

super sestro, nemůžu se dočkat dalšíh oděje :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama