Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit část šestá

16. června 2013 v 9:00 | Katy |  Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit
Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit část šestá
Další den ráno oba kluci vstanou docela pozdě.Potřebovali si odpočinout,jelikož takové volno jako je čeká dneska dlouho neměli.Nějak kolem desáté hodiny se kluci vyhrabají z postele a jdou se nasnídat.Thomas opět skoro sám vyluxuje celou lednici.Konečně není už zelený.Ale Michael si na něm všiml že je dost nervózní a neudrží pořádně stabilitu.,,Thomasi jsi v pohodě?´´Zeptá se ho Michael u snídaně.,,Jo jsem v naprosté pohodě.Proč se ptáš?´´Odpoví překvapený Thomas.,,No jen tak všiml jsem si že nedokážeš udržet stabilitu.´´Pokračuje Michael ve vysvětlování.,,No je to z mou stabilitou blbé od té doby co nekouřím.A stále mám chuť na cigaretu,jediné co na to zabírá je když jím.´´Ujme se slova Thomas. Michael pokývá hlavou.,,Rozumím. Hele tak mě napadlo co kdybys teď v klidu zavolal Věře usmířil ses s ní a řekl že máš dneska volno a že by jste z holkami mohli něco podniknout.Co ty na to?´´Thomas chvíli přemýšlí a pak kývne že se mu ten nápad líbí.Zvedne se od kuchyňského stolu a jde volat své manželce.
Po chvíli se Thomas vrací za Michaelem je zklíčený.,,Co se děje?´´Podiví se Michael.,,Věra je na mě naštvaná,ale nakonec svolila že se můžu stavit pro děti a vzít je někam na výlet.´´Vysvětlí mu Thomas. Jeho kamarád mu navrhne že pojede s ním a pomůže mu z holkami.Thomas jeho nápad příjme.A tak jak se nasnídají jedou spolu k Věřině matce,kde na ně čekají natěšené holky.Je u nich i Věra a když Thomas vystoupí ani se na něj nepodívá.,,V batohu mají obě pití do večera je sem dovez.´´Řekne mu jeho manželka.Thomas jí odpoví že ano.Potom odchází z holkami obě se radují a skáčou kolem Thomase. Jsou obě velice rády že s nimi jede i Michael. Jelikož Lisa i Laura si ho oblíbili. Nakonec se rozhodnou že pojednou všichni společně na ryby.
Za hodinku dojedou na oblíbené místo,kde rád Thomas jezdí z holkami.Půjčí si lodičku a vyjedou na jezero.Holky z Michaelem chystají pruty a návnady,no a Thomas řídí motorový člun.Do toho si povídají. Oba kamarádi si vymýšlejí příběhy a holi jim každé jejich slovo baští.Zkratka je to pohodový den.Až na to že sem tam je Thomas nevrlý a stále moc touží po cigaretě.Michael se přes všechno zatím zlehka přenáší.Jenže den uteče jako voda a Thomas musí odvést děti domů.Ještě jednou požádá Michaela aby ho dovezl ke tchýni.A nakonec ho požádal jestli ho zítra naposled zaveze do auto servisu že prý už sad bude auto zpraveno.Michael mu slíbí že ho tam zítra doveze.Když Kluci odevzdají holky jedou k Thomasovy Thomas Michaelovi poděkuje za příjemně prožity den.Thomas docela dobře zvládl svoje abstinenční příznaky.Dokonce zjistil čím je muže trochu krotit.Zjistil totiž,že když se nají,tak je mu lepe a moc nemyslí na cigaretku.Začal to tedy praktikovat každý den.

No a jak to tedy dopadlo z Michaelem a Thomasem?Přestali oba kouřit nebo to jeden z nich vzdal?No teď vám to nepovím,jelikož se o všem můžete dočíst v poslední kapitole,kterou sem přidám až v podělí.Přeji vám příjemné čekání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 16. června 2013 v 9:46 | Reagovat

Už se těším

2 Jana Jana | E-mail | 5. října 2014 v 23:09 | Reagovat

určitě to kluci zvládli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama