Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit část sedmá

17. června 2013 v 18:07 | Katy |  Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit
Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit část sedmá


Už je to tři měsíce co se rozhodl Michael z Thomasem přestat kouřit.Byli to pro ně obzvlášť těžké,především pro Thomase. Teď už je vše dobré.Jen Thomase se při tom kouření jaksi moc rozjet .Nevěnuje však tomu pozornost.Mezi tím těžkým čtvrt rokem se dokonce znova usmířil ze svou manželkou.Je rád že konečně mu není špatně nemá blbou náladu a hlavně že se zbavil hrozného zlozvyku.Dokonce i Michael ustál to že den ze dne přestal kouřit.A jsou oba na sebe náležitě hrdí.
Jeden den jsou spolu kluci zase do práce,jelikož zase Thomasovy umřelo auto a tak se musel spolehnout na odvoz do práce od jeho kolegy.Když Thomas nastoupí do auta Michael si ho změří pohledem a pronese.,,Ty já nevím Thomasi,ale nezdá se ti že jsi nějak přibral?´´Thomase se na něj nechápavě podívá a pronese.,,Ty jsi spadl z větve a praštil se do hlavy ne?´´,,Ne proč?´´Podiví se Michael.,,No jen proto že meleš nějaký nesmysl.´´Odpoví mu Thomas.,,No jen mi připadá že jsi více oplácený.´´Pokrčí Michael z těmito slovy rameny.Za pár minut jsou na základně a Thomas se stále diví tomu co mu řekl Michael.
Když odejde do šatny je tam sám ostatní kolegové jsou v pohotovostní místnosti,když tu se z šatny ozve děsný nadávání.To nadává Thomas. Michael se usměje pod vousy a jde do šatny.,,Copak se děje?´´Zeptá se Michael z klidem.,,Dobře Michaeli,´´začne Thomas.,,Měl jsi pravdu.Přibral jsem a teď jaksi nevlezu do overalu.´´Michael se začal smát .,,No co je tady k smíchu?To mám dneska pracovat v Maxově oblečení?´´Dále se rozčiluje Thomas. Všichni se na něj podívají a zadržují smích.Thomas si je změří pohledem a pronese.,,No co tak jsem trochu přibral.´´Biggi si ho prohlíží a pronese.,,Jen trochu já misím že vážíš jako malý delfín.No nevím jestli až budeš mít poplach jestli z Miminkem vzlítneš.´´ Thomas se zamračí a odvětí.,,Ha ha ´´Pak odejde do hangáru zahrát si stou oblíbenou hru.
Není tam však dlouho za pár minut se ozve poplach a hlášení k výjezdu. Thomas vyběhne z hangáru a docela mu to trvá než doběhne k mašině.Oliver z Michaelem jsou už dávno v mašině,když nasedne Thomas a nastartuje Vrtulník.,,No Thomasi co je jaksi jsi vyšel z formy.´´Utahuje si z Thomase Oliver.,,ještě ty z tím začínej.´´Odpoví naštvaně Thomas a letí na místo nehody.Za pár minut jsou na místě,jenže nikoho nevidí.,,No nic panstvo musíme dolů a dělat.´´Řekne Thomas a má se na přistání.Když přistane všichni společně prohledávají okolí.Po deseti minutách to vzdají Thomas je znova naštvaný někdo si s nich vystřelil a zavolal planý poplach.
Když se vrací na základnu vezme si slovo Michael.,,Hele Thomasi já věděl že to takhle dopadne,když ses tak přejídal.´´,,No to mi teda říkáš brzo.´´Zabručí Thomas.,,No ale Thomasi snažil jsem se ti to tolikrát říct,ale ty jsi vždy mlel tu svou.´´Thomas však musí uznat že něco takového mu Michael říkal.Nakonec se dohodnou z spolu že budou chodit sportovat aby se Thomas zase dostal do formy.Trvá jim to sice nějaký ten pátek,ale nakonec to splní účel.
Už je to rok co naši dva hrdinové nekouří.A Thomase na další roční prohlídce lékařka pochválí za to že i ze své původní váhy shodil nějaký to kilo.Je rád že to tak dopadlo a že nemusí skončit z lítáním.Nevěděl by totiž co by dělal,jelikož létání je jeho největší vášeň a stejnak nic jiného neumí dělat.Thomas náležitě poděkuje Michaelovi a odmění se mu pár návštěv hospod kde náruživě oslaví to,že se zbavili tak hnusného zlozvyku.

Tak to je konec mé povídky na kapitoly snad se vám líbila a snad jste se při ní trošku taky pobavili.A taky doufám že se sem budete rádi vracet a budete si číst další nové povídky co mám v plánu napsat.Mějte se hezky milí čtenáři. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | Web | 17. června 2013 v 18:26 | Reagovat

Opravdu zábavná povídka, jen tak dál :-)

2 Jana Jana | E-mail | 5. října 2014 v 23:13 | Reagovat

super :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama