Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit část čtvrtá

14. června 2013 v 8:25 | Katy |  Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit
Jak Thomas z Michaelem přestali kouřit část čtvrtá

Když Thomas dojede domů je sedm hodin Věra vypravuje Holky do školy.Obě jeho dcery jsou rády že tátu vidí po dlouhé době.Poobjímají se.Nakonec se rozloučí a holky odejdou do školy.Thomas si to namíří směr postel.To samé se odehraje u Michaela doma.Když se Thomas vzbudí je mu blbě.,,Sakra potřebuju si zapálit nebo zhebmu.´´Řekne si pro sebe Thomas. Vyhrabe se z postele a jde do koupelny.Na chodbě skoro vrazí do své manželky,když se na něj podívá zděsí se.,,Proboha Thomasi co ti je?´´Thomas se na ní podívá a odpoví.,,To nic je mi zle protože mam abstinenční příznaky.´´Na to Věra se zděsí.,,Ty bereš drogy?´´Thomas záporně zavrtí hlavou.,,Ne drahá,ale včera jsem přestal já a Michael kouřit.Dneska se to na mě začíná projevovat.´´Odpoví jí na otázku.A jde do koupelny,kde měl namířeno.Když se na sebe podívá do zrcadla lekne se.
Po obědě Thomas volá Michaelovi,aby pro něj přijel a odvezl ho do práce.Stále je mu blbě.Moc toho k jídlu moc nesní nechce nic riskovat.Thomas se sbalí do práce a čeká až pro něj přijede jeho kamarád.Když dojede Thomas nasedne a než stačí Michael cokoliv říct na to jak Thomas vypadá,Rychle ho Thomas uzemní.,,Je mi zle,proto jsem zelený.´´Michael pokývá hlavou že rozumí a Thomas dál pokračuje.,,Tobě není špatně?´´,,Ne není,jen mě bolí hlava.´´Odpoví Michael.,,Jak to,že se bolí jenom hlava?´´Podiví se Thomas.,,Každý má jiné abstinenční příznaky,´´vysvětluje dál Michael. Mezi tím dojedou na základnu.Michael zaparkuje auto a řekne Thomasovi.,,Thomasi ty se modli,aby tu už nebyl Ebelzider,nebo tě zarazí do země.´´Thomas se podívá na svého kamaráda.Úplně zapomněl že tu ještě může být šéf základny.,,Do prdele ,´´uleví si Thomas. Chvíli se rozhlíží a divá se jestli tu má šéf auto.Vypadá to že ne.Nakonec po chvíli řekne.,,Mám nápad já se půjdu podívat k Miminku a ty občíhni situaci jaká je na základně.Jestli tu je Ebelzider nebo není.´´
Nakonec zjistí že šéf už tu dávno není ,tak klidně Thomas může na základnu jde na šatnu.Mezi tím Michael si vezme prášek aby ho nebolela hlava a taky se nachystá na směnu.Když vejde Thomas do šatny střetne se tam z Biggi,ta mu řekne.,,Koukám že někdo má absťák po nikotinu.´´Thomas se podiví že na něm poznala co mu je.,,Co jak jsi to poznala?´´To mu Biggi ale nestihne odpovědět,jelikož se ozve poplach.,,Základna Medicopteru 117 .´´,,Medicopter 117 základně slyším.´´Řekne Thomas který vyběhne ven ze šatny.Ze základny se ozve.,,Vykolejený vlak je hodně zraněných.Potřebujeme vaši pomoc souřadnice GPS vám zašleme vysílačkou.´´Michael jim odpoví.,,Základna Medicopteru 117 rozumí bereme to.´´Po tom co oznámí centrále že berou akci rychle vezme jednu záchranou tašku a běží k vrtulníku.Thomas s Oliverem udělají to samé.Vzletnou a letí na akci.Když v tom sem tam cukne mašina.,,Sakra co to děláš Thomasi?´´Vyhrkne ze sebe jindy klidný Oliver.,,Sorry,sorry,ale vzdušný výr.´´Omlouvá se Thomas. Jenže Michael pozná že to není vzdušný výr.Za ten rok co s ním pracuje už rozpozná různé poryvy větru.,,Thomasi v pohodě?´´Zeptá se Michael po chvíli.,,Nestarej se,´´vyhrkne ze sebe Thomas. Jeho rekce Michaelovy hned dojde co znamená.Nese to že přestal kouřit hůř než si Michael myslel.
Za chvíli doletí na místo nehody je tam spousta zraněných.Tak se tedy Michael a Oliver dají do práce.Nejprve udělají skupinky lidí .Kdo nejsou zranění,lehce zranění a těžce zranění.naštěstí moc lidi ve vlaku nebylo,tak za chvíli mají rozdělování hotovo.O lehce zraněné se začnou starat Sanitáři ze sanitek.Oliver z Michaelem si vezmou na starosti dva těžce raněné.Nakonec se domluví že poletí na dvakrát,jelikož nemají ve vrtulníku dost místa pro dva ležící pacienty.Nejprve poletí Oliver z dívkou co má otřes mozku a zlámanou nohu a poté se vrátí pro Michaela a druhého zraněného. Když se tak domluví,tak donesou prvního raněného na nosítkách do helikoptéry.Thomas a Oliver za chvíli vzlétají a letí směr nemocnice.Za pár minut se vrátí pro Michaela a druhého těžce raněného.
Další zásahy nestojí ani za zmínku znova měli jeden sekundární výjezd aby doručili z jedné nemocnice do druhé,tentokrát šlo o srdce.Jenže než se kluci nadají,tak je konec směny.Když jsou v šatně přizná se Michael Thomasovy že je mu už taky trochu špatně.Jenže to ještě ti dva ani neví že přestat kouřit bude tak těžké,to nejhorší je teprve čeká.Michael Odveze domů Thomase. Když jedou všimne si na něj Michael že začíná být nervni. Dokonce má tušení že se něco stane,ježe neví co.Každopádně už oba druhý den jsou bez cigarety.Tak doufají že to tak půjde dál,jenže to se velice mýlili. A jestli chcete vědět co se tane dál a jak kluci budou bojovat z abstinenčními příznaky,tak si musíte počkat na další kapitolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ada Ada | E-mail | 14. června 2013 v 10:30 | Reagovat

Moc pekne uz se tesim na pokracko, chudaci kluci :-)

2 lucinecqua lucinecqua | E-mail | Web | 14. června 2013 v 14:20 | Reagovat

Super, je to čím dál více a více zajímavější, moc se těším na pokračování, kdy tak bude? :-D :-D

3 Jana Jana | E-mail | 5. října 2014 v 23:01 | Reagovat

jsem zvědavá, jak to zvládnou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama