Boj o život část pátá

25. června 2013 v 18:08 | Katy |  Boj o život
Boj o život část pátá

Karin a Gina se na něj stále dívají.Nakonec Karin znova promluví.,,Pane Höppler vy nám vždycky říkáte,že máme držet všichni jako jeden tým.A teď když jsme se všichni spojili a rozhodli,že když to bude možné,tak darujeme krev.Jenže my jako tým bereme i vás a tal by jste se měl nad tím zamyslet.Protože jako jediný se netváříte nadšeně.´´Gina se na Karin podívá,jelikož takovou jí nezná. ,,Dělejte jak chcete,ale věřte že všichni mojí kolegové vás budou brát jako sraba a nespolehlivého člověka.´´Oboří se ještě Karin. To už Höppler i Gina upřeně upírají na Karin pohled,jak dokáže být ostrá.Po těchto slovech Karin vyjde ven z Höpplerovy kanceláře.Gina vyběhne za ní a řekne.,,Děkuji co děláš pro Márka.´´Karin se usměje a trochu se už uklidní a odpoví.,,To nestojí za řeč.Jak jsem byla tenkrát taky nemocná,tak mi Márka taky pomáhal.Co bych neudělala pro svého kolegu. Pojď pojedeme do nemocnice.
Jakmile Höpplerovi podřízené odejdou začne přemýšlet nad slovy,co mu řekla Karin. Dlouho bojuje sám ze sebou jestli má,nebo nemá.Nakonec vyhraje že má jít do nemocnice a nechat se otestovat.Ostatně nechce,aby ho jeho podřízení měli za sraba.Proto vyjde ven z kanceláře,zamkne celou základnu a jede do nemocnice.Dojede tam pár minut po Gině a Karin. Vystoupí z auta a jde do patra kde jdou laboratoře,aby se dal otestovat jakou má krevní skupinu.Mezi tím si Ginu nechá zavolat ošetřující lékař Márka.,,Slečno Aigner kolega Harland je váš přítel?´´Zeptá se jí,když přijde Gina k němu do kanceláře.,,Ano jsem proč se ptáte.´´Odpoví Gina.,,No jde o to že váš přítel má tu anemii vrozenou a mou povinností jé se vás zeptat jestli z panem Harlandem neplánujete rodinu?´´Začne znova Lékař. Gina se zamyslí a po chvíli ticha odpoví.,,Na toto téma jsme se ještě nebavili.´´Lékař kývne že rozumí a pokračuje dál.,,Jde o to že toto onemocnění,které může být dědičné,proto by jste se o tomto všem promluvit z doktorem Harlandem.´´Gina se dívá na lékaře a nechce tomu věřit.Lékař se zvedne a řekne.,,No nic musím na sál,kdyby se cokoliv dělo,nebo by jste měla nějaký dotaz,tak se zastavte.´´Gina kývne a vyjde ven z lékařovy pracovny a jde za Karin. Sedne si a vypadá zase zoufale.,,Gino copak se děje?´´Zeptá se Karin. Gina jí řekne všechno co jí lékař řekl.,,Bohužel je to pravda,ale pravděpodobnost že dítě bude mít anemii.´´Snaží se jí uklidnit Karin.Gina jí položí hlavu na rameno.
Mezi tím sestra testuje Höpplera.Řekne mu ať jsi jde počkat na výsledky na chodbu.Jakmile vyjde ven spatří jak na chodbě sedí Gina a Karin. Obě se na něj podívají.,,Páni Karin,to bych do tebe neřekla že dokážeš ukecat Höpplera,aby si šel nechat udělat testy shody krve.´´Řekne Gina a slabě se pousměje. Höppler je spatří a jde si sednout k oběma kolegyním. ,,Děkuji vám pane Höppeler.´´Špitne Gina. Poté všichni čekají,až vyjde sestra z výsledky.Ta na sebe nenechá dlouho čekat,když vyjde z vyšetřovny všichni tři se postaví a sledují sestru,ta se usmívá.Zastaví se u Höpplera a řekne.,,Gratuluji vám pane Höppler máte schodu z doktorem Harlandem.´´Gina se usměje a uleví se jí že se našel konečně někdo,kdo má stejnou krevní skupinu jako její přítel.,,Jestli vás můžu poprosit pane Höppler,aby jste šel se mnou na vyšetřovnu odebereme vám krev do infuze aby mohla být podána pacientovy.´´Řekne sestra a odvede sebou šéfa základny.
Mezi tím Gina jde chodbou do pokoje kde leží Márk. Domluvila se ,ze sestrou že může na chvíli Márka navštívit.Když vejde na pokoje usměje se na Márka. Ten se na ní taky usměje.,,Ahoj lásko.Myslel jsem,že už tě za mnou nepustí.´´Řekne Márk.,,Taky mě nechtěli pustit.Musela jsem je ukecavát.´´Usměje se na ně Gina. Poté si sedne k Márkovi na postel a políbí ho.,,Mám pro tebe novinku.´´Řekne Gina a usmívá se.Márk na ní pozná,že má lepší náladu,než když u něj byla dopoledne.,,Ano a co?´´Zeptá se Márk zvědavě.,,Našel se dárce,který má z tebou shodnou krevní skupinu.´´Márk se posadí a usměje.,,No páni to je dobrá zpráva.A ty víš kdo to je?´´Zeptá se Márk.,,Ano vám kdo to je.´´Odpoví stále usměvavá Gina.,,No a kdo?´´Zeptá se Márk.,,Höppler.´´Odpoví mu Gina. To už Márk dostane záchvat smíchu.,,To si země děláš srandu že?´´Řekne mezi záchvaty smíchu.,,Ne nedělám.´´Odpoví a řekne Márkovi všechno co Karin řekla Šéfovy a jak i ona byla zaskočená z toho jak s nim mluvila.,,To je ale sranda lásko.´´začne Márk.,,Když si představím od koho dostanu krev budu se smát,jelikož tohle je pro Höpplera veliká oběť.Vždyť víš že on dokáže omdlít,když se pořeže o obyčejný papír.´´Gina se usměje a znova políbí Márka. Teď už jenom čekají až bude transfůze plná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 8. října 2014 v 21:38 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama